• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تشکیل گروهی برای درمان
ایران کشوری است که در بسیاری زمینه های علمی کشور پیشتازی است . برای مثال در تجهیزات پزشکی حرفهای زیادی برای گفتن داریم و از این لحاظ کمبودهایمان بسیار کم است .
نمی دانم در مورد CCSVI چه چیزی شنیده اید؟نمی دانم چقدر پزشکان شما را نا امید کرده اند؟ نمی دانم چقدر درمان این بیماری برایتان قابل تصور است ؟ اما می دانم نباید در مقابل این بیماری احساس ضعف کنیم باید مبارزه کنیم برای درمانش و این همت ما را می طلبد . چرا که کسی نیست که درد ما را مزه کند .
از همینجا از تک تک شما می خواهم گروهی شویم برای ترغیب پزشکان ایران به تحقیق در این زمینه .ما در ایران حداقل تست که می توانیم بدهیم ، حداقل می توانیم ببینیم چقدر رگ های گردنی امان گرفتگی دارد .
به امید اینکه همه باهم تشکیل گروهی دهیم برای تحقیقات درمانی در این زمینه
فاستقم کما امرت
بگذرد این روزگار تلخ تر از زهر بار دگر روزگار چون شکر آید

شاید امروز نه ؛ اما من ایمان دارم که سرانجام همه چیز درست خواهد شد ... آری ، روزهای خوب خواهند آمد.
 تشکر شده توسط : Aram , baran , pariya , shahrzad , zaynab , nahid , محمود , ستایش , sadaf , shams_taban2000@yahoo.com , احمدرضا , nooresefid333 , lucifer , Saina , sami , mansoure , آرمین , نسیم , roya7116 , هانیه , Azad , arezooo82 , Hasty , najva , فریده آذرکیش , مولتی ام اس , maedeh , AVID2000 , parisa2011 , ساغر , dr.dentist , naz.gigili
با این پیشنهاد موافقم، جدا بد نیست رگهای گردنمون رو هم چک کنیم، ضرر که نداره!
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : farda20032020 , shams_taban2000@yahoo.com , nooresefid333 , sami
(2010/03/14, 09:26 PM)farda20032020 نوشته است: ایران کشوری است که در بسیاری زمینه های علمی کشور پیشتازی است . برای مثال در تجهیزات پزشکی حرفهای زیادی برای گفتن داریم و از این لحاظ کمبودهایمان بسیار کم است .
نمی دانم در مورد CCSVI چه چیزی شنیده اید؟نمی دانم چقدر پزشکان شما را نا امید کرده اند؟ نمی دانم چقدر درمان این بیماری برایتان قابل تصور است ؟ اما می دانم نباید در مقابل این بیماری احساس ضعف کنیم باید مبارزه کنیم برای درمانش و این همت ما را می طلبد . چرا که کسی نیست که درد ما را مزه کند .
از همینجا از تک تک شما می خواهم گروهی شویم برای ترغیب پزشکان ایران به تحقیق در این زمینه .ما در ایران حداقل تست که می توانیم بدهیم ، حداقل می توانیم ببینیم چقدر رگ های گردنی امان گرفتگی دارد .
به امید اینکه همه باهم تشکیل گروهی دهیم برای تحقیقات درمانی در این زمینه
فاستقم کما امرت

ccsvi چی هست؟
حالا برای تست گرفتگی رگهای گردن از کجا باید شروع کنیم؟
لطفاً هر کسی در این زمینه اطلاعاتی داره بیان کنه.
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
 تشکر شده توسط : eligana , shams_taban2000@yahoo.com , mansoure , نسیم
منم اصلا نفهمیدم که منظورت چی بود؟!icon_cry
ولی خب با اون قسمت احساس ضعف نکنیم و این حرفا موافقم
بعدشم زیاد دنبال درمان و حرف زدن با پزشک و تست و این حرفا نیستم
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : shams_taban2000@yahoo.com , arezooo82 , ساغر
در ایران بجز چند وبلاگ اطلاعات بیشتری از درمان آرادیبخش وجود ندارد اما در کشورهای دیگر همه در جنب و جوش فراوان برای درمان آزادیبخش هستند .
به امید خدا اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار می دهم .

شاید امروز نه ؛ اما من ایمان دارم که سرانجام همه چیز درست خواهد شد ... آری ، روزهای خوب خواهند آمد.
 تشکر شده توسط : shams_taban2000@yahoo.com , هاجی
من دیروز از این دکتر آیرملو که تو تبریز آوازش به آسمونا رسیده پرسیدم ... گفت چی ؟؟؟؟؟؟ اصلا به گوشش هم نخورده بود
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : shams_taban2000@yahoo.com , nooresefid333 , BanOoOo , arezooo82
وقتی اطلاعات پزشکان ما به روز نیست می شود همین
دنیا در تکاپوست اما متاسفانه بعضی از پزشکان ما در خواب
اول برای اینکه مقاله ای را در اینجا بگذارم بهتر است یک شمای کلی از روش دکتر زامبونی داشته باشید .
تحقیقات قبلی از ازدیاد آهن در مغز بیماران مبتلا به ام اس حکایت داشت اما هیچ کس نتوانسته بود این ازدیاد را توجیه کند . دکتر زامبونی با مشاهده همسر خود که دچار ام اس است و تحقیقاتی که بر روی دیگر بیماران ام اس مشاهده کرد که رگ های مغزی دچار یک گرفتگی هستند که در اکثر موارد آن رگی دچار انسداد وریدی است که خون را از مغز به قلب انتقال می دهد . دکتر زامبونی برای تحقیقات بیشتر ، دیگر بیماران نورولوژیکی را مورد مطالعه قرار داد و مشاهده کرد هیچ کدام از این بیماران دچار انسداد نیستند .
تحقیقات دیگران روی بیماران مبتلا به ام-اس نشان داده بود که میزان آهن مغز بیماران مبتلا به ام-اس بدون ارتباط با سن بیمار، بیش از نرمال است ولی کسی موفق نشده بود که توضیح دهد چرا و چگونه آهن اضافی در مغز بیمار مبتلا به ام-اس ایجاد می‌شود. دکتر زامبونی به این فکر افتاد که شاید آهن اضافی نتیجه جمع شدن اضافی خون در مغز باشد.
در نتیجه دکتر زامبونی به همراه دکتر گالوتی بر روی 65 بیمار مبتلا روش آنژیوپلاستی را انجام دادند که در این بیماران علائم بیماری به شدت کاهش یافت .
در حال حاضر در بسیاری از نقاط جهان سعی بر تست این قضیه دارند و دکتر زامبونی در سمیناری که در اواخر سال 2009 در کانادا برگزار شد از سراسر جهان خواست روش او را مورد مطالعه قرار دهند و در این حرکت جهانی شریک باشند

تشکر شده توسط : nahid , baran , ستایش , shams_taban2000@yahoo.com , آرمین , roya7116 , هاجی , shahrzad.s
اگه بخواین یه برنامه گروهی بذارین برا ترغیب پزشکان ایرانی به فعالیت من هستم هر کاری هم از دستم بربیاد انجام میدم
پرواز را به خاطر بسپار پرنده رفتنی است
 تشکر شده توسط : farda20032020 , shams_taban2000@yahoo.com , هاجی
یک سوال؟
چرا تحقیقات در زمینه های بیماری ام اس نشان داده است داروهای فشار خون و تالاسمی برای ام اس مفید است؟

تشکر شده توسط : shams_taban2000@yahoo.com
منم امروز پيش دكتر خانوادگيمون بودم ( دكتر ام اس م نه ) بهش گفتم كه ميخوام رگ هاي عروقي گردنم رو چك كنم گفت بيا واست سنوگرافي ( اگه اشتباه نكنم گفت سنوگرافي ) بنويسم
حالا گرفتگي رگ هاي عروقي با سنوگرافي معلوم ميشه ؟
منم بدم نمياد اين قضيه رو چك كنم هر چند زياد دوست ندارم از ام اس راحت شم ولي روشن شدن قضيه واسم جالبه . فكر كنم راه درمان ام اس هم كشف بشه من بتا جونمو بزنم smiling
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : nooresefid333 , هاجی , amirfarhag

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جراحی selective dorsal rhizotomy برای بهبود در راه رفتن i_sh 1 1,561 2019/11/02, 09:08 AM
آخرین ارسال: Silverlight
  تزریق بوتاکس برای سفتی عضلات 1467127681 8 3,319 2019/10/31, 11:00 AM
آخرین ارسال: alireza1111
Smile یه خبر جالب برای علاقمندان به جراحی ccsvi goli61 10 7,523 2019/09/20, 05:50 PM
آخرین ارسال: Shokolat2
  نظر طب سنتی درباره ام اس و درمان آن ostad2000 96 105,022 2019/01/24, 01:06 AM
آخرین ارسال: مینا1234
  پایان نامه ای برای ام اس سنتر matinfard 45 32,024 2018/05/13, 03:27 PM
آخرین ارسال: houri
Rainbow توصیه های غذایی برای بهبود ام اس dr.dentist 118 112,296 2017/09/22, 02:58 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  مشاركت در طرح بهبود روش هاى درمان بيماران ام اس Biomedical Engineering 4 2,761 2017/06/04, 03:51 PM
آخرین ارسال: Biomedical Engineering
  تقاضای همکاری برای انجام تحقیق و پژوهش jafari_h 12 7,349 2017/02/07, 09:25 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  نحوه تهیه دارو برای بیماران خاص (ام اسی ها) با دفترچه بیمه ... mohammadreza1369 10 15,991 2016/12/08, 03:21 PM
آخرین ارسال: Aydanima
  چرایی علم فیزیک از بیماری و روش درمان آن arhpir 9 43,382 2016/11/01, 01:24 PM
آخرین ارسال: الهه درد

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان