امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با گرما چطور کنار بیایم؟؟؟
خدا خیرتون بده
من بخاطر شرایط شغلیم باید همش ماموریت برم
اونم کجا کیش وقشم وچابهار(مناطق آزاد)laughing3rolleyes
گرما بیچارم میکنه
بارالها ،درشب فقرم بسوزان
ولی محتاج نامردان مگردان
 تشکر شده توسط : برگ 7 , mahdiye1989
آقا کامیار من تعجب میکنم دکترتون چطور در مورد گرما چیزی نگفته بوده ؟ من توی دو سال اول هر دکتری که نمیشناختم هم می رفتم برای نسخه نویسی مثلا می خواست توصیه کنه می گفت دوش آب گرم نگیر و از گرما دوری کن ! منم که گوشم از این حرفا پر بود میگفتم چشم بسته غیب میگه فقط همینو بلده !
تو این سایت هم اولین و بیشترین چیزی که از اولش شنیدم دوری از گرما بود چون همه جا میگفتن گرما میتونه علایم رو تشدید کنه . ولی الان فکر میکنم وقتی علایمی نباشه دیگه چیو تشدید میکنه ؟ شاید گرما روی کسانی که درگیر علایمی هستن اثر تشدید کننده داره ولی خودش نمیتونه باعث ایجاد علایمی بشه ! Huh
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : hadisss , Kamyar , mahdiye1989
من علایمم در گرما شدید میشه
مثلا پام سنگین تر و بی حس تر میشه
و این در حالیه که پام خودش بعد از دومین حمله م که پارسال بود همینجور یه نمه بی حس مونده و گرما همون بی حسیه رو بیشترش میکنه و حتی دوش آب گرم که من عاشقشم و امکان نداره کنارش بزارم هم تشدید میکنه این بی حسیم رو
ولی کلا گرمادوستم و با گرما مشکلی ندارم Smile (16)
اماهمون توصیه هام توی پیج قبلی میتونه مفید باشه
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : موناامیدوار , nahid , Kamyar , OMG! , mahdiye1989 , برگ 7
(2014/05/28, 03:38 PM)nahid نوشته است: آقا کامیار من تعجب میکنم دکترتون چطور در مورد گرما چیزی نگفته بوده ؟ من توی دو سال اول هر دکتری که نمیشناختم هم می رفتم برای نسخه نویسی مثلا می خواست توصیه کنه می گفت دوش آب گرم نگیر و از گرما دوری کن ! منم که گوشم از این حرفا پر بود میگفتم چشم بسته غیب میگه فقط همینو بلده !
تو این سایت هم اولین و بیشترین چیزی که از اولش شنیدم دوری از گرما بود چون همه جا میگفتن گرما میتونه علایم رو تشدید کنه . ولی الان فکر میکنم وقتی علایمی نباشه دیگه چیو تشدید میکنه ؟ شاید گرما روی کسانی که درگیر علایمی هستن اثر تشدید کننده داره ولی خودش نمیتونه باعث ایجاد علایمی بشه ! Huh

دکتر تازه تو ویزیت سوم بود که گفت دوش داغ نگیر. شاید چون مشکل بینایی یا حرکتی نداشتم واسه گفتنش عجله نکرده.
دونستن اینکه گرما فقط باعث تشدید علائم می شه و با خنک شدن، بدن به حالت اول برمی گرده یا اینکه باعث حملۀ جدید می شه خیلی خیلی اهمیت داره.
تا الان که دوستانی که تجربۀ بیشتری دان جواب ندادن. شاید ارسالم دیده نشده. یه سرچ می کنم ببینم چی دستگیرم می شه.
.
 تشکر شده توسط : nahid , mahdiye1989 , برگ 7
توو هوای سرد هم نمی تونیم دوش آب گرم بگیریم؟sad من همیشه دوش آب ولرم متمایل به گرم می گیرمconfused2

پ ن: من که از وقتی هوا یه کم گرم شده اصلا حالم خوب نیست از تابستون متنفرمangry3

"حبابها همیشه قربانی هوای درون خودشان هستند!"
 تشکر شده توسط : nahid , mahdiye1989 , farbod bahmani , برگ 7
دوش آب گرم که خوبه ، میگن آب زیاد گرم متمایل به داغ نباشه !
منم وقتی سرده دوش خیلی گرم میگیرم هیچی نمیشه.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , Kamyar , OMG!
آقا کامیار، دکتر من گفتن که "گرما باعث تشدید علائمت میشه ولی بیماریتو بدتر نمیکنه. ینی نترس اگه گز گزت بیشتر شد؛ نگو حمله است! "
این بود آنچه من میدانستم!Blush
 تشکر شده توسط : hadisss , mahdiye1989 , Kamyar , hamid_147 , nahid , farbod bahmani , الی کوچولو , نازلی , آنا
سلام
کامیار عزیز من پیشنهاد میدم
زمانی که وارد سالن میشی از
جلیقه های خنک کننده استفاده کنی جوابشو پس داده عجیبicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
بی شک جهان را به عشقِ کسی آفریده اند؛
چون من که آفریده ام از عشق، جهانی برای تو
!
 تشکر شده توسط : Kamyar , hilda
من از گرما متنففففففففففففففففرم
خیلی حالمو بد میکنهangry3
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : برگ 7 , Kamyar
(2014/05/30, 02:11 PM)farbod bahmani نوشته است: سلام
کامیار عزیز من پیشنهاد میدم
زمانی که وارد سالن میشی از
جلیقه های خنک کننده استفاده کنی جوابشو پس داده عجیبicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
سلام
فربود جان در درجۀ اول باید بفهمم در معرض گرما بودن چقدر خطرناکه . اگر فقط تشدید گز گز و بی حسی های مختصر باشه و باعث حملۀ جدیدی نشه خیلی وحشتناک نیست، می شه باهاش کنار اومد، دست بالا تو همون لحظه اذیت می شم. ولی اگر اینطور نباشه حتی اگر به قیمت عوض کردن کارم باشه تن به گرما نمی دم.
از وقتی که هوا گرم شده ترس از گرما برام کلی دردسر درست کرده. ولی انگار اطلاعاتم ناقص بوده. این هفته از دکترم می پرسم.
البته جلیقه رو هم باید از نزدیک ببینم اگر ظاهرش به شکلی باشه که برام قابل استفاده باشه حتماً می گیرم. اگر بشه پوشیدش ام اس هم نداشتم باز کولر سرخود بودن خیلی حال می داد.
ممنون
 تشکر شده توسط : farbod bahmani

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ام اس را برای خانواده همسر آینده کی و چطور مطرح کنم؟! siamak.m.h 59 19,793 2018/08/31, 09:45 AM
آخرین ارسال: siamak.m.h
Rainbow تاثیر گرما بر بروز علایم ام اس sadaf 43 28,138 2014/01/23, 01:29 PM
آخرین ارسال: sargol
  رابطه گرما و مواد غذایی با ام اس امیدوار 1 3,039 2012/08/02, 09:14 AM
آخرین ارسال: samii
  چطور که شد ام اس گرفتید آرش ارشک 3 3,258 2011/03/18, 02:37 AM
آخرین ارسال: i3aran

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست