•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حمله ی قوم تاتار به انسان های بیگناه
سینا با همه ی ارادتی که نسبت بهت دارم باید بگم

زهی خیال باطل:35::35::35::35::35:

شما فعلا لکنت زبونی رو که از اون شب پیدا کردی رو براش تدارک ببینlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

تو اگر طرح داشتی این موقعیت همین دفعه رو از دست نمی دادی نه اینکه حالا بخوای واسه بعدی برنامه ریزی کنی:35::35::35::35::35:

بچه ها دروغ می گم
خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!
 تشکر شده توسط : pariya , farshid
من اونجا هم توضیح دادم و گفتم خدمت بچه ها
که بابای من بین دوستاش معروفه به این کارا
کوچکترین شوخیش این بوده که دوستش و با ماشین از پشت زده ... البته چیزیش نشده فوقش یه هفته لنگیده ولی بابای من یه عمر برای کل دوستان و آشنایان و اصناف و کسبه خاطره ایجاد کرده ....
بالاخره هر چی باشه منم پسرشم ولی به خاطر ام اس رعایت حال بچه ها رو میکنم ... و الا از همون مسافرت باید مستقیم همه برن پالس
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

هر چقدر دوست دارید در موردش حرف بزنید و تدارک ببینید ، نمی دونید وقتی پشت در اتاقتون نقشه می کشیدیم چقدر باحال بود ، با چه ترفندی سینا رو از تخت پیادش کردیم و بعد به اتاق یورش بردیم .
وای تو لحظه اول قیافه حمید دیدنی بود ، الان خیلی پشیمونم که چرا دوربین رو با خودمون نبرده بودیم ، حمید به شکل T خوابیده بود !!!!
سینا هم که تازه از تخت پیاده شده بود و هنوز نمی دونست چه اتفاقی داره می افته ، وقتی هم که به اتفاق فرشید به طبقه بالا رفتیم علیرضا و مهدی فقط سینا رو نفرین می کردند . laughing3laughing3laughing3laughing3
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
 تشکر شده توسط : pariya , maryamm , Prime , farshid
سینا جان این حرفا دیگه فایده نداره، مگر اینکه با این حرفا بخوای به خودت دلخوشی بدیlaughing3laughing3laughing3laughing3
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
 تشکر شده توسط : hamed , farshid
پريا خانم دست شما درد نكنه شما هم تاييد كن شاهكار همسر محترمتون رو
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
من در اینجا از مهدی ، سینا ، حمید و علیرضا به خاطر خلق این خاطره فوق قشنگ ممنونم .
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
 تشکر شده توسط : Prime , farshid
پریا جون بچه ها خیلی حامد رو اذیت کردن منم تا جایی ک تونستم از حامد دفاع کردم حتی در مقابل حمیدwink2
عشــق
همین خنده های ساده ی توست
وقتی با تمام غصه هایت میخندی
تا از تمام غصه هایم
رها شوم...

تشکر شده توسط : hamed , pariya , hamid
(2011/05/23, 02:24 PM)sahar نوشته است: پریا جون بچه ها خیلی حامد رو اذیت کردن منم تا جایی ک تونستم از حامد دفاع کردم حتی در مقابل حمیدwink2

واقعا من از شما ممنونم سحر خانوم ، شما نمونه یک زن واقعی هستید . icon_question
 تشکر شده توسط : سحــــــــر
مهدی جان آخه سینا هنوز نتونسته با قضیه کنار بیاد بنده خداDodgy
خب باید کمکش کنیم تا بتونه این شبیخونو هضمش کنه وگرنه تبدیل به یه ضربه روحی میشهsmiling
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
 تشکر شده توسط : farshid
(2011/05/23, 02:17 PM)Sina نوشته است: ولی به خاطر ام اس رعایت حال بچه ها رو میکنم ... و الا از همون مسافرت باید مستقیم همه برن پالس

ببخشید تا الان که ام اس هیچ بود حالا مهم بود

سینا بهونه نیار

واااااااااای بچه ها سینا چه قدر دل نازکه

به خاطر ام اس بچه ها laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

آخه نیست همه هم ام اس داشتن تو اون جمع:35::35::35::35:

واااای خدا دارم می میرم از خندهlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان