نظرسنجی: آیا شما فرد حساس و زود رنجی بودید؟
بله
88.02%
147 88.02%
خیر
11.98%
20 11.98%
در کل 167 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 15
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاثیر زود رنجی بر ام اس
آیا شما فرد زود رنج و حساسی بودید؟هستید؟
 تشکر شده توسط : رضا محمدی ها , f.a
are kheyli ziyadicon_cry
albate bodam alanam bishtar shode
sad2
من از معبود یکتایم فقط یک چیز میخواهم
نگیرد هرگز از قلبم امید استجابت را...
 تشکر شده توسط : رضا محمدی ها
آره بودم.خیلی خیلی زودرنج بودم.الان بدترم شدمsad2
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : رضا محمدی ها , مینا غلامنژاد , Maryam95
اره زیاد زیاد میدونم خوب نیست سعی میکنم بهتر شم و خیلی مشکله
 تشکر شده توسط : رضا محمدی ها
اگه به این فکر کنیم که زود رنجی و حساسیت ضررهای زیادی می رسونن و اگه آروم باشیم و سعی کنیم این خصلت رو از خودمون دور کنیم بی شک هم حال خودمون بهتر میشه هم اطرافیان.
تو این ماه عزیز برا همه آرزوی سلامتی و شادکامی دارم.
لبخند فراموش نشهlove51
 تشکر شده توسط : رضا محمدی ها , matinfard
(2011/08/13, 11:35 AM)fatemeh22 نوشته است: آیا شما فرد زود رنج و حساسی بودید؟هستید؟

درسته میگن ام اسی ها افراد حساسی هستند ولی برعکسش درست نیست .اینکه هر کسی حساسه ام اس میگیره یه مقدار غیر منطقیه!

مثلا افرادی که تیروئیدشون مشکل داره خود به خود حالت عصبانیت و حساس شدن سراغشون میاد...

اگه بخوایم اینطوری فکر کنیم همه آدما رو یه مسائلی حساسن و بعضیاشون بیشتر پس اکثرا باید مبتلا به ام اس باشن؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : Prime , fireboud , MFhealth , Saina , N00shin , رضا محمدی ها , برگ 7 , matinfard

من قبل از اینکه ام اس بگیرم حساس و زودرنج بودم والانم هستم دست خودمم نیست با کوچکترین حرفی

ناراحت میشم و بغضم میگیره sad2sad2sad2
مهم این نیست که در کجای این دنیا ایستاده ایم
مهم اینست که در چه راستائی گام برمیداریم.
 تشکر شده توسط : رضا محمدی ها , # پریسا # , arezooo82 , matinfard , m.moza , music man
من هم مین طور....بیش از اندازه حساس و زود رنج بودم و هستم....خود خوری هم زیاد میکنمconfused2
 تشکر شده توسط : رضا محمدی ها , لیلی666 , Maryam95
من هم قبل از ام اس حساس و زود رنج بودم و بغض می کردم خیلی کمال گرا بودم طوریکه اصلاً دلم نمی خواست در هر کاری که انجام میدم نقصی باشه و درونگرا هستم و نمی تونم به راحتی حرفمو بزنم و زود گریه ام می گیره (با اینکه می دونم خصلت خوبی نیست )
 تشکر شده توسط : رضا محمدی ها , hyd69hyd , rahil*68 , Maryam95
باید سعی کنیم این خصلت رو از زندگیمون حذف کنیم اینطوری اطرافیانمون هم آزار کمتری میبینن.زعفران نشاط آوره همینطور انگور -هر چیزی که شادی آور باشه زود رنجی رو کم می کنه.
مثلا پیامبر گفتن کسانی که دلشون می خواد گریه کنن ولی نمی تونن عدس بخورن.پس نتیجه:
اگه میخوایم شاد باشیم عدس کمتر بخوریم-جاش شاه دانه -زعفران-انگور-عسل-بوقلمون بخوریم
 تشکر شده توسط : Prime , parisa2011 , N00shin , رضا محمدی ها , برگ 7 , samere , pouria , khatereh:) , rahil*68

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 15
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بررسی تاثیر گیاه بر بهبود علائم بیماری ام اس arezooo82 12 8,206 2015/11/03, 10:46 AM
آخرین ارسال: niloofary

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان