•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 62
  • 63
  • 64(current)
  • 65
  • 66
  • ...
  • 102
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 4.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تیم دوچرخه سواری ام اس
مبارکه ، مبارکه ، تولد مبارکه . می چسبه تولد اینطوریه سورپرایزی .
در ضمن قابل توجه همه اونایی که گیر انگشتر فیروزه بودن .N_aggressive (35)
یه عالمه این چند روز باقی مونده خوش بگذزه بهتون
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : Sina , anaram , بهــار , maede , Prime , niloufar , ساغر , N00shin , kaveh_plus , بی تـــا , nafass , Hasty , parastoo joon , shokolat , edarzi
چه نثر خوبی happy0065.gif واسه من شده قصه قبل از خواب agreement2
پس بالاخره راز انگشتر فیروزه کشف شد .. تولدت مبارک آقا حسین.
icon_questionicon_questionicon_biggrinicon_biggrinparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gifhappy0065.gifparty0048.gifhappy0065.gificon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_biggrinhappy0064.gifhappy0064.gifhappy0064.gifhappy0064.gifhappy0064.gif
چوب کبریت ...
آتش از "سرش" شروع شد و به "جانش" افتاد.
مواظب افکارت باش.
 تشکر شده توسط : anaram , neda.n , بهــار , maede , Prime , ساغر , N00shin , yas , Hasty , parastoo joon , edarzi , Sina
اییییییییییییییییییییییولللللللللللللللللللللagreement2agreement2agreement2agreement2
عجب سوپرایزیicon_biggrin
تولدت مبارک حسینننننننننننننننننننننننننننicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
تا باشه از این سوپرایزاagreement2
چه کار باحالی کرده ان مهدی و هاینهhappy0065.gif
من بعونوان خواننده کلی کیفور شدمsmiling
دیگه شماها که جای خود داردwink2
پیوست : ای بابا . ما کلی دلمون خوش کردیم به عروسی فربود و شیرینی نامزدی و .... confused حیفه اینهمه قوه ی تخیل laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : niloufar , مینا ح , Prime , neda.n , ساغر , baran1390 , N00shin , fireboud , Hasty , parastoo joon , shokolat , edarzi , khatoon25 , parisa2011 , hanie , Sina
دوستای خوبم ، خسته نباشید ، حس می کنم انگار ماههاست که به این سفر رفتید و من شما رو ندیدم confused ، خیلی دلم می خواست با مهدی و هانیه میومدم ولی بنا به دلایلی نتونستم . حسین عزیز برات آرزوی یک عمر سلامتی و تندرستی می کنم ، امسال جشن تولدت با همه سالها فرق داشت و به نوعی خیلی شیرین تر بود .
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
 تشکر شده توسط : niloufar , neda.n , anaram , Prime , ساغر , N00shin , nafass , fireboud , Hasty , parastoo joon , shokolat , Ghost , O#!!! , naz.gigili , Sina , fafa
........
.........
............
چوب کبریت ...
آتش از "سرش" شروع شد و به "جانش" افتاد.
مواظب افکارت باش.
موفق باشید واستوار
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : anaram , maede , Prime , neda.n , ساغر , fireboud , Hasty , Sina
(2012/05/24, 11:43 PM)Prime نوشته است: 4-خرداد -پنج شنبه - تولدت مبارک

سمت چپ تماما دشت و سمت راست تا کوهپایه مزرعه. هوا ابری و خنک بود. گاهی ابرها یه گوشه کنار رفته بودن که صحنه ی جالبی رو ساخته بودن. من همیشه تمام نقاشی های کودکیم اینطور بود. کوه ابر خورشید دشت و یه سری درخت اون انتها. اول صبح عینک نزنی بهتره همه چیز رو با رنگ طبیعی و شفاف می بینی.
و این یعنی تو ادم مثبتی هستی!

آغاز به مردن می کنی
اگرهمیشه از یک راه تکراری بروی...
 تشکر شده توسط : neda.n , maede , Prime , anaram , ساغر , atefe , nafass , fireboud , Hasty , nanaz , shokolat , edarzi , khatoon25 , O#!!! , hanie , Sina
بــــــــــــــــــــــــــه بــــــــــــــــــــــــــــــه چــــه سورپرایزیagreement2
تولدتون مبارک آق حســـــــــینsmiling
[تصویر:  anniversaire_005.gif]

[تصویر:  fete_divers_005.gif]

خدایا رحم کن بر کسانی که سرمایه اشان امید است وسلاحشان گریه
(قسمتی از دعای کمیل)
 تشکر شده توسط : maede , Prime , neda.n , anaram , ساغر , baran1390 , atefe , kaveh_plus , fireboud , Hasty , nazii , edarzi , Sina , شيدا رها
تولدت مبارررررررررك حسين همراه با بهترين آرزوها كي كيك ميدي بيايم كيك بخوريم با بچه هاicon_questionicon_question
كلا خرداديا بچه هاي خيلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــي خوبين
N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)
درست متر کن ! آدم ها هم قد خودشان اند ، نه هم قد تصورات توHeart
 تشکر شده توسط : Prime , nanaz , ساغر , fireboud , Hasty , aalieh , Sina
االقصه ...........
چندی بگذشت و یاران به آبادی رسیدندی و در آنجا کیفی بکردندی و تولدی بگرفتندی و از خود هدیه و کیک و فشفشه برون کردندی و ها ها خنده در بکردندی و یادگار فیروزه خانم را با خود حمل کردندی و به امانت نزد حسین گذاشتندی تا وی آنرا سپاس دارد و به یاد زاد روز این روز خجسته نقشی در خاطراتش به یادگار بمانندی و از این امانت خرسند به گردیدندی و اشک شوق بریختندی به مانند اینکه در ابتدای سفر علیرضا دل از برهها بکندندی و فراغ حاصل شدندی .................wink2 اداوه دارد
خدایا حواست هست؟
صدای گریه ام از گلویی در میاید که تو از رگ به آن نزدیکتری
 تشکر شده توسط : Prime , مـه ســـا , neda.n , nanaz , anaram , ساغر , parisa2011 , baran1390 , N00shin , maede , nafass , fireboud , Hasty , مستانه , parastoo joon , shokolat , ELI , edarzi , nahid , MAHDI , Sina

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 62
  • 63
  • 64(current)
  • 65
  • 66
  • ...
  • 102
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: