•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24(current)
امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 3.81
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خستگي
من قبلا که برای خستگی به دکترم شکایت میکردم
مدافینیل و ال کارنیتین تجویز میکرد
خیلی خوب بود
پیش از آن‌که با خبر شوی
لحظه‌ی عزیمت تو ناگزیر می‌ شود
ای دریغ و حسرت همیشگی
ناگهان
چقدر زود
دیر می‌شود!

تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2019/08/31, 12:41 PM)mj.ny-luise نوشته است: من قبلا که برای خستگی به دکترم شکایت میکردم
مدافینیل و ال کارنیتین تجویز میکرد
خیلی خوب بود

ممنون. نمیدونم والا....
دوستان عزیز کسی تجربه ای نداره مشابه؟
با شروع مصرف ویتامینها معتقده خستگی و خواب الودگیش بیشتر شده؟
(2019/08/31, 12:51 PM)sarah_6162 نوشته است: دوستان عزیز کسی تجربه ای نداره مشابه؟
با شروع مصرف ویتامینها معتقده خستگی و خواب الودگیش بیشتر شده؟

سلام امورل برای خستگی خوبه من 10سال خوردم  وارامش بهترین داروی ام اسه چندبرابرامپول عمل میکنه وریلکسیشن هم خیلی خوبه  بابد نیم ساعت بیشترراه نره کارشم حتما حتما سبک کنه این مشکلت سرمن زیاد اومده  اهنگ هم گوش کنه وخواب کافی فکرام اس هم نکنه  انشااله حتما خوب میشه وهمه بیماران  امین
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , ارزو ش
(2019/08/31, 11:18 AM)sarah_6162 نوشته است: خواهش میکنم...کمک کنین ...
یکی از نزدیکانم که تقریبا یک ساله براش تشخیص ام اس دادن و دو بار تو این مدت پالس گرفته که اخریش تیر 98 بوده...و دارو هم سینومر استفاده میکنه ...الان چند روزه دچاز خستگی مفرط و خواب آلودگی شدید میشه که حتی با یک ساعت راه رفتن میگه دیگه نمیتونم ادامه بدم و خسته میشه و حتی پله هم سخته براش و احساس خستگی داره...میگه همش احساس میکنم بی رمق و شل هستم...چرا اینطور شده...البته از 15 روزپیش ویتامین سنتروم و نوروزان رو شروع کرده که معتقده بعد از شروع اینها بیشتر شده خستگی و خواب الودگی...لطفا پاسخ بدین که از چی میتونه باشه؟
چکار باید بکنیم؟....ضمنا ازمایش خونش هم اخریش میزان iron 30 تا زیاد بود....میشه با مصرف ویتامین و نوروزان بیشتر بشه خستگی و خواب الودگی؟

چرا قبل از تشخیص و شروع تزریق ها این مشکلات نبود....؟ البته که خستگی بوده ولی نه اینجورررر....

میزان ویتامین د هم 33 هست که باید ماهی یک امپول بزنه و یکی هم زده

ضمنا فعالیتش هم خوبه از صب تا عصر سرکاره و کارش هم زیاده...

دوستان عزیزم....این مورد میتونه نشونه ام اس پیشرمنده (ثانویه یا اولیه ) باشه؟ .... یا تو همون نوع اول هم هست؟ حالت خستگی و سستی و این که 1 ساعت راه رفتن پا رو خسته کنه...که نتونی ادامه بدی؟
(2019/09/01, 11:33 AM)sarah_6162 نوشته است:
یکی از نزدیکانم که تقریبا یک ساله براش تشخیص ام اس دادن و دو بار تو این مدت پالس گرفته که اخریش تیر 98 بوده...و دارو هم سینومر استفاده میکنه ...الان چند روزه دچاز خستگی مفرط و خواب آلودگی شدید میشه که حتی با یک ساعت راه رفتن میگه دیگه نمیتونم ادامه بدم و خسته میشه و حتی پله هم سخته براش و احساس خستگی داره...میگه همش احساس میکنم بی رمق و شل هستم...چرا اینطور شده...البته از 15 روزپیش ویتامین سنتروم و نوروزان رو شروع کرده که معتقده بعد از شروع اینها بیشتر شده خستگی و خواب الودگی...لطفا پاسخ بدین که از چی میتونه باشه؟
چکار باید بکنیم؟....ضمنا ازمایش خونش هم اخریش میزان iron 30 تا زیاد بود....میشه با مصرف ویتامین و نوروزان بیشتر بشه خستگی و خواب الودگی؟

چرا قبل از تشخیص و شروع تزریق ها این مشکلات نبود....؟ البته که خستگی بوده ولی نه اینجورررر....

دوستان عزیزم....این مورد میتونه نشونه ام اس پیشرمنده (ثانویه یا اولیه ) باشه؟ .... یا تو همون نوع اول هم هست؟ حالت خستگی و سستی و این که 1 ساعت راه رفتن پا رو خسته کنه...که نتونی ادامه بدی؟

دوستان کسی نیست؟
(2019/09/01, 03:29 PM)sarah_6162 نوشته است:
(2019/09/01, 11:33 AM)sarah_6162 نوشته است:

دوستان کسی نیست؟

این خستگی ربطی به نوع ام اس نداره و در هر دو نوع وجود داره. منم نمیتونم یک ساعت راه برم چون پاهام خسته میشه و دیگه جون راه رفتن ندارم. این یه موضوع کاملا عادیه
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
به نظرم هرکسی بهتر میتونه بفهمه وقتی خسته میشه با چی، یا چه دارو و داروی گیاهی اروم میشه. یک مدت دکتر بهم مدافنیل داد، عوارض این دارو روی بدنم کل زندگیم رو مختل کرده بود، شب تا صبح بیدار بودم و صبح تا شب کسل. بعد از اون آمانتادین داد که جرئت نکردم بخورم دیگه. 
الان بعد از کلی ازمایش و خطا در خودم میدونم وقتی خسته میشم تنها چیزی که ارومم میکنه و بهم انرژی میده 1 لیوان نسکافه هست. 
و البته... کیسهایی که برای پایان نامه ام درمان CBT روی اونها اجرا کردم اظهار کردن نتیجه خیلی خوبی در کاهش خستگی براشون داشته.
تو که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد
حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد...
سلام ببخشین شاید جای درستی برای سوالم نباشه اما میخواستم بدونم دکتر عظیمی برای تعیین دارو مارو فرستادن آزمایش 
Varicella zoster virus(lgG) که روی 150 بوده وبالابوده یعنی 
این ازمایش برای چی هست؟ممنون میشم اگه اطلاع دارین کمک کنید باتشکر

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24(current)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: