•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تزریق
(2013/01/29, 12:28 AM)parniam نوشته است: سلام چه بچه های با دلو جراتی با اجازتون من تو این چند سال تاحالا خودم جراته امپول زدنو نداشتمو پیدام نکردم همش باید یکی برام بزنه
خیلی ترسوم میدونم
اما اون موردی که گفتین ناهید جون اشکال نداره اما قطع نکن هیچ وقت عزیزم

آخه تزریق آمپول زیرجلدی که کاری نداره!
یعنی شما هفته ای سه بار از کسی میخواین که براتون آمپول بزنه!؟ زشته بعد از این همه سالsmiling
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : nahid , movahedi
ولی کی میدونه ما به خودمون اینقدر ظلم میکنیم امپول میزنیم درد میکشیم صبر میکنیم و....
کی میدونه اخه

اخه چی میدونن از ما که فقط بلدن بگن ام اس یعنی فلجی و ناتوانی و ..... و دلمون رو بشکونن

متاسفم از دست مردم و افکارشون متاسفم
من ترجیح دادم به هیشکی نگم و خودم همه چیو حل کنم Smile (16)

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : SANAM , paeeze , movahedi
من دیشب توی دستم تزریق داشتم... با دستگاه زدم... خیلی درد میکنهههههههههههههههههههههههههههههههsadrolleyesrolleyesrolleyes
خودم که جرات ندارم بزنم. خواهرم برام زد. اما بد نزد. چرا درد میکنهrolleyes
 تشکر شده توسط : movahedi
یه سوال من وقتی تزریق دارم اتفاق افتاده که سوزن گیر کنه وبیرون نیاد! دقیقا همین امروز این اتفاق افتاد میترسیدم سوزن بشکنه به نظرتون چرا این اتفاق می افته؟Huh!!!
من موقعی که شب میزدم تا صبح درد میکشیدم ولی الان حدود 3سال که صبح میزنم وبعدش میرم دنبال کارام کلا درد فراموش میکنم واقعا راضی راضیم!!!!agreement2agreement2
 تشکر شده توسط : movahedi
icon_questionicon_questionicon_questionامپول زیر جلدی هیج ترسی نداره نگران مباشagreement2icon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : SANAM
(2013/05/21, 05:07 PM)SANAM نوشته است: یه سوال من وقتی تزریق دارم اتفاق افتاده که سوزن گیر کنه وبیرون نیاد! دقیقا همین امروز این اتفاق افتاد میترسیدم سوزن بشکنه به نظرتون چرا این اتفاق می افته؟Huh!!!

خوب دستگاه تزریقتون مشکل پیدا کرده و باید جدیدشو تهیه کنید
چون با فشردن دکمه باید به براحتی سوزن به محل تزریق شلیک بشه
در غیر اینصورت اشکال از دستگاهه و باید عوضش کنید.agreement2
ﭼﻘﺪﺭ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ٬ ﺁﺩﻣﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺷﺒﯿﻪ ﺣﺮﻓﻬﺎﯾﺸﺎﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ...
ممنون که جوابمو دادید ولی من کلا و اصلا از دستگاه استفاده نمیکنم نمیدونم براتون این جوری اتفاق افتاده یه نه ولی امروز انگار که از زیر پوست قلاب کرده باشه بیرون نمیومد البته قبلا هم اینجوری شده بود ولی امروز یه جوره دیگه بود واقعا کشیدن بیرونش خیلی درد داشت بهونه ای شد که واقعا گریه کنم!!!!!sadDodgy
(2013/05/21, 08:36 PM)SANAM نوشته است: ممنون که جوابمو دادید ولی من کلا و اصلا از دستگاه استفاده نمیکنم نمیدونم براتون این جوری اتفاق افتاده یه نه ولی امروز انگار که از زیر پوست قلاب کرده باشه بیرون نمیومد البته قبلا هم اینجوری شده بود ولی امروز یه جوره دیگه بود واقعا کشیدن بیرونش خیلی درد داشت بهونه ای شد که واقعا گریه کنم!!!!!sadDodgy

دوست خوبم ممکنه زیادترازحدمعمول داخل پوست فشارش دادی یا موقع تزریق کج وارد پوست سده باشهconfused2 love51 مواظب خودت باش
(2013/05/21, 08:36 PM)SANAM نوشته است: ممنون که جوابمو دادید ولی من کلا و اصلا از دستگاه استفاده نمیکنم نمیدونم براتون این جوری اتفاق افتاده یه نه ولی امروز انگار که از زیر پوست قلاب کرده باشه بیرون نمیومد البته قبلا هم اینجوری شده بود ولی امروز یه جوره دیگه بود واقعا کشیدن بیرونش خیلی درد داشت بهونه ای شد که واقعا گریه کنم!!!!!sadDodgy

دوست خوبم ممکنه زیادترازحدمعمول داخل پوست فشارش دادی یا موقع تزریق کج وارد پوست شده باشهconfused2 love51 مواظب خودت باش
به جهان خرم ازآنم که جهان خرم از اوست/ عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
 تشکر شده توسط : SANAM
من هفته ای یه بار تو سایت سلامت دانشگاه راس ساعت ده صبح دوشنبه آمپولمو میزنمwomanhappy0065.gifagreement2
وقتی خونه باشم بازم راس ساعت ده صبح دوشنبه تو کلینیک میزنمbaybay
به اندوه خود لبخند بزن...
سلام بچه ها!
من برا اولين بار خودم تزريق رو انجام دادم (توي ران)اولش هيچ دردي نداشت ولي بعد جاي سوزن درد گرفت ممكنه بد زده باشم؟راستي از جاي سوزن هم خيلي خون اومد مشكليه؟ ي سؤال ديگه تا اومدم هواي سرنگ رو بگيرم ويال رسيد به نيم خيلي از بين بردم؟party0048.gifsad
همراهی خـــــدا با انسان مثل نفس کشیدن است: آرام ، بیصــدا و همیشگی...
 تشکر شده توسط : mahdiye1989

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • 14
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  عوارضی که با تزریق دگزامتازون پیش آمده صدف 39 49,463 2023/05/22, 09:14 AM
آخرین ارسال: abbas_ghanavati
  تاخیر در زمان تزریق nahid 56 29,164 2019/04/08, 04:47 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  اثربخشی و عوارض تزریق سینومر vahid.sh 44 34,434 2019/01/01, 01:05 PM
آخرین ارسال: mahbub
Lightbulb عوارض تزریق - تب و لرز، درد Narges 75 58,570 2017/10/03, 06:05 PM
آخرین ارسال: yas8866
  زمان خوردن قرص مسکن در روز تزریق nahid 97 75,544 2017/07/20, 09:07 AM
آخرین ارسال: آنا
Rainbow مصرف چای مرزه بعنوان مسکن درد بعد از تزریق سینووکس sharmin 11 11,260 2015/12/06, 12:17 AM
آخرین ارسال: seebche
  آزمایش خون بعد از تزریق nahid 12 8,258 2015/08/19, 11:31 PM
آخرین ارسال: web1001
  روزهای تزریق داروهای ربیف و رسیژن hamid 34 20,927 2015/07/19, 09:47 PM
آخرین ارسال: 1361hr87
  هواگیری سرنگ تزریق i_sh 8 33,441 2014/11/22, 12:54 AM
آخرین ارسال: سمیرا67
  نظر پزشک شما برای قطع تزریق در صورتی که چند سال حمله نداشته باشید afsaneh 47 32,734 2014/04/04, 09:29 AM
آخرین ارسال: موناامیدوار

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست