•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 79
  • 80
  • 81(current)
  • 82
  • 83
  • ...
  • 102
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 4.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تیم دوچرخه سواری ام اس
به اس ام اسی که الان از آوای امید خبر داد
خوشحالم که در آخرین محل توقفتون استقبال پرشور و باشکوهی داشتین agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2
کاش می شد ما هم به استقبالتون می اومدیم...
 تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , MAHDI , edarzi , kaveh_plus , nafass , arezooo82 , ساغر , anaram , Prime , Hasty , shokolat
سی کیلومتر .... فکر کن فقط سی کیلومتر . confused الان دقیقا بغل دستمون هستین . الان دیگه خیلی نزدیکید . قشنگ حستون می کنم . از همین الان میشه گفت بچه ها ، عزیزها ، پیروزیتون مبارک . icon_biggrin
فقط این یه تیکه آخر رو هول نشید برا زود رسیدن . بازم با آرامش بیاید .
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : fireboud , N00shin , MAHDI , نازلی , فرناز , edarzi , kaveh_plus , nafass , hanie , arezooo82 , ساغر , anaram , Prime , naz.gigili , Hasty , shokolat
Rainbow 
من چند روز پیش شماره ام رو برای کاربر آوای امید فرستادم ولی تا حالا حتی یک sms هم برام نیومده چرا؟

confused2 sad2
تمام چراغ های خانه روشن است
و من صدای خنده ات را
بلندتر از همیشه نقاشی می کنم
لطفی کن، به کسی چیزی نگو
بگذار همسایه ها خیال کنند تو آمده ای....
 تشکر شده توسط : anaram , Prime , Hasty , baran1390
خیلی خوشحالم.خسته نباشید.sad2امیدوارم خدا به ندای قلبه شما برادرهای خوبم گوش کنه.sad2innocent0001.gif
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : N00shin , neda.n , ساغر , anaram , Prime , naz.gigili , Hasty
ولی واقعا از نزدیکی تهران دیگه با دوچرخه نیاید خطرناکهههه! اینجا تهرانه کم الکی که وحشتناک نیس !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : fireboud , nazii , neda.n , arezooo82 , N00shin , anaram , Prime , khatoon25 , Hasty , shokolat
(2012/05/29, 02:53 PM)رنگین کمان نوشته است: من چند روز پیش شماره ام رو برای کاربر آوای امید فرستادم ولی تا حالا حتی یک sms هم برام نیومده چرا؟

confused2 sad2

دقیقا مثل من angry... ولی عیبی نداره ... مهم اطلاع از وضعیت دوستامونه که از طریق سایت مطلع می شیم...

مرحبا طایر فرخ پی فرخنده پیام
خیر مقدم ، چه خبر؟ یار کجا،راه کدام؟

بالاخره روز موعود نزدیک است.... jumping0047.gif
هزار مرتبه بیماری از سلامت به
تو گر کنی قدمی رنجه بر عیادت من...
 تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , N00shin , Prime , Hasty , nanaz , anaram
هر دفعه نوشته های علیرضا رو میخونم گریه میکنم. بیشترش اشک شوقه agreement2
باران رحمت الهي هميشه مي بارد تقصير ماست كه كاسه هايمان را بر عكس گرفته ايم
 تشکر شده توسط : نازلی , edarzi , fireboud , neda.n , arezooo82 , N00shin , ساغر , anaram , Prime , khatoon25 , Hasty , هيوا , shokolat
گروه آوای امید با استقبال پر شور و با شکوه دانشگاه پیام نور، شهرداری ،شورای شهر ،فرمانداری ،تربیت بدنی ،نیروی انتظامی و راهنمائی ،و هلال احمر پاکدشت و شریف آباد به شهرستان پاکدشت رسید .

دریافت شده در ساعت2و58دقیقه

خدا قوّت icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : nahid , fireboud , nafass , N00shin , hanie , neda.n , kaveh_plus , arezooo82 , ساغر , anaram , nazii , Prime , Hasty , edarzi , shokolat
واییی اینقده ذوق دارم واسه دیدنتون
که نمی دونم چی بگم

می دونم همه چه حس غرور و افتخاری نسبت بهتون دارن و می خوان یه جوری با کلماتشون ازتون تشکر کنن
اما واقعا ِ واقعا هیچ کلامی و سخنی نمی تونه عمق سپاس گذاری ه بچه ها رو بیان کنه
تنها اینکه همیشه و همه جا سر بلند و موفق باشین
و قله های افتخار رو یکی یکی پشت سر بذارید

اندکی صبر
سحر نزدیک است
دوستتون داریم و مشتاق دیدن شماicon_questionicon_questionicon_question
" Ickle me, Pickle me, Tickle me. Too "
 تشکر شده توسط : نازلی , fireboud , neda.n , kaveh_plus , N00shin , Matilat , ساغر , nazii , O#!!! , anaram , Prime , naz.gigili , Hasty , edarzi , سـاناز , Narges , shokolat
دوستانی که اس ام اس دریافت نکردند احتمال زیاد پیامک های تبلیغاتی سیم کارتتون رو مسدود (بلوکه) کردید چون تمامی شماره برای اس ام اس سنتر فرستاده شده
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : neda.n , نازلی , arezooo82 , N00shin , nafass , Matilat , O#!!! , anaram , i3aran , Prime , naz.gigili , khatoon25 , Hasty , edarzi , Ali 324 , baran1390 , nanaz , پروانه , Narges

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 79
  • 80
  • 81(current)
  • 82
  • 83
  • ...
  • 102
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: