•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 82
  • 83
  • 84(current)
  • 85
  • 86
  • ...
  • 102
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 4.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تیم دوچرخه سواری ام اس
خدا قوت
ممنون بابت همه همه همه همه همه سختی هایی که در مسیر تحمل کردید برای هدف قشنگتون، یا بهتر بگم هدف قشنگمون، آگاه سازی جامعه و مسئولین و امیدواری دوستان ام اسی و خانواده هامون
رسیدن به خیر
icon_questionicon_questionicon_questionicon_question
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : neda.n , N00shin , بهــار , kaveh_plus , fireboud , Hasty , edarzi , O#!!! , Prime , shokolat , anaram
می دونین امشب همه اش دارم به چی فکر می کنم ؟ وقتی این همه آدم منتظر و نگران رو اینجا می بینم ؛ فکر می کنم خانواده هاتون پس چی کشیدن توو این مدت . اونا به خاطر همه صبرشون توو این پیروزی سهم دارن . باید به قدرت و تحمل اونها هم آفرین گفت .
راستی بچه ها ، الان کجای نردبون زندگی هستین . خیلی رفتین بالا ،نه ؟ به پشت سر که نگاه کنین یه عالمه تجربه اومده همراهتون ، نه ؟
دیگه اما بیاین ، حالا دیگه وقت خونه است . وقت لذت استراحت توو یه تختخواب راحت . وقت گرمای کنار خانواده بودن . وقت یه وعده غذای گرم خونگی . وقت اینکه زیر باد کولر ، پاهاتون رو دراز کنید . دستاتون رو بذارید پشت سرتون و همینطور که منتظرین چای گرم و خوش طعم کنار دستتون یه کم خنک بشه با خودتون فکر کنید " وای پسر ، عجب روزایی بود ! "
آره ..... دیگه اما بیاین . دیگه وقت خونه اومدنه .
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : بهــار , N00shin , Matilat , Ali 324 , kaveh_plus , rose abi , fireboud , Hasty , naz.gigili , سـاناز , edarzi , toktam* , khatoon25 , hanie , MAHDI , O#!!! , Prime , shokolat , anaram , nafass
یعنی نـــدا من دستاتو می بوسم برای این قلمی ک از ته دل آدم حرف ها را می کشه و انقدر زیبا می نویسه
آغاز به مردن می کنی
اگرهمیشه از یک راه تکراری بروی...
 تشکر شده توسط : neda.n , N00shin , Matilat , kaveh_plus , fireboud , Hasty , naz.gigili , edarzi , hanie , MAHDI , Prime , shokolat , anaram , nafass
(2012/05/29, 10:32 PM)MissB نوشته است: یعنی نـــدا من دستاتو می بوسم برای این قلمی ک از ته دل آدم حرف ها را می کشه و انقدر زیبا می نویسه

آخه بهار ، دلبرک ، تو که خودتم یکی از همون صبورایی .
بعدم تو دیگه هیچی نگو . چون خودت می دونی ، نوشته هات رو چقدر دوست دارم .

Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : بهــار , fireboud , Hasty , naz.gigili , khatoon25 , Prime , shokolat , anaram , nafass
نه واقعا اگه شما برسید من چی کار کنم. من هرشب با کلی ذوق میومدم گزارشای روزانه تون رو می خوندم انگار دارم کتاب داستان می خونم و کلی از خستگی های روزانه ام در می رفت.خیلی حس خوبی داشت.
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
 تشکر شده توسط : neda.n , fireboud , Hasty , N00shin , edarzi , kaveh_plus , ساغر , Prime , shokolat , nanaz , anaram
یه حس غرور دارم
ب خاطر داشتن دوستاییکه باعث میشن تو زندگیم یه حس اطمینان داشته باشم.
اطمینان به خودم ، به توانایی هام ، به لحظه لحظه هام...
دوستایی که باعث میشن پر از انرژی باشم و کم نیارم.
بهتون افتخار می کنم . به شماها که با اینکه خودتون درد دارید اما از خودگذشته اید و مسکنید برای همه .
به خاطر روح بزرگی که دارید ممنونم.
چقدر دلم می خواست فردا باشم...
اگر همه انسانها کارکرد مغزشان یک میلینیوم شکمشان میبود دنیا تعریف دیگری میداشت.evilgrin0039.gif
 تشکر شده توسط : rose abi , بهــار , fireboud , neda.n , Hasty , naz.gigili , baran1390 , سـاناز , N00shin , edarzi , kaveh_plus , khatoon25 , ساغر , hanie , Prime , shokolat , parisa2011 , anaram , nafass
خسته نباشین
خیلی خیلی خیلی

خوش آمدین و دلتان گلشن صفا بادا
 تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , Hasty , N00shin , kaveh_plus , ساغر , Prime , shokolat , anaram
دوستان خیلی خیلی خیلی خسته نباشینagreement2agreement2agreement2
گل کاشتین
خیلی بهتون افتخار میکنیم
علی رضای عزیز این چند وقت با نوشته هات انرژی میگرفتمhappy0065.gif
سینای عزیز کم مینوشتی ولی همش خیلی خیلی باحال بود بخصوص این آخریه که حسابی از ته دلم خندیدمhappy0065.gif
فربود عزیز از شما هم ممنونم بخاطره نوشته های زیباتhappy0065.gif
حسین عزیز خدا قوت انشاا... برگشتی شما هم بنویس حتما شما هم حرفای زیادی داری برای گفتن
کلا همتون گلید انشاا... همیشه شاد باشیدagreement2
همونطور که این چند وقته ما رو شاد کردید و بذره انرژی رو همه جا پاشیدید
زندگی را فقط با فصل های دشوارش نبین ؛
در راه های سخت پایداری کن: لحظه های بهتر بالاخره از راه می رسند. agreement2

تشکر شده توسط : neda.n , بهــار , ارزو , غزل , edarzi , fireboud , toktam* , kaveh_plus , Prime , N00shin , shokolat , anaram
درود
صفـایـی بـود دیـشب بـا خیـالت خـلـوت مــا را
ولـــی مــن بـاز پنـهانی تـو را هـم آرزو کـردم
 تشکر شده توسط : neda.n , fireboud , Prime , N00shin , shokolat , anaram
[quote='Prime' pid='228506' dateline='1338314625']
سه شنبه 9-3-91 - روز ها دور از خانه.

حس دوری یه سری آدم که 21 روز با هم بودن هر لحظه و هر جا. 10 مرد که هر کدوم چندین منتظر تو خونه دارن و همه عزم جزم کردن که یه کاری رو تموم کنن. تصمیم داریم فردا هم صبح زود راه بیوفتیم. همه عزم رسیدن داریم. پشت دروازه های شهر هستیم و بوی خونه به مشاممون می رسه. همه جا زیباتر به نظر میاد و حس خوب رسیدن مسافر به خونه واقعا لذت بخشه. فردا مسیرمون نهایتا 30 کیلومتره و مستقیم میریم خونه استراحت می کنیم.

وای 1هو دلم گرفت rolleyes این مدتicon_cry با نوشته های خوبتون انگار ما ام لحظه به لحظه کنارتون بودیم الان که داره به سلامتی تموم میشه دلم واسه نوشته های هرشبتون تنگ میشه

خــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوش اومــــــــــــــــــــــــــــــــــدیــــــــــن

[تصویر:  jr8od3.jpg]

[تصویر:  lily044.jpg]

شما لیــــــــاقت دریافت کفش طلایی رو دارید

[تصویر:  20120405143359_Cris-Ronaldo-14.jpg]

خدایا رحم کن بر کسانی که سرمایه اشان امید است وسلاحشان گریه
(قسمتی از دعای کمیل)
 تشکر شده توسط : ارزو , neda.n , غزل , edarzi , fireboud , Mahdieh , kaveh_plus , Prime , N00shin , shokolat , anaram , عمومهربان

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 82
  • 83
  • 84(current)
  • 85
  • 86
  • ...
  • 102
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: