•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حمله ی قوم تاتار به انسان های بیگناه
باشه مريم جان سري بعد حتما اين مواردي كه گفتي روت پياده مي كنيم
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
(2011/05/23, 12:09 PM)MAHDI نوشته است: باشه مريم جان سري بعد حتما اين مواردي كه گفتي روت پياده مي كنيم

ببین مهدی از لحاظ عرفی- شرعی و قانونی شماها نمی تونین این کار ها رو در مورد من انجام بدین

حالا اگه بخوای ریز به ریز دلایل رو ذکر می کنم

بعدشم من که خودم طراحم که از طرح های خودم ضربه نمی خورم

طرحی هم وجود نداره که من به ذهنم خطور نکرده باشه و مراقب جوانب و اطراف نباشم:35::35::35::35::35::35::35::35:

خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!
نگران مسائل شرعي نباش حاج آقا مير علي مياد مسائل شرعي رو تذكر مي ده. پتو كه بندازيم روت بزنيمت مسائل شرعي رعايت شده. حالا خود حاج آقا بهتر مي تونه توضيح بده
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : anaram
نه دیگه دقت نکردی من این جور موقع ها جغدانه خواب هستمlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
یا خدا!! دفعه بعد دیگه اصلا خواب نداریم
نه مهسا جان تو راحت و آسوده بخواب عزیزم ولی ولی داره ها...................smilingsmilingsmilingsmilingsmilingsmilingsmiling
هااااااااااااااااااااااااااااااا هااااااااااااااااااااااااااا

مهسا با این تشکرت یعنی اعلام کردی هرچی دیدی از چشم خودت دیدیagreement2agreement2agreement2agreement2

حذف تشکر هم بزنی دیگه بدتر میشه :35::35::35::35::35::35:
 تشکر شده توسط : مـه ســـا
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآی نفس کشششششششششش
نه
نفش کششششش
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

(2011/05/23, 12:53 PM)maryamm نوشته است: نه مهسا جان تو راحت و آسوده بخواب عزیزم ولی ولی داره ها...................:

مهسا با این تشکرت یعنی اعلام کردی هرچی دیدی از چشم خودت دیدی:

حذف تشکر هم بزنی دیگه بدتر میشه

نه دیگه تشکر کردم به خاطر اینکه هوامو داری
سینا هنوز فکر کنم تو شوکه

سینا الان شمال نیستی

این تاپیک هم اون اتفاقات رو داره تعریف می کنه نه اینکه الان بخوان بریزن سرت

سینا پیاده شوlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

آخــــــــــــــــــــی طفلی هنوز سوارسlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3 پیاده شو دو هفتهست که رسیدینlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
مهسا هوات رو دارم اساسی

ولی از اون وری ها:35::35::35::35::35::35::35::35:
اتفاقا من همیشه سوارم ... شماهایین که پیاده این
دارم از الان برای دیدار بعدی تدارک میبینم
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان