امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تزریق وریدی
به دلیل تزریق طولانی مدت دیازپام و مورفین و پرو متازین به صورت IV یعنی تو رگی رگهای دستم به کلی از بین رفته و نمی تونم تزریق جدیدی توی دست داشته باشم . این حجم مسکن به خاطر اینه که یکی از پلاکهام به گفته پزشک معالجم روی قسمت کنترل دردم خورده و در غیر اینصورت نمی تونن ساکتش کنن . سردردم رو می گم . این سردرد به حدیه که بعضی اوقات چنان باعث خشکی عضلاتم می شه که پوست بدنم پاره می شه . نمونه عکسش رو هم براتون می زارم . البته این عکس در زمان بیهوشی من پارسال گرفته شده . اگه صحنش دلخراشه معذرت می خوام .
........
ولی به هر حال تزریقات چیها می گن دیازپام رگها رو می سوزونه و پوستش شکننده می شه و وقتی سوزن واردش می شه رگ می شکنه و امکان تزریق وجود نداره .
الان چند مرتبه است برای تزریق مسکن از رگ گردن برام می گیرن که اون هم به مرور زمان از بین می ره .

حالا یه سوال دارم و اون اینکه :
1 - آیا کسی تا حالا درگیر این مشکل بوده یا نه ؟
2 - کسی می دونه راه فوری و قابل اطمینانی در مورد ترمیم رگ وجود داره یا نه ؟
3 - برای قویتر شدن رگها چه کاری می شه کرد ؟
4 - آیا خوراکی یا نوشیدنی برای کمک به این موضوع وجود داره یا نه ؟

لازمه توضیح بدم که چند وقته که ورزش با دستهام رو شروع کردم و به توصیه یه دکتر روزی یه قرص آسپرین بچه هم می خورم ولی هیچ تاثیری نداشته .

اگه کسی بتونه راهنمائیم کنه ممنون می شم .
از هیچ جا نتونستم کمکی بگیرم .
چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش
من واقعا متاثر شدم این عکس رو دیدم.
متاسفانه اطلاعی هم ندارم که بتونم کمک کنم. دکترتون هم کمکی نمیکنه؟
مجتبی عزیز با دیدن این تاپیک واقعا متاثر شدم ، برات آرزوی سلامتی می کنم ، امیدوارم کسی بتونه راهنمایی موثری برات داشته باشه ، ولی بهتره با چند تا دکتر متخصص در این رابطه مشورت کنی ، مسلماً اونها بهتر از ما می تونن در این رابطه به تو کمک کنن .
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
هیشکی سر در نیاورد . اگه کسی بتونه در مورد رگ راهنمائیم کنه ممنون می شم .
اگه مردم دستامو و بدنمو ببینن فکر میکنن خود زنی کردم
mojtaba chera injoori shodi?
ishalla kesi betoone komaket kone
پرواز را به خاطر بسپار پرنده رفتنی است
از اینکه دوستان ناراحت شده بودن به خاطر عکس شرمنده . سینا زحمت کشید و اون رو حذف کرد .
مجتبي جون منكه عكسي نديدم ولي اين تجربه رو در مورد پدرم دارم كه چون واسه درمان سرطان لنفوم شيمي درماني ميكرد كل رگهاي دست و پاش شده بودن مثل مو باريك و شكننده . دكترش ميگفت در مرحله اول ورزش و گرم نگه داشتن واسه اينكه جريان خون توشون زياد بشه و از همه مهمتر چرب كردن دست و پا با روغن بادام و يا از همه بهتر همين روغن جامد خوراكي !! و امتحان كرديم وضعيتش خيلي بهتر شد اون وقتا. شما هم اين كارو بكن حتما جواب ميده
مجتبی جان من عکس ندیدم و اطلاع دقیقی از این مورد هم ندارم
آرزو می کنم هرچه سریعتر مشکلت برطرف بشه
دوست دارم وقتی که چشمات می بندی....با من به دردای این دنیا می خندی....
آقا مجتبی حتما با یه متخصص عروق صحبت کن .انشالاه که مشکلت هر چه زودتر رفع بشه.در مورد درد بپرس شاید با طب سوزنی بتونن درد رو کاهش بدن که دیگه نیاز به این همه تزریق نداشته باشی.
موفق باشی
بادباچراغ خاموش کاری ندارد،اگردرسختی هستی بدان که روشنی...
(2010/10/19, 11:44 PM)yaro نوشته است: مجتبي جون منكه عكسي نديدم ولي اين تجربه رو در مورد پدرم دارم كه چون واسه درمان سرطان لنفوم شيمي درماني ميكرد كل رگهاي دست و پاش شده بودن مثل مو باريك و شكننده . دكترش ميگفت در مرحله اول ورزش و گرم نگه داشتن واسه اينكه جريان خون توشون زياد بشه و از همه مهمتر چرب كردن دست و پا با روغن بادام و يا از همه بهتر همين روغن جامد خوراكي !! و امتحان كرديم وضعيتش خيلي بهتر شد اون وقتا. شما هم اين كارو بكن حتما جواب ميده

احسان جان ورزش دستی زیاد می کنم مثل توپ ارتجاعی یا فنر کششی ولی تاثیر چندانی نذاشته ولی به هر حال از راهنمائیت ممنونم .

درمورد عکس هم مدیریت محترم سایت فرمودند به علت خشن بودن و دلخراش بودن عکس باید حذف بشه و زحمت این کار رو هم کشیدند .

از کلیه دوستان متشکرم

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  عوارضی که با تزریق دگزامتازون پیش آمده صدف 39 50,174 2023/05/22, 09:14 AM
آخرین ارسال: abbas_ghanavati
  تاخیر در زمان تزریق nahid 56 29,538 2019/04/08, 04:47 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  اثربخشی و عوارض تزریق سینومر vahid.sh 44 34,787 2019/01/01, 01:05 PM
آخرین ارسال: mahbub
Lightbulb عوارض تزریق - تب و لرز، درد Narges 75 59,169 2017/10/03, 06:05 PM
آخرین ارسال: yas8866
  تزریق nahid 135 96,423 2017/08/10, 11:53 PM
آخرین ارسال: yas8866
  زمان خوردن قرص مسکن در روز تزریق nahid 97 76,232 2017/07/20, 09:07 AM
آخرین ارسال: آنا
Rainbow مصرف چای مرزه بعنوان مسکن درد بعد از تزریق سینووکس sharmin 11 11,381 2015/12/06, 12:17 AM
آخرین ارسال: seebche
  آزمایش خون بعد از تزریق nahid 12 8,393 2015/08/19, 11:31 PM
آخرین ارسال: web1001
  روزهای تزریق داروهای ربیف و رسیژن hamid 34 21,164 2015/07/19, 09:47 PM
آخرین ارسال: 1361hr87
  هواگیری سرنگ تزریق i_sh 8 33,740 2014/11/22, 12:54 AM
آخرین ارسال: سمیرا67

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست