•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43(current)
  • 44
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربه شخصي - چرایی ابتلا به ام اس
بنظر من علتش چشم خوردنه     خب خوشگلارو چشم میزنن    ام اس   میگیرن     دروغ میگم؟؟؟؟؟؟آیااااا؟ Smiley-cool14
 تشکر شده توسط : hossein2010 , آرزو , minas , پریا حقیقت پور , یوسف تهران , ارزو ش
(2018/10/16, 10:39 PM)غریبه نوشته است: اولش اینکه این بیماری ارثی هست.بعدش هم اعصاب خیلی مهمه.
استرس زیاد و اعصاب ضعیف موثرند.کمبود بعضی ویتامین ها را هم که پزشکها در حال کشف کردنش هستند.
در آخر بدشانسی میتونه دلیلش باشه.?

ژنتیک نقش بسیار کمی در ام اس دارد و عامل اصلی بیماری ام اس یک عامل محیطی ناشناخته است . اگر فردی مبتلا به ام اس باشد احتمال اینکه فرزندان وی هم مبتلا به ام اس شوند سه تا پنچ درصد است یعنی به احتمال ۹۵ تا ۹۷ درصد فرزندان وی مبتلا نخواهند شد. حتی در موارد دو قلوهای تک تخمکی که ژنتیک یکسان دارند ابتلا یکی از انها به ام اس لزوما به معنی ابتلا دیگری نیست و این مساله نیز موید نقش بسیار کم ژنتیک در بیماری ام اس دارد.
اگر پدر و مادر هردو مبتلا به ام اس باشند حدود ده تا دوازده درصد از کودکان انها مبتلا به ام اس می شوند که این هم احتمال کمی است
بنابراین ام اس جز بیماریهای ژنتیک محسوب نمی شود و ازدواج فرد مبتلا به ام اس از لحاظ پزشکی  هیچ گونه منعی ندارد همچنین ازدواج دونفر مبتلا به ام اس نیز از لحاظ علمی هیچ گونه محدودیتی ندارد.
جمله بی‌قراریت از طلب قرار تست ------- طالب بی‌قرار شو تا که قرار آیدت
 تشکر شده توسط : hamid , آرزو , پریا حقیقت پور , پرستووو , minas , ارزو ش
به نظر من محیط روانی زندگی خیلی مهمه Laie_70
استرس وعصبانیت وتنش ها angry
 مخصوص که فرد خیلی حساس باشه rolleyes
مثل برف باش!!
زیبا
اما سردِ سرد Sheklak.shabhayetanhayi-17

تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , یوسف تهران , ارزو ش
(2018/10/24, 01:23 PM)minas نوشته است:
به نظر من محیط روانی زندگی خیلی مهمه Laie_70
استرس وعصبانیت وتنش ها angry
 مخصوص که فرد خیلی حساس باشه rolleyes

کاملا با نظر شما  موافقم 
لازمه اینو هم اضافه کنم که درون ریزی هم میتونه یکی از عواملش باشه 
منظورم اینه که تمام اتفاقات بد زندگی رو خودت به تنهایی به دوش بکشی و وانمود کنی که همه چی ارومه من چقدر خوشحالم
روی افکار خود لم ندیم
            wink2
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , ارزو ش
به نظر من اینکه مدام تو فکرت با افراد حرف بزنی و بگو مگو کنی یعنی فکر کردن زیادی وگرنه همه استرس دارند
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , helli , ارزو ش
با سلام 
دکتر منم میگه چون بهداشت الان زیاد شده میکروبی به بدن نمیرسه سیستم ایمنی بیکار میشه به خودش حمله میکنه
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , helli , ارزو ش
درکل راضی ام
(2019/03/15, 12:20 PM)بایک نوشته است: با سلام 
دکتر منم میگه چون بهداشت الان زیاد شده میکروبی به بدن نمیرسه سیستم ایمنی بیکار میشه به خودش حمله میکنه

دقيقا! كلا بيماري هاي خودايمن بيشتر در كشورهاي توسعه يافته رايجه . ما كه توسعه يافته نيستيم ولي مردممون به بهداشت اهميت زيادي ميدن
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , ارزو ش
وقتی بیش از حد مهربون باشی.و مهربونیت از رو اصول و منطق نباشه میشه ام اس
وقتی بخاطر یه اتفاق کوچیک خودتو مقصر بدونی خودتو سرزنش کنی و در نهایت میشه ام اس.
وقتی ک احساس و وجدان بیش از حد داشته باشی   و دیگران نتونن حرف دلتو درک کنن میشه ام اس.
❤❤وقتی ک با خدا باشی ام اس میشه بهترین دوست زندگیت❤❤
 تشکر شده توسط : mahbub , پریا حقیقت پور , shaytoon , ارزو ش
(2019/05/08, 06:12 PM)helli نوشته است:
(2019/03/15, 12:20 PM)بایک نوشته است: با سلام 

دقيقا! كلا بيماري هاي خودايمن بيشتر در كشورهاي توسعه يافته رايجه . ما كه توسعه يافته نيستيم ولي مردممون به بهداشت اهميت زيادي ميدن

سلام..
این مطلب جالب بود....ادم همیشه فکر میکنه افرادی که در معرض بیماریها قرار میگیرن باید افرادی باشن که بهداشت رو خیلی رعایت نمیکنن ولی براساس این نوشته و نظر پزشک انگار برعکس هست ... confused
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , الی کوچولو , alireza1111

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43(current)
  • 44
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  یک تجربه شخصی از نقش تابستان در تشدید خستگی ArashFN 1 747 2022/07/27, 03:37 PM
آخرین ارسال: ArashFN
  تجربه ی کسی که ام اس ندارد. obria_123 5 2,796 2018/08/01, 01:34 AM
آخرین ارسال: پروانه
  بيان تجربه ها در مورد نظريه دكتر زامبوني kaj 55 40,688 2017/01/22, 06:00 PM
آخرین ارسال: Aydanima
  چرایی علم فیزیک از بیماری و روش درمان آن arhpir 9 43,153 2016/11/01, 01:24 PM
آخرین ارسال: الهه درد
  چه مدت زمانی طول کشید که از زمان تشخیص cis حمله دوم رو تجربه کنید prosperity 7 8,637 2014/11/12, 11:25 PM
آخرین ارسال: prosperity

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان