•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • ...
  • 102
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 4.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تیم دوچرخه سواری ام اس
چه روز قشنگى رو براى حركت انتخاب كرديد ، ان شاءالله بانو فاطمه(ع) نگهدارتون باشه

مواظب خودتون باشيد داداشى ها icon_questionicon_questionicon_questionicon_question
هيچگاه اميد كسى را نا اميد مكن شايد اين تنها دارايى او باشدundecided2
 تشکر شده توسط : Sina , hamid t , O#!!! , nead , parastoo joon , rad007 , بهــار , نازلی , آوای امید , fireboud , شيدا رها , جامعه حمایت از بیماران M.S , h.kakavand , Prime , N00shin , ارزو
دوستان خوش اومدین به مشهدicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
بزرگترین مصیبت انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور کافی برای خاموش ماندن...
 تشکر شده توسط : Sina , neda.n , hamid t , parastoo joon , rad007 , بهــار , آوای امید , fireboud , h.kakavand , Prime , N00shin
سلام دوستان
یکی از دوستان عزیز به اسم بیتا در دم تصاویر ما رو به دستمال کاغذی کشید

.jpg   IMAG0201.jpg (اندازه: 224.31 KB / تعداد دفعات دریافت: 34)
.....
تصاویر بعدی متعاقبا ارسال خواهد شد
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : O#!!! , hamid t , nahid , nead , parastoo joon , نازلی , neda.n , شهرزاد , rad007 , بهــار , آوای امید , fireboud , شيدا رها , نسترنى , nafass , سـاناز , naz.gigili , shahrzad , yummy , arezoo_azizi , h.kakavand , Prime , shokolat , N00shin , kaveh_plus , leili , Hasty , رنگین کمان , anaram , Ghost , بی تـــا , hamid , khatoon25
با سلام خدمت دوستان عزیز
که با دعای خیرشون در هر لحظه قوت قلب و انرژی زیادی میگیریم
امروز صبح با بدرقه دوستان عزیزمان راهی مشهد شدیم و راس ساعت 12:37 به مشهد مقدس رسیدیم
از تمام عزیزانی که برای بدرقه گروه تشریف آوردن نهایت سپاس و قدردانی رو داریم، خیلی خوشحال شدیم و برای توشه سفری که آوردید بسیار ممنونین
از همه دوستانی که صبح تشریف آوردن ،تماس گرفتن ،در سایت پست زدن و تمام دوستانی که همیشه به یادمون هستند سپاسگذاریم .

دوستان خوبمان گزارش هر روز را ، آخر هر شب در سایت قرار می دهیم .
 تشکر شده توسط : neda.n , O#!!! , fireboud , شهرزاد , Aram , parastoo joon , شيدا رها , بهــار , نسترنى , nafass , سـاناز , naz.gigili , nead , hamid t , shahrzad , yummy , rad007 , rose abi , arezoo_azizi , هاجی , مولتی ام اس , Prime , h.kakavand , shokolat , N00shin , kaveh_plus , Sina , leili , Hasty , رنگین کمان , anaram , Ghost , parisa2011 , بی تـــا , Narges
اول از همه خدا رو شكر كه بسلامت رسيديد چون اگه با همون دوچرخه ميرفتيد امنيتش بيشتر بود تا هواپيما
و بعد اينكه گزارش روزانه رو لطفاً مفصل و دقيق بزاريد
و سوال هم اينكه چه ساعتى اين گزارش رو ميزاريد؟
و در آخر باز هم مواظب خودتون و همديگه باشيد icon_question
هيچگاه اميد كسى را نا اميد مكن شايد اين تنها دارايى او باشدundecided2
 تشکر شده توسط : بهــار , سـاناز , naz.gigili , hamid t , neda.n , arezoo_azizi , هاجی , fireboud , Prime , h.kakavand , shokolat , N00shin , Sina , Hasty , rad007 , Ghost , nead
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا به این حرکت و به این دوستای عزیز.icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
آرزوی سلامتی و پیروزی براتون دارم ..» ما همه دعاتون میکینیم
و چشت سرتون هستیم..agreement2
حسین و سینا و فربود و علیرضا موفق باشین...
T a n T a n
هر که در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش می دهد
 تشکر شده توسط : Prime , بهــار , h.kakavand , shokolat , N00shin , kaveh_plus , hamid t , nafass , Sina , Hasty , سـاناز , fireboud , arezoo_azizi
خدا به همراهتون،
با آرزوی موفقیت.icon_question
رنگین کمان پاداش کسانی است که تا انتهای باران ایستاده اند.
 تشکر شده توسط : Prime , بهــار , h.kakavand , shokolat , N00shin , hamid t , Sina , Hasty , fireboud , arezoo_azizi
دوستان عزیز براتون آرزوی سلامتی و موفقیت دارم. درسته که من کم فرصت به سایت سر زدن دارم ، اما پیگیر احوالات شما از طریق دوستان هستم.icon_biggrinicon_biggrin
...
 تشکر شده توسط : Prime , بهــار , h.kakavand , shokolat , shahrzad , N00shin , naz.gigili , hamid t , Sina , Hasty , fireboud , arezoo_azizi
خوشحالم که همچین برنامهای ترتیب دادین
با تمام وجودم براتون دعا می کنم که با مو فعقیت کامل برگردین
کاش من هم با ماشین تو جاده مشهد بودم تا هی براتون بووووووووووووووووووووووووق می زدم
و تشویق می کردم
و پرچمه پر افتخار (ام اس سنتر ) را بر ماشین نصب می کردم
و پشت سر دوستان راه می افتادم
همیتان را دوست دارم و براتون آرزوی مو فعقیت می کنم
icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

خدایا بینهایت دوستت دارم[تصویر:  h6827_2.gif]
 تشکر شده توسط : fafa , baran1390 , Prime , بهــار , h.kakavand , shokolat , N00shin , hamid t , Sina , Hasty , fireboud , arezoo_azizi
به نام خالق محبت

دوستان عزیز،
گزارش روز شنبه 91/02/23 به شرح زیر می باشد :

طبق قرار قبلی ما ساعت 7 صبح بیدار بودیم
گروه قیلمسازی هم اومدند و همگی به سمت فروذگاه راه افتادیم
دوستان عزیز زحمت کشیده بودند تا در مراسم بدرقه در کنار خانواده های ما باشند و صمیمیت رو بیشتر و بیشتر به تصویر بکشند.
بعد از فیلمبرداری و کلی خوش گذشتن در فرودگاه در کنار دوستان و ثبت لحظات شیرین و به یادماندنی،
لحظه خداحافظی فرا رسید ... سخت بود ولی برای رسیدن به هدف همیشه باید کار سخت را انجام داد.
ساعت 12:37 دقیقه ما وارد فرودگاه مشهد شدیم و و رضای عزیز (رضاراد) و بی تا مهربان از طرف انجمن ام اس مشهد و تمام دوستان مشهدی مان لحظه زیبایی را برای ما به تصویر کشیدند تا ما بدونیم که در مشهد هم تنها نیستیم.
ما بدلیل اینکه گروه فیلمسازی ساعت پروازشان ساعت چهار بود، مجبور بودیم تا حضور آنها صبر کنیم به همین دلیل به رستوران فرودگاه رفتیم و بعدازصرف چای، ناهار خوردیم و مقداری از خستگی مان را در کردیم، دوستان هم آمدند و لحظاتی که نیاز به ثبت داشت، به تصویر کشیده شد.
و طبق برنامه ریزی از قبل انجام شده ما راهی محل اسکانمان در اقامت گاه مخابرات شدیم و بعد از قرار دادن وسایلمان در محل اقامت با تصمیم جمع راهی شهربازی پارک ملت مشهد شدیم و بعد از آنجا به طرقبه برای خوردن شام رفتیم.
 تشکر شده توسط : h.kakavand , بهــار , شهرزاد , shokolat , Prime , neda.n , shahrzad , N00shin , kaveh_plus , nead , naz.gigili , hamid t , nafass , Sina , leili , Hasty , baran1390 , nahid , rad007 , anaram , جامعه حمایت از بیماران M.S , Ghost , سـاناز , parisa2011 , fireboud , ارزو , هاجی , marmar , arezoo_azizi , شيدا رها , بی تـــا , khatoon25 , Narges

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • ...
  • 102
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: