•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 18
  • 19
  • 20(current)
  • 21
  • 22
  • ...
  • 24
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 3.81
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خستگي
قرص تا جذب بشه طول میکشه.دوزشم اندازه این نیست.
شما B12 رو امتحان کن.احتمال زیاد جواب میگیری.
 تشکر شده توسط : یاسی , aisan
شما هم سر هر کاری زود خسته میشین دوستای گلم ؟؟؟؟
میان هزاران دیروز امروز وشاید میلیون ها فردا فقط یک امروز هست امروز را بخند و شاد باش ...
 تشکر شده توسط : طاهره.
خستگی که یکی از علایم شایع ام اس هست ولی بنظرم ی کمشم تلقین میکنیم و ی چیز دیگه اینکه از پزشکتون بخواهید که برای خستگیتون دارو بهتون بدن
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
خیلی زودتر از اونی که شما فک کنید من خودم ب شخصه خسته میشم.بیمار ام اسی که میگه من خسته نمیشم مطمئن باشید داره اغراق میکنه ، کلا یه بیمار ام اس زود خسته میشه حتی از نوع خفیفش.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
به نظر من تنها نشانه ای از بیماری ام اس که در همه وجود داره خستگیه
حالا بعضیا زودتر بعضیا دیرتر
 تشکر شده توسط : majid1
(2016/02/17, 11:13 AM)majid1 نوشته است: خیلی زودتر از اونی که شما فک کنید من خودم ب شخصه خسته میشم.بیمار ام اسی که میگه من خسته نمیشم مطمئن باشید داره اغراق میکنه ، کلا یه بیمار ام اس زود خسته میشه حتی از نوع خفیفش.
بستگی داره چیکار میکنه
اگه صبح تا شب بخور بخواب باشه و گردش و تفریح و یکم خرید کردن من که اصلا خسته نمیشم تازه اغراقم نمیکنمSmile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)wink2

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

(2016/02/17, 12:12 PM)paeeze نوشته است:
(2016/02/17, 11:13 AM)majid1 نوشته است: خیلی زودتر از اونی که شما فک کنید من خودم ب شخصه خسته میشم.بیمار ام اسی که میگه من خسته نمیشم مطمئن باشید داره اغراق میکنه ، کلا یه بیمار ام اس زود خسته میشه حتی از نوع خفیفش.
بستگی داره چیکار میکنه
اگه صبح تا شب بخور بخواب باشه و گردش و تفریح و یکم خرید کردن من که اصلا خسته نمیشم تازه اغراقم نمیکنمSmile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)wink2

بله شما درست میگین اگه فقط ب تفریح کردن و خوردن و خوابیدن تو خونه بود نه تنها من هیچکس خسته نمیشه ولی اگه قرار شد ک برای امرار معاش خودت و خوانواده مجبور بودین ک کار کنید اونوقت بهتون میگم که ی ام اسی چقد خسته میشه،حتی ام اسی هایی که مرفح هستند و تو ناز و نعمت بزرگ شدن نمیتونن همدرد خودشون و درک کنند. من خودمم کار نمیکنم ولی انقد ام اسی میشناسم ک بخاطر مخارج بیماریشون و هزینه این آمپولها داره زحمت میکشه و بنده خدا هر روزم داره بدتر و ضعیف تر میشه.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
من وقتی بعد از یه کار یدی ! زود خسته میشم ، میگن بخاطر ورزش نکردن و کم تحرکیه !
البته خودمم فکر میکنم تا حدود زیادی درسته عضلاتی که ضعیف باشن اینطوره ولی یه بخشش هم خستگی ام اسه ، یه بخشش هم نخوردن ویتامین و کم آبی بدنه، چون آب و میوه و سبزی کم میخورم. همون نرمش و ورزش هم جون و توان و حوصله میخواد !
دکترم برای خستگی آمورل نوشته هنوز نخوردم !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : hadisss
واااای اسم خستگی نیارید که من همیشه خستمه وقتی هم به دیگران میگم سریع بهم میگن تو خوبه که همیشه میگی خستمهicon_biggrin
به دکتر جونمم گفتم گفت ورزش کن تا بهتر بشی ولی من وقت ورزش ندارم خبببببDash2Dash2
من هروقت خیلی خسته م یه فنجون کافی میکس میخورم بهتر میشم البته این روش رو به هیچکس توصیه نمی کنم چون ممکنه هم معتاد کافی میکس بشین هم اینکه بعد از مدتی اثرش رو هم از دست بدهconfused2 آخرم نفهمیدیم قهوه برای ما خوبه یا بد!
حتی تووی رویاتم...؟!smiling

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 18
  • 19
  • 20(current)
  • 21
  • 22
  • ...
  • 24
  • بعدی