•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 24
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند
پس باید از خیرش گذشت فکرکنم
اما اگر خدمات گفته شده ارائه شود خیلی ازمشکلات بیماران حل میشه
اگر عضوبشی چند وقت طول میکشه کارت طرف بیاد؟
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : رضا محمدی ها , یاس 1362 , پریا حقیقت پور
من به مجلس خانم الهيان يه نامه نوشتم يه وام 7ميليونی برا خريد خودرو گرفتم؛گفتم كه گفته باشم شايد شما هم بخواین بگيرين
من از معبود یکتایم فقط یک چیز میخواهم
نگیرد هرگز از قلبم امید استجابت را...
 تشکر شده توسط : رضا محمدی ها , shokolat , ساغر , پریا حقیقت پور
یعنی چه جوری نازنین؟به ما هم میگی؟Dodgy
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : رضا محمدی ها , پریا حقیقت پور
(2011/12/30, 02:24 PM)nazanin نوشته است: من به مجلس خانم الهيان يه نامه نوشتم يه وام 7ميليونی برا خريد خودرو گرفتم؛گفتم كه گفته باشم شايد شما هم بخواین بگيرين

دوستان عزیز دقت کنین فصل انتخاب ات نزدیکه و بالاخره وعده هایی این وسط داده میشه,این ماییم که نباید اجازه سوء استفاده بدیم......

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : رنگین کمان , پریا حقیقت پور
(2011/12/30, 02:24 PM)nazanin نوشته است: من به مجلس خانم الهيان يه نامه نوشتم يه وام 7ميليونی برا خريد خودرو گرفتم؛گفتم كه گفته باشم شايد شما هم بخواین بگيرين

یعنی چه جوری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
پويش عزيز بايد بری مجلس قسمت ديداربا نمایندگان سراغ نماينده شهري كه در آن ساكن هستينو بگيرين؛تو همون قسمت برا هرشهر راهنما هست ازش بپرسين كدوم نماينده دستور وام ميده(با توضيح بيماريتون) بعد شماره تماس اون نماينده را بگيرين و باهاش تماس بگيرين مشكلتونو توضيح بدين وقت ملاقات بگيرين با مداركتون و يه نامه در مورد درخواست وامتون برين اونجابرا بچه های شهرستان كه براشون سخت بيان تهران ميتونن از رياست جمهوری تقاضای وام كنن از طريق شماره تماس02164451 بايد فقط وقت بذارين
من از معبود یکتایم فقط یک چیز میخواهم
نگیرد هرگز از قلبم امید استجابت را...
 تشکر شده توسط : parisa2011 , shokolat , ساغر , # پریسا # , pariya , پویش , پریا حقیقت پور
(2011/12/30, 12:18 AM)fireboud نوشته است: بله بازدید از منزل هست در حال حاضر
خدماتی هم ارائه میشه ولی نیاز به پیگیری زیاد داره
کلا در حال حاضر خیلی سخت گیرانه خدمات ارائه میدن
تشکر از جوابتون من رفتم درچه بیماری مو خفیف زد البته خودشم نمیدونست خفیف بزنه یا شدید ولی گفت چیز زیادی بهت تعلق نمیگیره به شما چه امگاناتی دادن البته اگر دوس ت دارید توضیح بدید
az che tarigh bayad ozve behzisti shod/che madareki mikhad va koja bayad beram age mishe shomare tamase behzistiro mikham kheyli donbalesham mamnonangry3
زندگي مهربان نيست اما باز هم خوب است
(2012/01/23, 01:06 PM)hamid.m نوشته است: az che tarigh bayad ozve behzisti shod/che madareki mikhad va koja bayad beram age mishe shomare tamase behzistiro mikham kheyli donbalesham mamnonangry3

شماره بهزیستی نزدیک محل سکونتتون یا شهرستان محل زندگی تون رو می تونید از 118 بگیرید.

مدارک برای عضویت

مدارک اصلی: برای ثبت اطلاعات

کلیه ی سوابق بیماری (MRI نامه بیمارستان و هر چه که دارید)
کارت انجمن ام اس
کپی و اصل شناسنامه خود و همه ی افرادی که با شما زندگی میکنند (خواهر مادر پدر مادر بزرگ و... اونایی که در منزل شما هستند)
قبض تلفن و یا مدرکی که آدرس شما رو تایید کنه
کپی سند منزل (یا اجاره نامه )
چند (؟؟؟) قطعه عکس

مدارک فرعی: (در بعضی ای شعب سخت گیر بهزیستی نیاز است.)

تایید محل سکونت توسط استشهاد محلی یا نامه کلانتری و یا مسجد
تایید مرکز بیمه (خدمات درمانی و یا تامین اجتماعی) مبنی بر عدم دریافت تسهیلات از دیگر ارگان ها
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : earth , maryamjoooon , پریا حقیقت پور
من تا الان نمی خواستم از این امکان استفاده کنم ولی ظاهرن باید اقدام کنم اگه کمک بیشتری در این زمینه می تونید به من بکنید ممنون می شم.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 24
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  امکان استفاده از کارافتادگی برای بیماران ام اس h.kakavand 110 103,674 2021/01/18, 12:29 PM
آخرین ارسال: ggghazal
  بیماران ام اس تحت پوشش خدمات بیمه تامین اجتماعی قرارمی‌گیرند. hessam 20 10,748 2020/06/21, 01:46 PM
آخرین ارسال: MOHSENATASHI
  بیمه طلایی-پرداخت بدون سقف هزینه بیماران خاص paeazan 33 30,126 2019/12/15, 09:11 AM
آخرین ارسال: glassheart
  حواله دریافت داروی رایگان برای بیماران ام اس استان البرز مرتضی 22 16,956 2016/10/25, 10:01 PM
آخرین ارسال: majid1
  پرداخت 20 تا 80 درصد از شهریه دانشجویان عضو بهزیستی h.kakavand 113 82,194 2015/01/30, 11:13 AM
آخرین ارسال: paeazan
  تخفیف کارت مترو و بی آر تی با نامه بهزیستی شهرزاد 30 25,116 2014/06/19, 12:35 AM
آخرین ارسال: kohedard
  تهیه مسکن بیماران ام اس parsims 11 12,465 2014/02/19, 01:31 AM
آخرین ارسال: shaytoon
  سامانه توزیع داروهای بیماران خاص mari 7 7,320 2013/09/22, 11:27 PM
آخرین ارسال: fireboud

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان