امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیورزونانس و بیماری ام .اس
حدود دو ماه پیش من طی جستجوهایی که در اینترنت داشتم به این مقاله برخورد کردم و برام جالب بود و تمایل پیدا کردم دکتری که این مقاله رو نوشته رو ببینم (ایشون رییس مرکز پژوهشکده سلامت الکترونیک هستند) و باهاشون در مورد این روش بحث کنم. یه وقت ازشون گرفتیم و مسئول دفترشون گفتن قبل اومدن 520 تومن به حساب یه دکتر دیگه که همکارشونه بریزید. من هم قبل رفتن با آقای دکتری که همکارشون بود تماس گرفتم فرمودن این مبلغ بابت اسکن هست و شما داروهاتون قطع میشه و هر دو ماه با پرداخت همین هزینه مورد درمان قرار میگیرید و ادعا کردن که علت ام اس ویروس است و داروهایی که شما استفاده میکنید سیستم ایمنی بدنتون رو فلج میکنه و وقتی من گفتم من الان کوچکترین مشکلی ندارم و بعد از اولین بار هیچ حمله دیگری نداشتم فکر نمیکنم لازم به انجام چنین ریسکی باشه ایشون در جواب فرمودن این ویروسا در بدنتون هستن و دارن فعالیت میکنن و یهو به شدت فعال شده و اندام ها رو فلج میکنن بعد ده سال دیگه نه از پزشکی سنتی کاری بر میاد و نه از دست ما مگر اینکه خدا براتون کاری بکنه از اونجایی که ایشون هیچ سند علمی ارائه ندادند من حاضر نشدم برم و احساس کردم که این فقط یه تحقیقه و چون حالم خوب بود دلم نخواست ریسک کنم در ضمن یقین داشتم پزشک خودم هم مخالفه. اما ایشون با انتقال این مطالب به شخصی که باهاشون قصد ازدواج داشتم(به خیال خودش می خواست از طریق اون آقا من رو راضی کنه )ایشون رو ترسوندن و ایشون رفت و پشت سرش هم نگاه کرد، اینکه ایشون رفت اصلا مهم نیست مساله مهم اینه که ایشون چه قدر کارش مستنده؟ آیا مجوز قانونی داره؟ آیا انجمن ام اس با ایشون مذاکره کرده و از فعالیت ایشون مطلعه؟ ایشون فعلن پیشگویی کرده!!!!!!!!!!!!!!!
مقاله این دکتر :

بیورزونانس در زمینه بیماری ام اس دارای توانییهای ویژه ای است . مهم ترین مسئله درواقع این است که بدانیم این بیماری به چه علت ایجاد میشودالبته درپزشکی کلاسیک علت مشخصی را برای این بیماری اعلام نکرده اند هرچندکه اخیرا در بعضی از ژورنالهای پزشکی مدتی است که علت این بماری را ویروس اعلام میکنند که ما سالهاست به این مسئله واقف بودیم و درمانهایی راهم برای از بین بردن این بیماری پیشنهاد داشته ایم . در هر حال متاسفانه ام.اس بیماری وحشتناک ایران عزیز ما در طی ده سال اینده خواهد بود، طبق آخرین اطلاعات وزارت بهداشت و درمان طی ده سال آینده هر خانواده ایرانی یک بیمار ام.اس خواهد داشت !…….. هم وطنان عزیز و پزشکان پژوهشگراگر این آمار درست باشد نسل ایرانی در انتظار فاجعه عظیمی است ،و دختران جوان ما و پسران جوان ما دیگر نخواهند نتوانست کودکان سالمی را به دنیابیاورند، یکی از وظایف بسیار مهم بیورزونانس پیداکردن راه حل برای درمان ارزان قیمت این بیماری است و امیدوارم که پژوهشکده سلامت الکترونیک،مرکز تحقیقات و توسعه بیورزونانس دانشگاه امیر کبیر قادرشود در آینده نزدیک راه درمان را بدست آورد.
واما علت بیماری ام.اس چیست ؟
طبق اسکنهایی که ما از بدن بیماران مختلف انجام داده ایم به جرات میتوانیم بگوییم که نرونهای عصبی و میلنهای اعصاب به دلیل تخریب ویروس ها، قدرت انتقال پالسهای عصبی را به طور صحیح از دست میدهند و این باعث ناهنجاری های حرکتی و درنهایت فلج شدن عضلات داخلی میگردد.
ویروس herpes از نوع دوم و ویروس epstainbar بیشترین نوع ویروس مخرب در این بیماری دیده میشود ویروس دیگری به نام کوکساکی بیماری شبیه به ام. اس ایجاد میکند،و جهت از بین بردن این عفونتها میتوان از فرکانسهایی که باعث تخریب این ویروسها میشود استفاده کرد،البته میدانیم که کار ساده ای نیست و بیماران باید بدانند که جهت درمان همکاری خود آنها خیلی شرط است.
چگونه ویروس وارد عصب میشود ؟
از آنجا که خود اعصاب دارای میدانهای مغناطیسی قوی هستند، ورود هرنوع پاتوژن(میکروب) و یا هر چیز خارجی به درون سلول عصبی بسیار مشکل است ولی در زمان یک شوک عصبی قوی که قادر باشدبرای لحظاتی کوتاه پالسهای الکتریکی اعصاب را متوقف کنددر صورت وجود ویروس اطراف اعصاب ، این امکان بوجود میاید که ویروس ها به سرعت داخل اعصاب شوند، این لحظه زمان شروع بیماری ام.اس است و ویروس با پیشروی ارام در درون بافت عصبی تخریب عصب و حرکت پالسهای عصبی را موجب میشوند .

حملات مختلف عصبی در این بیماری ناشی از چیست ؟

بیماری ام . اس یک بیماری عفونی عصبی است که علت آن هم به صورت پاتالوژیکی ثابت شده است که ویروس هست .پس به راحتی میتوان حدس زد که حملات مختلفی را که بیمار تجربه مینماید از تخریب بافت عصبی است و بنا به میزان تخریب و محل تخریب مسلما نوع حملات فرق دارد اما یک اتفاق مهم دیگری که در این بیماری بوقوع میپیوندداین است که سیستم ایمنی هم باعث علایم شدید ی مانند حملات تخریب ویروسی عصبی میشودچرا که جهت دسترسی پیدا کردن به عامل عفونت که در درون بافت عصبی قرار دارد سیستم ایمنی مجبور میشود که بافت میلین عصب را سوراخ نماید تا داخل گرددو بتواند ویروسها را شکار نماید. در این دوحالت است که به بیما ر حملات مختلفی با علایم مختلفی دست میدهد. یعنی ام . اس علی رقم تظاهرات اتوایمونی ، جهت درمان واقعی باید ویروسها را از بین برد

چگونه بیماری ام.اس درمان میشود؟
عملا داروهای اینترفرونی داروخانه ای باعث فلج شدن سیستم ایمنی میشود و عملا از حملات آن به بافت میلین جلوگیری میکند و به نوعی علایم بیماری برای مدت کوتاهی کم میشودولی هجوم ویروسها همچنان باقی است و متاسفانه بعد از مدتی حتی برای کم شدن علایم باید دز داروهای شیمیایی را بالاتر برد و استفاده از کورتون را با دزهای بالا تجویز کرد که بسیار بسیار خطر ناک هستند.یعنی راه با نا کجا ؟؟؟؟

اما در متد بیورزونانس از انجاکه ارتعاش کلیه میکروبها در دستگاه وجود داردما قادر خواهیم بود که شانس مناسبی را برای از بین بردن این ویروس ها داشته باشیم، البته ناگفته نماندکه بدن بیمار نباید از یک حدی بیشتر ضعیفترشده باشد و سیستم ایمنی نباید خیلی فرسوده شده باشد.سن بیمار و روحیه بیمار هم شرط است چرا که در مسیر درمان توسط متد بیورزونانس ما بر خلاف داروهای شیمیایی که سیستم ایمنی را تخریب میکند ، ما بر عکس آن را تقویت میکنیم فلذا عکس العملهایی مانند درد گرفتن ماهیچه ها و مشکلات حرکتی ایجاد میگردد که طبیعی است و حتی الامکان بیمار باید آنرا تحمل کند. البته اگر شخص مراجعه کننده تازه مبتلا به ام . اس شده باشد و از داروهای اینترفرونی استفاده نکرده باشد این عوارض به مراتب کمتر خواهد بود ولی اگر بیمار از داروهای اینترفرونی استفاده کرده باشد در صورت استفاده از داروهای گرانولی مغناطیسی سیستم بیورزونانس عوارضی را که به علت افزایش قدرت سیستم ایمنی است بدنبال خواهد داشت که لازم است با مشورت پزشک بیورزونانس دوره ای کوتاه مصرف داروهای بیورزونانس قطع گردد تا بدن بیمار با شرایط جدید درمان عادت کند.

قابل ذکر است که ما مخالف استفاده از داروهای شیمایی داروخانه ای به عنوان درمان واقعی این بیماری هستیم چرا که متاسفانه در عرض ده سال گذشته هیچ نتیجه عملی از تاثیر این داروها در درمان ام. اس ندیدیم و جوانان ما آهسته آهسته زمینگیر گشته اند . منطق درمان نادرست سیستم داروخانه ای مسبب اصلی این فاجعه است . چرا که به جای از بین بردن ویروسها ، این داروهای شیمیایی سیتم ایمنی را از بین میبرد تا علایم دردو تحریکات عصبی نمایان نگردد ولی ویروسها همچنان تخریب درون بافتی عصبی را انجام میدهندو خیلی جای درد دارد که پزشکان متخصص ما همچنان همین داروها ی فریبگر شیمیایی را تجویز میکنند وتلاش بیشتری را برای بدست آوردن راه حل واقعی نمی نمایند. به حول قوه الهی ما با تشکیل یک تیم قوی تحقیقاتی متشکل از انواع متخصصین سعی خواهیم کرد تا ارزانترین راه حل درمانی را برای ام .اس پیدا نماییم و مطمین هستیم در این راه سیستم بیورزونانس بسیار میتواند گره گشا باشد .
مواردی که به صورت عمومی خود بیماران باید رعایت کنند :
کلیه بیماران باید در روزیک تا یک ونیم لیتر آب مصرف کنند.
خوردن ویتامین و مواد معدنی کافی خیلی مهم است .
حتما از محیط استرس زا دوری کنند.
شستن روزانه بدن با آب نمک (بعد از استحمام با اب نمک بدن را آغشته کنید و بعد از ۲-۳ دقیقه اب بکشید )چرا که تمیز نگاه ااشتن چاکرا ها از اصول اولیه و مهم درمانی است و اگر کسی چاکراها و محل آنرا نمیشناسد حتما باید در اینترنت با چاکرا آشنا گردد.

نوشته شده توسط دکتر طاهری یگانه در
http://medvrt.com

با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
 تشکر شده توسط : helli , اميدوار , kohedard , Parla , مریییم , Godfires , kiana
عجب!!!
این مقاله یه نظرم خلاف اون چیزائیه که در مورد ام اس شنیدم، میاد.
ویکی میگه که طبق نظر Quackwatch این روش درمانی کاملا بی معنیه و مکانیسم عملش غیرممکنه و محققان اونو جزء روشهای شبه علمی طبقه بندی کرده
http://en.wikipedia.org/wiki/Bioresonance_therapy

حالا حتی اگه حرفای جامعه ی علمی دنیا رو هم نادیده بگیریم حرفاش باز هم با چیزی که توو واقعیت و طبق تجربه داریم از ام اس می بینیم جور درنمیاد و درست نیست
 تشکر شده توسط : MFhealth , kohedard
(2014/12/31, 11:01 PM)helli نوشته است: عجب!!!
این مقاله یه نظرم خلاف اون چیزائیه که در مورد ام اس شنیدم، میاد
دقیقا برای منم همین طور بود مخصوصا نظرش در مورد اینترفرون ها
 تشکر شده توسط : helli , kohedard
من پستم رو ادیت کردم!
 تشکر شده توسط : kohedard
عزیز من چرا به این حرفا گوش میدی اخهconfused
هر دوماه 520 تومننننن.....
احساس نمیکنی دکانی هست برای کاسبی؟ این چاکراه و این چیزا رو همه جای دنیا میدونن چرا از طریق باز کردن چاکراه و اسکن بدن اقدام نمیکنن؟!
اتفاقا یادمه حدود سال 87 تو دانشگاه یه آقای دکتر معروفی تو این کارا بود و اون دستگاه اسکنشو اورده بود که نشون بده چطور کار میکنه confused2 هزینش یادمه زیاد بود ولی برای بچه های دانشگاه تخفیف بالایی میداد
من اون موقع ام اس نداشتم
یادمه طرف میرفت دستشو میزاشت رو یه صفحه بعد رویه یه پرده یه رنگی می افتاد میگفت بیشترین انرژی تو اینه!
confused2confused2confused2confused2confused2confused2confused2
یا خانمی که با گیاهان سبلان ام اس رو درمان میکردconfused2
من که باور نمیکنم!

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : helli , سمیرا67 , MFhealth , kohedard , kaveh_plus
MFhealth عزیز ، بهتر نیست اون قسمت دوم نوشته رو اول بیاری و بعد اون مقاله رو ؟
من که داشتم میخوندم کلی از داروها آدم رو ناامید میکنه ولی بعدش خودت توضیحات مربوط به اونو میدی که دیگه دیره و شاید برای خواننده تاثیرش رو گذاشته باشه !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : helli , سمیرا67 , MFhealth , kohedard
(2014/12/31, 10:35 PM)MFhealth نوشته است: عملا داروهای اینترفرونی داروخانه ای باعث فلج شدن سیستم ایمنی میشود .
والا هنوز تزریق من تموم نشده و سوزنو بیرون نکشیدم بدنم شروع میکنه به داغ شدن
اگه اشتباه نکنم سیستم ایمنی باعث این تب میشه
پس سیستم ایمنی فلج نشده و داره کار میکنه
تاریک ترین ساعت شب درست ساعات قبل از طلوع خورشید است
پس همیشه امید به روشنایی داشته باش

تشکر شده توسط : helli , سمیرا67 , MFhealth , kohedard
حق با ناهید جون هست ولی دم خروس از لابلای مقاله پیداست این جناب گویا اصلا چیزی در مورد بیماری ام اس و داروهای موجود نمیدونه با این وجود به خودش اجازه میده که همه ی روشها رو رد کنه و تازه ادعا داشته باشه که میتونه این بیماری رو درمان هم بکنه.
تا جایی که من میدونم اینترفرون ها نه تنها سیستم ایمنی رو فلج نمی کنند بلکه به اون در حمله به ویروسها کمک هم می کنند
http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%DB%8...8%AA%D8%A7

یه نکته ی جالب اینکه از طریق گوگل چند تا سایت که روش بیورزونانس رو رد کرده بودند پیدا کردم که متاسفانه ف ی ل ت ر بود نکنه محتوای غیراخلاقی داشتند اون سایت ها؟laughing3
 تشکر شده توسط : nahid , سمیرا67 , MFhealth , kohedard
دوستان منم مثل شما فکر می کنم و اصلا قصد نداشتم خودم از چنین روشی استفاده کنم این آقای دکتر یک همایشی در مورد بیورزونانس اردیبهشت ماه برگزار کرده بودند و قرار هست بهمن ماه هم یه همایش دیگه برگزار کنن این اسکن ها هم گویا در دانشگاه امیرکبیر انجام میدن. هدف من در مطرح کردن تو سایت بیشتر اینه که اگه شما هم مثل من با غلط بودن باورهای این دکتر در مورد ام اس و اینترفرون ها موافقید بهتر یه سری اقدامات انجام بدیم اگه کار ایشون مستند نیست و صرفا یه طرح تحقیقاتیه قضیه فرق میکنه می تونه عنوان کنه که داره تحقیق می کنه و مراجعه کننده ها بدونن و در ضمن اجازه نداره زمانی که هیچ دلیل مستندی نداره روش های درمانی دیگه رو زیر سوال ببره. نمی دونم فکر می کنم انجمن ام اس و یا افرادی مثل دکتر صحرائیان باید این همکاروشون رو توجیه کنن. داره روز به روز تعداد بیمارای ام اسی زیاد میشه و متاسفانه برخی دکترها به اون به چشم دکون بازارشون نگاه می کنن و هر کی میگه من راست میگم و دیگری غلط. توجه کنین که من و شما این قدر تو این سایت چرخیدیم یا بر اساس تحصیلاتی که داریم زیر بار هر چی نمی ریم ولی خیلیا این چیزا رو نمی دونن
درضمن ناهید جون حق با شماست باید پستم رو اصلاح کنم ممنون
 تشکر شده توسط : helli , paeeze , nahid , parva , اميدوار
من که حسابی دپرس شدم.....بنظرم نه میشه این گفته ها رو تایید کرد و نه کامل ردشون کرد. بعضی از حرفها با عقل جور درمیاد. بد نیست تو همایششون شرکت کنیم!

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه ویتامین D با بیماری مولتیپل اسکلروزیس ( MS ) مقابله می کند hamdam 44 40,460 2023/04/20, 11:29 AM
آخرین ارسال: Nazaritafti20
  تاثیراسترس بر پیشرفت بیماری ام اس Majid 62 39,186 2021/11/22, 06:16 PM
آخرین ارسال: M.karimlou1393
  احتمال ابتلا به پنج بیماری مزمن همراه با ام اس niloofary 2 5,293 2017/12/20, 02:34 AM
آخرین ارسال: yas8866
  مصرف کافئین در پیشگیری از بیماری ام اس موثر است nafass 21 13,176 2017/11/20, 01:37 PM
آخرین ارسال: Mehrdad 31
  خواص معجزه آساسی کندر در درمان بیماری ام اس shahrzad 76 73,628 2017/08/19, 09:16 PM
آخرین ارسال: Sarina_al
  با وجود شیوع بالا MS هنوز بیماری خاص نیست ! nahid 16 11,445 2017/05/08, 10:16 PM
آخرین ارسال: آدرینا
  تئوری جدید در مورد علت بیماری ام اس. warrior 1 3,978 2016/11/08, 12:26 PM
آخرین ارسال: niloofary
  فوايد قهوه در مبارزه با بیماری MS voodoo 30 21,890 2016/01/06, 10:11 AM
آخرین ارسال: 71shahab
  تشخیص پادتن‌ها چند سال پیش از بروز علائم بیماری ام‌اس niloofary 0 2,370 2015/10/17, 10:45 AM
آخرین ارسال: niloofary
  معجزه تخم‌مرغ گندیده در برابر بیماری ام‌اس niloofary 5 6,031 2015/08/22, 09:48 PM
آخرین ارسال: helli

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان