•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 14
  • 15
  • 16(current)
  • 17
  • 18
  • ...
  • 102
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 4.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تیم دوچرخه سواری ام اس
متاسفانه به دلیل دوری منزل ما تا فرودگاه ( حدود 2 ساعت ) تو این ترافیک و به قول آقا سینا گرمی هوا یکمی سخت بودم ضمنا من صبح ها تزریق می کنم اینه یکمی می خوابم تا 11 اینا تا بیام بیدار شم و صبحانه بخورم ... smiling
خلاصه که شرمنده من یکمی وضعم متفاوت هست.
ایشاا... یک طوری بشه که بتونن نتیجه مطلوبی رو که می خواهند از این سفر بگیرند دوستان ما که واسشون دعا می کنیم.
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : Prime , نسترنى , h.kakavand , Sina , hamid t , nafass , N00shin , fireboud , Hasty
دوستان موفق باشید امیدوارم از لحظه لحظه این سفر لذت ببرید جای ما هم خالی
خوش باشید
زندگی مثل یه لیوان پر از آب ولی ترک خورده است
آب رو بخوری تموم میشه --- آب رو نخوری حروم میشه
 تشکر شده توسط : نسترنى , Prime , Sina , hamid t , N00shin , fireboud , neda.n , Hasty
چند وقت پيش يك كتاب خوندم به اسم كاروان اميد كه در مورد يك پسرى بود كه به بيمارى سرطان مبتلا بود و بخاطر بيماريش يكى از پاهاش رو از دست داد ولى بجاى نااميد شدن شروع كرد به ورزش كردن و آماده كردن خودش براى دويدن يك مصافت طولانى با يك پاى مصنوعى و مقصودش از اين كار جمع آورى پول و توجه مردم بسوى بيماران سرطانى بود كه درنهايت خيلى بيشتر از اون چيزى كه توقع داشت چه مادى و چه معنوى نصيبش شد حالا كه من دوستان رو ميبينم كه اين كار قشنگ رو شروع كردند در ضمن اينكه خيلى خوشحال شدم خيلى هم افتخار كردم به اينكه منهم يكى از همين آدمها هستم ، هرچند كه هيچ كارى در اين مورد انجام ندادم ، درنهايت اميدوارم كه مسؤولين با اين كار دوستان متوجه كاستى ها و كم كاريهاشون در مقابل بيماران خاص بشوند ، تيم اين دوستان هم براى ما كاروان اميده، فقط اميدوارم كه زحمات دوستان نتيجه بهينه داشته باشه icon_question
هيچگاه اميد كسى را نا اميد مكن شايد اين تنها دارايى او باشدundecided2
 تشکر شده توسط : h.kakavand , Prime , Sina , neda.n , hamid t , nafass , shokolat , fireboud , N00shin , MFhealth , ارزو , rad007 , بنده خدا , O#!!! , Ali 324 , arezoo_azizi , nead , Hasty , شيدا رها , Ghost , naz.gigili
راستی
حتما تو مسیر منظره های زیبا زیاد خواهید دید عکس یادتون باشه
چند وقتی بود دلم میخواست بعد از سالها یه نقاشی بکشم اما انگیزه ای نبود ولی حالا شما یه انگیزه خیلی قوی هستید
انتخاب منظره هم با شما امیدوارم بتوانم بیارمش روی بوم نقاشی و یک یادگاری برای شما
زندگی مثل یه لیوان پر از آب ولی ترک خورده است
آب رو بخوری تموم میشه --- آب رو نخوری حروم میشه
 تشکر شده توسط : h.kakavand , Prime , Sina , yummy , neda.n , hamid t , nafass , shokolat , fireboud , N00shin , rad007 , Ali 324 , arezoo_azizi , Hasty , Ghost , naz.gigili
موفق باشید ولی خیلی نامردیه ماباهاتون نیستیمSmileانشاا....دفعات بعد....
 تشکر شده توسط : hamid t , shokolat , fireboud , rad007 , Prime , N00shin , neda.n , Sina , Hasty
خیلی دلتنگ دوچرخه سوارا شدم
خیلی مراقب خودتون باشید
دست علی یارتون
سپردمتون به خدا
آی لاو یو دوچرخه سوارای دوست داشتنی ماlove28
امیدوارم هرچه زودتر بزرگترین موفقیت هاتونو شاهد باشیم
همتونو دوست دارم بچه های ام اس سنترicon_question
خون که قرمزه رنگ عشقه اما اشک که بیرنگه درد عشقه
 تشکر شده توسط : hamid t , Prime , fireboud , neda.n , Sina , shokolat , Hasty , Ghost
دوستان,نواب "اربعه" ی ام اس سنتر
حسابی خوش بگذرونین
آرزوی ما اینه که سلامت و شاد باشینicon_biggrin
آدَم ها را بدون اینڪــہ
بـــہ وُجودِشآن نیاز داشتہ باشے دوســـــت بـِــــدار . . .
ڪــارے که خـــــدا با تـــو مے ڪُــند. . .!
 تشکر شده توسط : MFhealth , Prime , fireboud , hamid t , N00shin , neda.n , Sina , shokolat , Hasty , Ghost
چقدر دلم می خواست برای بدرقتون باشم. سفر به سلامت. حسابی خوش بگذرونید. جای ما رو هم خالی کنید.
از گزارش خوبتون هم ممنون. آدم احساس میکنه هر لحظه تو این سفره.
دعا هم یادتون نره.

تشکر شده توسط : neda.n , Prime , naz.gigili , fireboud , hamid t , ارزو , N00shin , nafass , رضا محمدی ها , نازلی , Sina , shokolat , Hasty , Ghost
ما فردا انجمن دیدارقهرمانانمون میریم مشهد
و3شنبه بدرقشون میکنیم
خدا حافظشون باشدinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gif
فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی ، یا دریای بیكران ،
زلال كه باشی ، آسمان در تو پیداست .

باورکن تا ببینی
بهارagreement2
 تشکر شده توسط : baran1390 , rad007 , neda.n , naz.gigili , fireboud , hamid t , ارزو , N00shin , nafass , # پریسا # , جامعه حمایت از بیماران M.S , Sina , shokolat , Hasty , Ghost , Prime
دوستان بزرگوار که موفق شدن برای بدرقه به فرودگاه برن خوشابحالشون فقط پیشنهاد میکنم اطلاع رسانی دقیق بشه که انشالله که دوستان عزیزمون که بسلامتی برمیگردن یک استقبال بینظیر براشون تدارک ببینیم.
دل به کف غصه نباید سپرد ...... اول و آخر همه خواهیم مرد
 تشکر شده توسط : شهرزاد , neda.n , naz.gigili , fireboud , hamid t , kaveh_plus , ارزو , N00shin , رضا محمدی ها , # پریسا # , نازلی , shokolat , Hasty , Ghost , Prime

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 14
  • 15
  • 16(current)
  • 17
  • 18
  • ...
  • 102
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: