•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 44
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربه شخصي - چرایی ابتلا به ام اس
چه حال میده وقتی شبه تولدت مادرت بفهمی ام اس داری؟

همه تو خونه منتظرن تا بیای و جشن رو شروع کنن
جای تبریک زنگ میزنی که بیمارستانی؟

گریه های شبانه جای کادوsad2sad2sad2sad2

ام اس من با دوبینی شدید و بی حسی بدنم شروع شد
اینم یه نوع دیگه از علائمشconfused2

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   98.jpg (اندازه: 91.13 KB / تعداد دفعات دریافت: 6)
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : Ahoura , yummy , paeazan , عمومهربان , پریا حقیقت پور
منم بعد از استرس و فشار روحی خییلی شدید سر کنکور کاردانی به کارشناسیم ام اس اومد سراغم..
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : Ahoura , پریا حقیقت پور
من تو یه بازه زمانی خیلی استرس داشتم
یعنی یه چیزی فکرمو خیلی آزار میداد
تو خودم ریخته بودم
لبم خندون بود
اما دلم غم داشت
از خرداد 87 شروع شد تا اینکه دی 88 اولین اثرشو گذاشت
این داستان ادامه داشت تا اینکه مرداد 90 ضربه آخر رو هم خوردم سر این موضوع
الان که برمیگردم به عقب میفهمم چقدر بی تدبیری داشتم
اگه همون روزای اول با یه نفر مشورت میکردم داستان من هیچ وقت به ام اس ختم نمی شد
اما راضی م به رضای خدا
همین
ماییم و نوای بی نوایی.بسم لله اگر حرف مایی
 تشکر شده توسط : فرناز , coffeedot , ارزو , رنگین کمان , پریا حقیقت پور
به به راد جان خوش آمدی به وطن smiling
به سلامتی و تندرستی تشریف آوردین agreement2 کربلایی راد جان happy0065.gif

من این تاپیک رو داخلش ارسال داشتم قبلا ولی یک چیزی یادم آمده بود چند وقته پیش می خواستم بیام بنویسم نمی دونستم تاپیک کجا بود !!!

راستش من سال 87 یک شوک عصبی بهم وارد شد دقیقا خرداد ماه اون سال بود که کنکور کاردانی به کارشتاسی داشتم، با اینکه خیلی خونده بودم ولی متاسفانه رتبه خوبی کسب نکردم و حالم بدتر شد confused
مدتی ادامه داشت تا به مرور زمان سعی کردم کم کم به خودم مسلط بشم تا اینکه دی ماه بود که کنکور کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی رو داشتم ، دوباره یک شوک وحشتناک بهم وارد شد ، طوری که حتی نمی تونستم حرف بزنم rolleyes واااااااای که چقدر حالم خراب بود ، با همون حال خراب رفتم سر جلسه کنکور ولی دست راستم اصلا قدرت گرفتن مداد رو نداشت و مجبور بودم با دست چپم دست راستم رو محکم بگیرم تا بتونم جواب سوالات رو بدم sad2
واقعا حتی نمی تونستم درست راه برم ، تا اینکه باز یک چند وقتی گذشت و کنکور قبول شدم و رفتم ثبت نام و بعدش هم کلاس های خارج از برنامه و سر کار و ... که سرم گرم مسائل دیگه ای شد.

شاید بشه گفت اولین حمله همون بوده confused2 نمی دونم بازم ، ولی هر چی بود دوباره تجربه اش نکردم.
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : coffeedot , rad007 , پریا حقیقت پور
سلام

بله ه ه ه

بعد از یک دوره پر از استرس اشکهایی که اگر جمع میکردم ..................rolleyes

حرص و استرس و غم و فشار روحی از مرداد سال 88 تا مرداد 89 و مرداد 89 چشمم تار شدsad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2

کاش میدونستم ذات آدما نمیشه عوض کرد با ام اس گرفتن هم نمیشه کسی رو عوض کرد angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3

کاش ............

سلام

بله ه ه ه

بعد از یک دوره پر از استرس اشکهایی که اگر جمع میکردم ..................rolleyes

حرص و استرس و غم و فشار روحی از مرداد سال 88 تا مرداد 89 و مرداد 89 چشمم تار شدsad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2

کاش میدونستم ذات آدما نمیشه عوض کرد با ام اس گرفتن هم نمیشه کسی رو عوض کرد angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3

کاش ............
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2
 تشکر شده توسط : # پریسا # , fafa , فریبا , Eliabedi , پریا حقیقت پور
چرا واقعا؟
من واقعا چراشو نمیدونم
فقط میدونم از بچگی مشکل کلیه داشتم و زجر میکشیدم تاااااا 12 سالگی که عمل کردم همیشه هم استرس درد کلیه و ... باهام بود
همیشه هم استرسی بودم
ولی یه موقع خودشو نشون داد که یه زندگی بسیار ایده آل رو میگذروندم
نه غمی نه غصه ای... یهویی اومد از 85 حمله داشتم ولی تشخیص ندادن تا 90 که ... الانم خوشبختم با مصرف داروهام فقط یه اسم ام اس رومه
خدایا شکرت
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : فریبا , عمومهربان , پریا حقیقت پور
سادیسم بگیره باعث وبانیش
آمین
 تشکر شده توسط : sama , Ahoura , فریبا , پریا حقیقت پور
(2012/01/19, 02:55 PM)TootFarangi نوشته است: راستش من سال 87 یک شوک عصبی بهم وارد شد دقیقا خرداد ماه اون سال بود که کنکور کاردانی به کارشتاسی داشتم، با اینکه خیلی خونده بودم ولی متاسفانه رتبه خوبی کسب نکردم و حالم بدتر شد confused
مدتی ادامه داشت تا به مرور زمان سعی کردم کم کم به خودم مسلط بشم تا اینکه دی ماه بود که کنکور کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی رو داشتم ، دوباره یک شوک وحشتناک بهم وارد شد ، طوری که حتی نمی تونستم حرف بزنم rolleyes واااااااای که چقدر حالم خراب بود ، با همون حال خراب رفتم سر جلسه کنکور ولی دست راستم اصلا قدرت گرفتن مداد رو نداشت و مجبور بودم با دست چپم دست راستم رو محکم بگیرم تا بتونم جواب سوالات رو بدم sad2
واقعا حتی نمی تونستم درست راه برم ، تا اینکه باز یک چند وقتی گذشت و کنکور قبول شدم و رفتم ثبت نام و بعدش هم کلاس های خارج از برنامه و سر کار و ... که سرم گرم مسائل دیگه ای شد.

کنکور فقط دهه 60 ی ها رو اذیت کرد و ام اس انداخت به جونشون و رفت

به حمد ا.. برداشتن دیگه لامصبو بچه های مردم بی استرس درس میخونن و آمار ام اس میاد پایین .
فقط مشکلشون ما بودیم؟!!!!!!!!!!!badtastebadtaste

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : TootFarangi , ارزو , پریا حقیقت پور
(2012/01/20, 01:44 AM)sara.161 نوشته است: کنکور فقط دهه 60 ی ها رو اذیت کرد و ام اس انداخت به جونشون و رفت
به حمد ا.. برداشتن دیگه لامصبو بچه های مردم بی استرس درس میخونن و آمار ام اس میاد پایین .
فقط مشکلشون ما بودیم؟!!!!!!!!!!!badtastebadtaste

من که کنکور علوم تجربی داشتم سال 81 !! به دلیل تنفرم از رشته علوم تجربی و ایضا پزشکی ها !!!!!!!! اصلا درس نخوندم و مجاز به انتخاب رشته نشدم.
همون سال اقدام کردم برای دیپلم مجدد به دلیل اینکه من 6 ساله رفته بودم مدرسه هنوز سنم زیاد نبود یعنی دقیقا 18 سالم بود که رفتم واسه این کار گفتن می تونی بری روزانه و منم چون حس نداشتم برم مدرسه و صف ببندم و ... رفتم شبانه داوطلب آزاد دیپلم کامپیوتر گرفتم.
سال 82 با معدل 18 درسم تموم شد و 83 رفتم واسه مقطع کاردانی دانشگاه آزاد مشهد ثبت نام کردم.
سال 86 کنکور کاردانی به کارشناسی ثبت نام کردم و با رتبه 6200 نتونستنم جایی قبول شم .
سال 87 به دلیل استرس ها و مشکلاتم با اینکه بیشتر خونده بودم رتبه ام شد 11 هزار و خورده ای واسه همین بازم نشد جایی قبول شم.
تا اینکه مهر همون سال به اصرار دوستم علمی کاربردی ثبت نام کردم و امتحانش رو با همون بد بختی دادم.
بازم مشهد قبول شدم سازمان مدیریت صنعتی ( از علمی کاربردی متنفرم )
خلاصه سال 89 به دلیل فشار عصبی بیش از اندازه که بهم وارد شده بود حالا سر هر چیزی مشکل داشتم و یک سری ماجرای عجیب و غریب ام اس آمد سراغم.
ولی فکر می کنم مشکلم از همون 87 شروع شده بود.

ممکنه واسه کارشناسی ارشد بدون کنکور برم دانشگاه آزاد ثبت نام کنم. چون با کارت ام اس میشه راحت همین مشهد درسم رو بخونم. اما ممکنه شهریه اش رو حسابی بالا حساب کنن.
البته شایدم دیگه ادامه ندم برم سر کاری چیزی ، به هر حال هر کسی زیاد به خودش فشار بیاره مشکل دار میشه.
ممکن بود کلن سکته قلبی بکنم ، یا مغزی ! یا سرطان بگیرم و...
چون این موارد تو فامیل درجه 1 ما کاملا مشهوده و من کاملا مستعد گرفتن این این بیماری ها هستم. حالا خداروشکر ام.اس بود ، اگر سرطان می گرفتم که الآن تو آسمون بودم Rolleyes
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : parisa2011 , paeeze , ارزو , پریا حقیقت پور
ماشاا.. چه پشتکاری من الان یه ساله پشت کنکورم دارم دق میکنم, تاحالا حمله نداشتم هنر کردمconfused

اینطوری نگو بعضی وقتا آدم به چیز بد فکر میکنه و میشه مثل من که پارسال چون خاطره بد داشتم سر کنکور قبلیم گفتم خدایا شکرت که مریضیی مرگی مشکلی چیزی پیش نیومد خودت یه کمکی کن همینطوری پیش بره زد و 1 ماه بعدش ام اس گرفتم کنکورم اینطوری شد ,با این افزایش ظرفیتا همه قبول شدن الا من......angry2

ولی ما شاکریم همچنان ,شاید چیز بدتری میخواست بشهwink2

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : نسترنى , پریا حقیقت پور

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 44
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  یک تجربه شخصی از نقش تابستان در تشدید خستگی ArashFN 1 776 2022/07/27, 03:37 PM
آخرین ارسال: ArashFN
  تجربه ی کسی که ام اس ندارد. obria_123 5 2,840 2018/08/01, 01:34 AM
آخرین ارسال: پروانه
  بيان تجربه ها در مورد نظريه دكتر زامبوني kaj 55 40,861 2017/01/22, 06:00 PM
آخرین ارسال: Aydanima
  چرایی علم فیزیک از بیماری و روش درمان آن arhpir 9 43,300 2016/11/01, 01:24 PM
آخرین ارسال: الهه درد
  چه مدت زمانی طول کشید که از زمان تشخیص cis حمله دوم رو تجربه کنید prosperity 7 8,729 2014/11/12, 11:25 PM
آخرین ارسال: prosperity

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست