•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • ...
  • 102
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 4.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تیم دوچرخه سواری ام اس
دوستان دعای خیره همه پشت و پناهتونsad2sad2sad2
واقعا با این حرکتتون گل کاشتید
زندگی را فقط با فصل های دشوارش نبین ؛
در راه های سخت پایداری کن: لحظه های بهتر بالاخره از راه می رسند. agreement2

تشکر شده توسط : بهــار , ارزو , N00shin , سـاناز , جامعه حمایت از بیماران M.S , fireboud , Prime , Sina , h.kakavand
صادقانه میگم...

از ته دلم خوشحالم که به اینجا تعلق دارم
با کسانی در ارتباطم که معنای واقعیه زندگی رو میفهمن ، درک می کنن و براش ارزش قائلن...

من هم مثل بقیه ی دوستان(البته با کمی تاخیر و شرمندگی)براتون آرزوی سفری پربار دارم.

دستان کوچکم را رو به آسمان میگیرم و ملتمسانه خواستار روزهایی زیبا برایتان هستم.icon_question
Together we stand
Divided we fall
 تشکر شده توسط : سـاناز , بی تـــا , naz.gigili , جامعه حمایت از بیماران M.S , fireboud , Prime , hamid t , O#!!! , بهــار , Sina , rad007 , nafass , هاجی , h.kakavand , N00shin , ارزو
از ته قلبم آرزوی سلامتی هر چه بیشتر. و موفقیت. سفر بی خطر و خوب و شادی رو براتون دارم.
تمام این آرزوها از طرف من و رضا بدرقه راهتون
 تشکر شده توسط : fireboud , Prime , جامعه حمایت از بیماران M.S , hamid t , بهــار , Sina , rad007 , nafass , h.kakavand , N00shin
و آخرین خبر

[تصویر:  1312jy9c9oup1931551.jpg]

تاریخ اعزام گروه از تهران به مشهد: 23-2-1391 با هواپیما ساعت 11 صبح از فرودگاه مهرآباد تهران.

ضمنا مراسم بدرقه این تیم در فرودگاه از ساعاتی قبل برنامه ریزی خواهد شد.

تاریخ حرکت گروه با دوچرخه از مشهد : 26-2-1391

تاریخ بازگشت به تهران : 11-3-1391

[تصویر:  88c2xgequ5r5ojwntfky.jpg]

خدا به همراهتون....به امیده موفقیت شماinnocent0001.gif

innocent0001.gif
تازه اعضا هنوز تهران رو ترک نکردن..... بازدید ازین سایت شده2497 و تعداد پست ها در این تاپیک 134happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : فرناز , جامعه حمایت از بیماران M.S , hamid t , seyyed reza , leili , MFhealth , nead , نسترنى , آوای امید , fireboud , aalieh , yummy , h.kakavand , N00shin , khatoon25
خدای مهربون برادرهامو بتو میسپارم innocent0001.gifمواظبشون باشsad2برامون خیلی عزیزندBlush
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : hamid t , seyyed reza , نسترنى , Sina , آوای امید , fireboud , h.kakavand , N00shin
دست خدا به همراهتون موفق باشید
خون که قرمزه رنگ عشقه اما اشک که بیرنگه درد عشقه
 تشکر شده توسط : شهرزاد , جامعه حمایت از بیماران M.S , بهــار , seyyed reza , نسترنى , Sina , hamid t , آوای امید , fireboud , h.kakavand , Prime , N00shin
(2012/05/08, 09:35 AM)hanie نوشته است: برای تیم بچه ها و حرکت بسیار ارزشمند دوستامون آرزوی موفقیت میکنم...agreement2

واقعأ کار بزرگ و شجاعانه ای می کنید . امیدوارم همه مردم بفهمند که ما هیچ مشکلی نداریم.... با تشکر از همتون. خدا پشت و پناهتونicon_biggrinicon_biggrin
واقعأ خدا پشت و پناهتون . موفق باشید و به همه نشون بدین ما هیچ مشکلی نداریمicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
 تشکر شده توسط : جامعه حمایت از بیماران M.S , بهــار , نسترنى , Sina , hamid t , آوای امید , fireboud , h.kakavand , Prime , N00shin , ارزو
اول ..اولicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
من از فرودگاه بر گشتم TongueTongueTongueTongueTongueTongue
اینم عکسش
عکسagreement2agreement2agreement2

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   20120512_094728.jpg (اندازه: 372.74 KB / تعداد دفعات دریافت: 43)
دنیا از من که گذشت ولی بعد من مهربون تر باش
 تشکر شده توسط : جامعه حمایت از بیماران M.S , بهــار , nazii , شهرزاد , earth , neda.n , فرناز , naz.gigili , بنده خدا , MFhealth , رنگین کمان , نسترنى , nahid , Sina , O#!!! , parastoo joon , نازلی , آوای امید , fireboud , nafass , سـاناز , yummy , rose abi , h.kakavand , shokolat , Prime , N00shin , parisa2011 , ارزو
دوستای من
من فقط یه درخواستی ازتون دارم
بخاطر این ک ازین ب بعد بچه های تیم دوچرخه سواری میخوان روز نوشت بزارن سعی کنیم کمتر اینجا کامنت های نامربوط بزاریم (منظورم به غیر از افرادیه ک برای اولین بار کامنت تبریک و آرزوی موفقیت می کنن) تا نوشته های بچه ها پر رنگ تر بمونه و این تاپیک یه نظمی داشته باشه.
همینطور این ک بجای تشکر و ابراز خوش آمدن-جمله سازی را!-میشه از دکمه ی تشکر استفاده کرد تند و سریع
ممنونم
آغاز به مردن می کنی
اگرهمیشه از یک راه تکراری بروی...
 تشکر شده توسط : nazii , neda.n , hamid t , فرناز , naz.gigili , بنده خدا , MFhealth , رنگین کمان , نسترنى , nahid , Sina , parastoo joon , نازلی , آوای امید , fireboud , nafass , سـاناز , shahrzad , yummy , baran1390 , h.kakavand , shokolat , ارزو , marmar
اینجا فرودگاه هاشمی نژاد- مشهد

وی لاو یو .... ام اسی ها!!!!

مرسی از همه که اومدن فرودگاه.

فربود سینا علیرضا حسین!
دوستتون داریم.

بیتا هم پیش ماست. رضا هم بود.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : naz.gigili , MFhealth , neda.n , Aram , نسترنى , nahid , hamid t , O#!!! , parastoo joon , rad007 , بهــار , نازلی , آوای امید , fireboud , شيدا رها , nafass , سـاناز , shahrzad , baran1390 , h.kakavand , shokolat , N00shin , ارزو , khatoon25

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • ...
  • 102
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: