امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجرد، عامل كاهش طول عمر

تجرد، عامل كاهش طول عمر

پزشكان مي‌گويند هرچند زندگي مجردي ممكن است براي بسياري از افراد جالب و بهتر باشد اما بررسي‌ها نشان مي‌دهد كه مجردها با مشكلات بهداشتي و بيماري‌هاي بيشتري مواجه مي‌شوند.

به گزارش سرويس بهداشت و درمان ايسنا، متخصصان دانشگاه لوئيزويل در ايالت كنتاكي كانادا در آزمايشات اخير خود متوجه شده‌اند كه ميانگين طول عمر زنان مجرد در مقايسه با زنان متاهل 7 تا 15 سال كاهش پيدا مي‌كند.

به گزارش روزنامه ديلي ميل، اين متخصصان مي‌گويند براي مردان اوضاع از اين هم بدتر است به طوري كه ميانگين طول عمر مردان مجرد نسبت به مردان متاهل بين 8 تا 17 سال كاهش مي‌يابد.

اين يافته حاصل تجزيه و تحليل اطلاعات مربوط به حدود 500 ميليون نفر است كه در 90 مطالعه قبلي كه طي 60 سال گذشته انجام شده‌اند، حضور داشتند.

ديويد رولف استاديار جامعه شناسي و سلامت در اين دانشگاه تاكيد كرد: اين گزارش نشان مي‌دهد كه زنان و مردان مجرد از نظر سلامتي در وضعيت نامطلوبي هستند.

اين مطالعه در مجله آمريكايي همه‌گيرشناسي منتشر شده است

تشکر شده توسط : BanOoOo , بی تـــا , parvaneh , هانیه , زهرا59 , najva
سلام به همگی
حیف و صد حیف که فربود بهم گفت دیگه به خانوما تیکه نندازangry
منم حرف گوش کن حیف
اللهم عجل لولیک الفرج
به حق خانم زینب کبری سلام الله
 تشکر شده توسط : نازلی , fireboud
نيس خيلي خوش ميگذره!!حالا چند سال كمتر بهتر
 تشکر شده توسط : نازلی , majid1
(2011/08/22, 02:31 PM)pesareshoja_ir71 نوشته است:
سلام به همگی
حیف و صد حیف که فربود بهم گفت دیگه به خانوما تیکه نندازangry
منم حرف گوش کن حیف

سلام ،خوبی؟ خوبم! چرا می خواستی تیکه بندازی پسر خوب angry2angry2angry2angry2
این مطلب رو که من نگفتم ؟!؟!
اين يافته حاصل تجزيه و تحليل اطلاعات مربوط به حدود 500 ميليون نفر است كه در 90 مطالعه قبلي كه طي 60 سال گذشته انجام شده‌اند، حضور داشتند.
(2011/08/22, 02:44 PM)نازلی نوشته است: سلام ،خوبی؟ خوبم! چرا می خواستی تیکه بندازی پسر خوب angry2angry2angry2angry2
این مطلب رو که من نگفتم ؟!؟!
خیلی ممنون شما خوبید من خیلی غلط بکنم به شما تیکه بندازم
منظورم به جمعیت خانوما بود
من یه سوال دارم ادم کمتر عمر کن بهتره
یا بیشتر ارزوی مرگ بکنهlaughing3
اللهم عجل لولیک الفرج
به حق خانم زینب کبری سلام الله
اصلا کل کل نکنین چون واضح هستش که هم ما خانوما به آقایون نیاز داریم هم اونا به ماagreement2agreement2agreement2agreement2
و از نظر من زندگی متاهلی خیلی بهتر و هدفمند تر هستشlove28love28
 تشکر شده توسط : fireboud , نازلی , BanOoOo , بی تـــا
من عاشق تاهلم خیلی عالیه love28love28love28
 تشکر شده توسط : نازلی
چطور خیلیا میگن که قدر مجردیتو بدون که میگن ازواج کنی زود پیر میشی
والا نمیفهمم ازدواج کنم یا نه confused
انگار الان خواستگارا سر جا تو سف دعواشونه laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
نبایـــد وایســــم باید بـــرم جلوتـــر
نبـــایـــد وایســـم
نبـــایــــد وایسیـــم
بریم برسیــــم به چیزایی که خواستیــــم
agreement2

تشکر شده توسط : BanOoOo
خدا نکشتت دختر کلی خندیدم به حرفت درست زدی به هدف ما که از قدیم شانس نداشتیم سراغمونم بیاد کسی اون گل و بلبلش گیر ما میاد!!!!!!!!!!!!!!!confusedconfusedconfusedconfusedlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : Narges
من که این موضوع رو خیلی قبول ندارم، و به تجربه بهم ثابت شده که افراد مجرد طول عمر بیشتری دارن، و این در خانم ها صادق تره. شاید این موضوع در مورد آقایون صحیح باشه که تاهل باعث افزایش طول عمرشون میشه.
 تشکر شده توسط : najva

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ۱۰ عامل مهم تخریب مغز naz.gigili 5 4,709 2013/08/18, 07:13 PM
آخرین ارسال: Arezu Esmaeili
  یک هورمون عامل اشکی که در جیب دارید earth 9 6,091 2012/07/31, 09:01 AM
آخرین ارسال: chipchip
  آيروبيك، موثرترين تكنيك براي كاهش چربي دورشكم نازلی 0 2,526 2011/08/28, 10:58 AM
آخرین ارسال: نازلی
  اوريون موجب كاهش سرطان تخمدان yaro 0 2,126 2010/12/04, 09:57 PM
آخرین ارسال: yaro

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست