نظرسنجی: آیا شما فرد حساس و زود رنجی بودید؟
بله
88.02%
147 88.02%
خیر
11.98%
20 11.98%
در کل 167 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 15
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاثیر زود رنجی بر ام اس
من اولش ولی از وقتی ازدواج کردم خیلی بهتر شدم از بس که خانواده شوهرم ریلکسن و اصلا حرص نمی خورن خیلی کم هم مریض می شن مادر شوهرم ریه اش مشکل پیدا کرده بود رفت عکس گرفت دیدن یه توموری تو ریه اشه اومد بیرون عکسو پاره کرد گفت اگه به مریضی محل بدی یه دندون درد هم می تونه بکشتت آره راست می گه ولی باید بنیه اش را داشته باشی
من نمی تونم
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
 تشکر شده توسط : paeeze , ساغر
من یکی که حساس و زود رنج بودم و هستم و خواهم....بود آیا؟
نمیدونم خواهم بود یا نه اما الان که خیلی حساسم...خیلی بدهbadtaste
زنـــــــــــــــــــــده ام با نفـــــــــــــــــــس تو...!
 تشکر شده توسط : paeeze , ساغر
من هم زودرنج وحساس بودم الان هم یه کم هستم ولی از وقتی این بیماری اومد فهمیدم وقتی حساسیت نشون میدم علائم بیماریم بیشتر خودشو نشون میده و حالم خوب نیست بعد نتیجه گرفتم که بخاطر اینکه حالم بد نشه تعمداً باید از حساس بودنم کم کنم . خیلی سعی کردم و تا حد زیادی هم موفق شدم icon_biggrinlaughing3
بخاطر اینکه مریضیمون بد تر نشه من روی زود رنجیم کار میکنم agreement2
 تشکر شده توسط : ساغر
vaaay manam kheily hasso zood ranjam hanoozam hastam ama daram saay mikonam bezaramesh kenar chon bishtar az harkasi khodamo aziat mikone ishala ke hame betoonim in akhlaghe bado bezarim kenar Smile (16)Smile (16)
من که زودرنج نبودم اما از وقتی بيماريم شروع شده خيلی دل نازک شدم اوايل نميخواستم قبول کنم ولی شدم ديگهconfused2 رفتارای ديگران گاهی بدجوری ميرنجونتمrolleyes
قرار نیست من اونجوری زندگی کنم که دنیا دوست داره ...

خب طبعا قرارم نیست دنیا هم اونجوری بچرخه که من دوست دارم...wink2
 تشکر شده توسط : ثریا , # پریسا # , paeazan , شیرین
جدای زود رنج و حساس بودنم...اگر کسی هم اذیتم میکرد مدت ها غم و غصه میخوردم ...اگر میدونستم این دلیل بیماریمه صد در صد سبک زندگیمو عوض میکردم...دیره دیگه
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : paeazan , paeeze , شیرین , ساغر , niloufar , باران66
فکر میکنم متقابل هست.ام اس هم بی تاثیر نیست.گاهی وقتا انقدر بهش فکر میکنم که حس میکنم داغون شدم حافظه ام دیگه فضا نداره همش شده ms!

منم قبلش زود میرنجیدم.اون موقع ها مدرسه که میرفتم کار به گریه هم میکشید -البته تو خونه نه مدرسه-واسه نمره لامصبangry2

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : شیرین , sooorooosh
منم بسيااار زودرنج, حسسسساس و خودخور بودم
خيلى زود ناراحت ميشدم و بغض گلومو ميگرفت و تا اونجا كه ميشد چيزى به طرف مقابل نميگفتم در عوض شب تا صب, صب تا شب بهش فكر ميكردم هى ميگفتم چرا اينو نگفتم چرا اونو نگفتم چرا اينجورى شد...

خلاصه زودرنجى و خودخورى يكى از خصلتاى جدا نشدنى از منه اما اصولا نميزارم كسى متوجه ناراحتيم بشه
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : sooorooosh , ارزو , niloufar , samiramiss
angryخیلی دیر زود میرنجمangry
منم خدای زودرنجی ام.کافیه یکی یه ذره ناحق بهم بگه دیگه بارون اشکام بند نمیادsadsadsadsadsadsadsad

هی هم میگم دختر داغون میشی حمله ام اس عود میکنه..ولی دست خودم نیست جداً!!!

نمیتونم هضم کنم چطور بعضی ها اینقدر راحت دل میشکونن و عین خیالشون نیستangryangryangry

چه میدونم شاید خودم با این کارام ام اسو به زندگیم دعوت کردم ولی همینش هم که دست من نبودconfused2confused2confused2
نگران منی به تو قرصه دلم
تو کنار منی نمی ترسه دلم
 تشکر شده توسط : ساغر , الهام ج , samiramiss

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 15
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بررسی تاثیر گیاه بر بهبود علائم بیماری ام اس arezooo82 12 8,272 2015/11/03, 10:46 AM
آخرین ارسال: niloofary

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان