•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تشکیل گروهی برای درمان
این تجمع آهن اضافی در مغز ارتباطی به خوردن مکمل آهن پیدا می کنه ؟ چون دکتر من میگه آهن نمیخواد بخوری !
حمید خیلی آمپول دوست داری بیا آمپول منم مال تو!
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
می خواستم بعدا" شروع کنم که چه تستی رو بدیم اما حمید عزیز پیش دستی کرد .
آره در اولین قدم باید سونوگرافی رگهای کردن رو انجام داد . در مشهد یک فوق تخصص بسیار خوب عروق وجود داره و من اوایل فروردین 89 نوبت دارم تا سونوگرافی داپلر اولتراسوند انجام شود و اگر نتایج هم در کشورهای دیگر خوب جواب دهد(آنچنانکه تاکنون مثبت بوده است) می خواهم به هند یا لهستان بروم یا بتوانم همین جراح عروق رو متقاعد کنم تا عمل جراحی را در ایران حتی شده بصورت تحقیقاتی انجام دهد .

(2010/03/16, 12:11 AM)behbood نوشته است: این تجمع آهن اضافی در مغز ارتباطی به خوردن مکمل آهن پیدا می کنه ؟ چون دکتر من میگه آهن نمیخواد بخوری !
حمید خیلی آمپول دوست داری بیا آمپول منم مال تو!

در سایت درمان آزادیبخش می توانید جواب این سوال را بیابید که من دقیقا نمی دونم آدرس صفحه اش چی بود . اما آره در گذر زمان بر اساس تحقیقات چنین کاری انجام میشود اگر آن مکمل آهن در بدن جذب نشود .
آدرس خود سایت:http://liberation-treatment.com/
http://www.wheelchairkamikaze.com/

.jpg   2475295_MS_venogram r and l jugulars[9].jpg (اندازه: 67.68 KB / تعداد دفعات دریافت: 4)
می توانید عکس سونوگرافی و گرفتگی در رگهای یکی از بیماران را که در آمریکا زندگی می کند و بیماری نیز پیشرفته است را ببینید .
بر اساس تحقیقات بین میزان گرفتگی و علایم رابطه مستقیمی وجود دارد . در عکس ضمیمه کاملا مشهود است .
بگذرد این روزگار تلخ تر از زهر بار دگر روزگار چون شکر آید

شاید امروز نه ؛ اما من ایمان دارم که سرانجام همه چیز درست خواهد شد ... آری ، روزهای خوب خواهند آمد.
 تشکر شده توسط : pariya , nahid , محمود , PARASTOO8080
CCSVI مخفف Chronic cerebrospinal venous insufficiency می باشد که به معنی نارسایی مزمن وریدی مغزی نخاعی می باشد

شاید امروز نه ؛ اما من ایمان دارم که سرانجام همه چیز درست خواهد شد ... آری ، روزهای خوب خواهند آمد.
سال نوی همه مبارک
سالی همراه با سلامتی داشته باشید
چرا کسی دیگر در این تاپیک فعالیت ندارد؟

کشور اردن با جمعیت حدود 6 میلیون نفر و داشتن حدود3000 بیمار مبتلا به ام اس تحقیقات خود را در زمینه درمان قطعی ام اس بر پایه نظریه دکتر زامبونی آغاز کرد .
در تست های MRV مدارکی دال بر اینکه بیماری ام اس اسکلروز چند گانه نیست ارائه کرده است و در بسیاری از مقالات منتشر شده بر این تاکید کرده است که ام اس گرفتگی چند گانه رگهای مغز است که این موضوع می تواند انقلابی باشد در درمان قطعی این بیماری .
در بیماران مورد نظر که تحت درمان با جراحی آزادیبخش (درمان رگهای گرفته) قرار گرفتند مشاهده شد علائم رو به کاهش رفته است برای مثال بیمارانی وجود داشته اند که دچار تاری دید و دوبینی بوده اند اما تمام این علایم بعد از درمان از بین رفته است .

تشکر شده توسط : mina_a , pariya
(2010/03/26, 10:07 PM)farda20032020 نوشته است: کشور اردن با جمعیت حدود 6 میلیون نفر و داشتن حدود3000 بیمار مبتلا به ام اس تحقیقات خود را در زمینه درمان قطعی ام اس بر پایه نظریه دکتر زامبونی آغاز کرد .
در تست های MRV مدارکی دال بر اینکه بیماری ام اس اسکلروز چند گانه نیست ارائه کرده است و در بسیاری از مقالات منتشر شده بر این تاکید کرده است که ام اس گرفتگی چند گانه رگهای مغز است که این موضوع می تواند انقلابی باشد در درمان قطعی این بیماری .
در بیماران مورد نظر که تحت درمان با جراحی آزادیبخش (درمان رگهای گرفته) قرار گرفتند مشاهده شد علائم رو به کاهش رفته است برای مثال بیمارانی وجود داشته اند که دچار تاری دید و دوبینی بوده اند اما تمام این علایم بعد از درمان از بین رفته است .
فکر کنم اگه کسی تو این تاپیک فعالیت نمیکنه واسه اینه که اطلاعاتی نداره خیلی خوشحال میشیم اطلاعات بیشتری در اختیارمون بذاری
فکر می کنم اطلاعات به اندازه ای باشد که بتوان در این مورد تحقیق کرد .
اما به طور خلاصه:
از ابتدایی که بیماری ام اس شیوع پیدا کرد و مراکز بیشتری وقت خود را بر روی تحقیقات در این زمینه صرف کردند متوجه شدند که میزان آهن در مغز این افراد بالاتر است اما نتوانسته بودند آنرا توجیه کنند .
در سالهای اخیر حتی داروهایی به صورت تحقیقاتی به جامعه پزشکی عرضه شدند مانند کلاردرپین که در افراد مبتلا به تالاسمی مصرف می شود و می تواند بر همان میزان آهن در مغز تاثیر بگذارد. اما علت این بیماری کشف نشد و داروها همواره معلول را تعدیل می کردند .
چندین سال پیش همسر پزشکی ایتالیایی بنام دکتر زامبونی دچار ام اس شد و توانست از نزدیک شاهد پیشرفت بیماری باشد .چندین سال پیش فکری خلاقانه به ذهن دکتر زامبونی رسید و توانست همسر خود را به این شیوه درمان کند .
اواخر سال2009 میلادی شبکه CTV کانادا گزارشی تهیه کرد از شیوه دکتر زامبونی و با افرادی که به شیوه دکتر زامبونی تحت معالجه قرار گرفته بودند مصاحبه کرد .بیماران می گفتند احساس دوباره متولد شدن می کنند و کلیه علایم از بین رفته است و یا در حال کم شدن است .در اوایل سال 2010 میلادی در کنفرانسی که در آمریکا برگزار شد دکتر زامبونی از همه پزشکان خواست به این تحقیقات بپیوندند تا این روش اثبات و یا رد شود .
بزرگترین مخالفان دکتر زامبونی شرکت های دارویی هستند که اگر روش دکتر زامبونی اثبات شود میلیاردها دلار پول از دست می دهند به همین خاطر نشریات زیادی هم دست به مخالفت زدند برای مثال یک نشریه روش دکتر زامبونی را روشی تبلیغاتی و رسانه ای نامید که به سرعت با مقالات علمی طرفداران روبرو شد .
اما روش دکتر زامبونی چیست؟
دکتر زامبونی متوجه شد در اکثر بیماران ام اس یکی یا هر جفت رگ های خونی برنده و یا آورنده خون دچار گرفتگی است .به همین منظور به طریق آنژیوپلاستی عروق شروع به باز کردن عروق گرفته شد کرد .
اسم مخفف گرفتگی رگهای مغزی CCSVI است که مخفف Chronic cerebrospinal venous insufficiency می باشد .
دکتر زامبونی اسم روش خود را درمانرهایبخش گذاشته و در تمام مصاحبه ها و کنفرانس ها از سراسر جها خواسته با تست و MRV یا عکسبرداری از عروق گردن خود با این روش همراهی کنند تا اثبات شود .
اما دانشگاه استنفورد عمل جراحی دکتر زامبونی را متوقف کرد چرا که دو نفر دچار سکته مغزی شده بودند که به گفته پزشکان همین دانشگاه این بیماران برای عمل جراحی به این روش کاندید نبوده اند چون سن آنها بالا بوده اما در بیماران جوانتر بسیار موثر وافع شده است .اما دیروز در منابع معتبر خبری آورده شده بود که دانشگاه استنفورد این عمل جراحی را دوباه انجام می دهد چرا که استدلال جراحان این بوده که در زمانی که عمل جراحی قلب باز در حال آزمایش بود 15 نفر فقط در ماه اول فوت کردند در حالی در این روش درمانی فقط دو نفر آنهم به خاطر مناسب نبودن کاندیدا ها فوت کردند .
در بسیاری کشورها این عمل جراحی به صورت تحقیقاتی در حال انجام است . برای مثال در کشورهای آمریکا ، کانادا ، لهستان ، ایتالیا ، اسپانیا ، انگلستان ، کویت ، اردن و بسیاری از کشورهای اروپایی در حال انجام است .
در فایل ضمیمه نیز می توانید اسلاید مربوط به کنفرانس دکتر زامبونی را ببنید و همچنین روش او را در این اسلاید مورد ارزیابی قرار دهید .
حال ما در ایران با امکانات خوب پزشکی می توانیم حداقل تست این روش را انجام دهیم . می توانیم حداقل بدانیم رگ های گردنمان چقدر گرفته چرا که بر اساس تحقیقات میزان گرفتگی و ناتوانی های صورت گرفته نسبت مستقیم دارند .

متاسفانه متوجه شدم نمی توان فایل را به دلیل حجم زیاد آپلود کرد . در فرصت دیگری لینک دانلود را می فرستم .

لینک فایل درمان:
http://www.4shared.com/file/250738764/79...lides.html

تشکر شده توسط : pariya , mina_a
اتفاقاً من هم مي خواستم به دكترم بگه يك سونوگرافي چيزي برام بنويسه خدا رو چه ديدي شايد به يك نتيجه هايي رسيديم حداقلش اينه كه ميفهمم كه رگهام گرفته يا نه؟
خوب باشيد و خوب بمانيد
(2010/03/29, 08:27 AM)محمود نوشته است: اتفاقاً من هم مي خواستم به دكترم بگه يك سونوگرافي چيزي برام بنويسه خدا رو چه ديدي شايد به يك نتيجه هايي رسيديم حداقلش اينه كه ميفهمم كه رگهام گرفته يا نه؟

من هفته دیگه نوبت متخصص عروق دارم و متقاعدش می کنم برای سونوگرافی رگ های گردن

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جراحی selective dorsal rhizotomy برای بهبود در راه رفتن i_sh 1 1,583 2019/11/02, 09:08 AM
آخرین ارسال: Silverlight
  تزریق بوتاکس برای سفتی عضلات 1467127681 8 3,352 2019/10/31, 11:00 AM
آخرین ارسال: alireza1111
Smile یه خبر جالب برای علاقمندان به جراحی ccsvi goli61 10 7,556 2019/09/20, 05:50 PM
آخرین ارسال: Shokolat2
  نظر طب سنتی درباره ام اس و درمان آن ostad2000 96 105,222 2019/01/24, 01:06 AM
آخرین ارسال: مینا1234
  پایان نامه ای برای ام اس سنتر matinfard 45 32,094 2018/05/13, 03:27 PM
آخرین ارسال: houri
Rainbow توصیه های غذایی برای بهبود ام اس dr.dentist 118 112,395 2017/09/22, 02:58 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  مشاركت در طرح بهبود روش هاى درمان بيماران ام اس Biomedical Engineering 4 2,787 2017/06/04, 03:51 PM
آخرین ارسال: Biomedical Engineering
  تقاضای همکاری برای انجام تحقیق و پژوهش jafari_h 12 7,398 2017/02/07, 09:25 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  نحوه تهیه دارو برای بیماران خاص (ام اسی ها) با دفترچه بیمه ... mohammadreza1369 10 16,034 2016/12/08, 03:21 PM
آخرین ارسال: Aydanima
  چرایی علم فیزیک از بیماری و روش درمان آن arhpir 9 43,439 2016/11/01, 01:24 PM
آخرین ارسال: الهه درد

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان