•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 64
  • 65
  • 66(current)
  • 67
  • 68
  • ...
  • 102
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 4.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تیم دوچرخه سواری ام اس
حسابی خوش بگذرونید و جای مارم خالی کنید.happy0065.gifhappy0065.gif
ارزش ماورایی هرکس، به اندازه حرفهاییست که برای نگفتن دارد...
 تشکر شده توسط : fireboud , Hasty , anaram , kaveh_plus , parisa2011 , ساغر , Sina
خوشبحالتون هم از هوا وهم از آب چشمه بجای ما استفاده کنیدevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif
برای شماعزیزان آرزوی موفقیت وپیروزی وسلامت میکنم icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : fireboud , parastoo joon , kaveh_plus , parisa2011 , ساغر , arezooo82 , Sina
(2012/05/25, 12:15 PM)fireboud نوشته است: اینجا کنار آب زلال چشمه علی هست صدای من رو از این فضای سرسبز میشنوید agreement2

یعنی شماها الان همین بغل ، کنار تهران هستید ؟

Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : nanaz , anaram , kaveh_plus , shokolat , بهــار , Hasty , nafass , Sina
(2012/05/25, 12:30 PM)neda.n نوشته است: یعنی شماها الان همین بغل ، کنار تهران هستید ؟

فربود همه ی شارژ لپ تاپ رو تموم کرده. ما الان 25 کیلومتری دامغان (چشمه علی) هستیم. و داریم ناهار می خوریم. دوستتون داریم. مهدی اینا هم پیش مان.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : anaram , nazii , niloufar , parastoo joon , N00shin , shokolat , kaveh_plus , neda.n , nanaz , بهــار , Hasty , مینا ح , بی تـــا , Ghost , edarzi , khatoon25 , parisa2011 , ساغر , arezooo82 , fireboud , O#!!! , nafass , nead , جامعه حمایت از بیماران M.S , nahid , hanie , MAHDI , Narges , Sina , blue sky , hamid t
نوش جونتون دوستان خوش باشين happy0065.gifhappy0065.gifحسااااابی ام اسو به همه بشناسونين دمتون گرمagreement2
قرار نیست من اونجوری زندگی کنم که دنیا دوست داره ...

خب طبعا قرارم نیست دنیا هم اونجوری بچرخه که من دوست دارم...wink2
 تشکر شده توسط : anaram , kaveh_plus , neda.n , shokolat , Hasty , N00shin , ساغر , fireboud , Prime , Sina
(2012/05/25, 12:37 PM)Prime نوشته است: فربود همه ی شارژ لپ تاپ رو تموم کرده. ما الان 25 کیلومتری دامغان (چشمه علی) هستیم. و داریم ناهار می خوریم. دوستتون داریم. مهدی اینا هم پیش مان.

خیلی خوبه، خیلی بهتون خوش بگذره
ایول به مهدی و هانیه happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif چه کار خوبی کردن
بهشون سلام برسون لطفا
خوب و خوش باشید خیلی agreement2agreement2agreement2
 تشکر شده توسط : anaram , kaveh_plus , neda.n , shokolat , بهــار , Hasty , nazii , ساغر , fireboud , O#!!! , Prime , nafass , hanie , MAHDI , khatoon25 , Sina
هورااااا . خیلی خوش بگذرونین . انقدر که اصلا فردا فاصله دامغان تا رسیدن به جای بعدی رو احساس نکنید . ما هم همگی خیلی خیلی دوستتون داریم agreement2
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : shokolat , kaveh_plus , بهــار , Hasty , anaram , N00shin , مینا ح , nazii , parisa2011 , ساغر , niloufar , fireboud , Prime , nafass , khatoon25 , Sina
تا میتونید سعی کنید خوش بگذره بهتون.. کنار اون آب کباب میچسبه باز نرید کنسرو بخوریدااااا wink2wink2
یه تنی هم به آب بزنید evilgrin0039.gif
چوب کبریت ...
آتش از "سرش" شروع شد و به "جانش" افتاد.
مواظب افکارت باش.
 تشکر شده توسط : nazii , روژینا , بهــار , neda.n , kaveh_plus , ساغر , Hasty , anaram , fireboud , Prime , Sina
به قول ندا منم فکر کردم همین چشمه علی نزدیک تهران هستید. این چشمه علی با اون چشمه علی فرق داره پس.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : Hasty , anaram , fireboud , Prime , nahid
واقعا که آقا علیرضا خیلی خوب می نویسی!! ممنونicon_questionآدم خودشو تو همون فضا حس می کنه...
حسین آقا تولدتون مبارک... ایشالله همیشه سالم و سرحال باشیدicon_question

واقعا که سورپرایز قشنگی بود ... ایییوللللlove28
موفق باشید agreement2
هزار مرتبه بیماری از سلامت به
تو گر کنی قدمی رنجه بر عیادت من...
 تشکر شده توسط : nazii , neda.n , kaveh_plus , ساغر , Hasty , anaram , fireboud , Prime , hanie , Sina

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 64
  • 65
  • 66(current)
  • 67
  • 68
  • ...
  • 102
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: