امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی تاثیر گیاه بر بهبود علائم بیماری ام اس
سلام دوستای خوبم.راستش من دارم یه مقاله می نویسم درباره تاثیر گیاه رو علائم بیماریمون.مثل گزگز دست و پا و ... امیدوارم کمکم کنید تا بتونیم این مقاله رو تو مجلات ISI به چاپ برسونیم.شاید اینطوری یه تلنگری بزنیم به دنیا،تا رو این قضیه کار کنن.ازتون میخواستم اگه میشه این پرسشنامه ها رو پر کنید و لطفا به آدرس ایمیل من ، arezooo82@yahoo.com بفرستید.قبلا از همکاری همتون ممنونم.love51love51love51love51

فایل‌(های) پیوست شده
.doc   GHQ-28-Farsi-version.doc (اندازه: 38.5 KB / تعداد دفعات دریافت: 44)
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : رزمینا , hessam , chipchip , shokolat , Yanis , ostad2000 , parisa2011 , babak.salehi53 , اميدوار , azita
دوستای عزیزم،من نمیدونم به جز اینجا کجا باید برم و از کسی خواهش کنم تا کمکم کنه..فکر میکردم اینجا حتما کمکم میکنید.من میتونستم همه این پرسشنامه هارو الکی پر کنم،البته اگه به دنبال سودی تو این کار بودم!ولی من واقعا هدفم چیز دیگه ایه.واقعا میخوام به یه نتیجه درست تو تحقیقم برسم.خواهش میکنم همکاری کنید باهامConfused
 تشکر شده توسط : hessam , Yanis , babak.salehi53
من از روی حقایق پرسش نامه را پر کردم و ایمیل کردم مگه نرسیده؟
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : arezooo82
چرا ..واقعا ممنونم ازت..ولی فقط شما پر کردی Sad دوستای دیگه همکاری نمیکنن Sad
 تشکر شده توسط : hessam
خب منم میخوام پر کنم ولی نمیدونم چی رو باید پر کنم و کجاست؟!confused2
 تشکر شده توسط : arezooo82 , hessam
فایلی رو که تو اولین پست ضمیمه هست رو باید پر کنید..
 تشکر شده توسط : babak.salehi53
ارزو جون منم براتون پر کردم وایمیل کردم،ایشالا که موفق باشیagreement2
میدونم دوست جون ولی حرص نخور خدا کمک میکنه برای هدف بزرگتBlush
ایشالا دوستامون بیشتر توجه میکنن به همچین تاپیک هایی(مثل تاپیک تحقیق منconfusedwink2)
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

(2013/04/26, 06:52 PM)shokolat نوشته است: ارزو جون منم براتون پر کردم وایمیل کردم،ایشالا که موفق باشیagreement2
میدونم دوست جون ولی حرص نخور خدا کمک میکنه برای هدف بزرگتBlush
ایشالا دوستامون بیشتر توجه میکنن به همچین تاپیک هایی(مثل تاپیک تحقیق منconfusedwink2)

ازت ممنوووونم love51love51love51love51love51love51love51love51
 تشکر شده توسط : shokolat
دوست خوبم برات ای میل کردمlove51
یه سوال !من همه سوالهارو بررسی کردم
بنظرم یه جایی از پرسشنامه مشکله یعنی اینکه ما گیاهی مصرف نکردیم که حالا بعد از یک ماه مثلا ببینی که دید ما نسبت به مسائل چه تغییری کرده!!!!!!!!!!!!
عنوان کارت رو دقیق باید بگی چون این پرسشنامه و کار تحقیق..............icon_cryicon_cry
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاثیر زود رنجی بر ام اس fatemeh22 143 77,973 2017/07/23, 10:00 AM
آخرین ارسال: helli
  نظر سنجي ... تغيير فصل در عود بیماری ام.اس ؟ hamid 83 46,970 2013/10/07, 10:35 PM
آخرین ارسال: maryam.N

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان