امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایا دوبینی تک چشمی هم نشانه ام اسه؟
ببخشید دوستان من هنوز جواب سوالمو نگرفتمSadسوالم ایه که تا حالا شماها دوبینیه تک چشمی داشتید یعنی وقتی یک چشمتونو(چشم بیمار) را میبستید بازم دوبینی داشتید؟در ضمن منظورم از دوبینی اینه که بالای سطح هر چیزی فقط یه سایه کوچیک از سطحشو ببینید؟در ضمن داروی سینارزین و انتی هیستامین ها اگه به مدت طولانی مصرف شه میتونه این حالتو ایجاد کنه؟ببخشید واقعا چون خیلی نگرانم و تا بعد از عیدم باید صبر کنم مرتب میام اینجا از شما ها کمک میخوام.خیلی خیلی ممنون میشم اگه کسی این نوع دوبینیو داشته راهنماییم کنه
 تشکر شده توسط : فرناز , شهرزاد
(2012/03/18, 01:56 AM)rana نوشته است: ببخشید دوستان من هنوز جواب سوالمو نگرفتمSadسوالم ایه که تا حالا شماها دوبینیه تک چشمی داشتید یعنی وقتی یک چشمتونو(چشم بیمار) را میبستید بازم دوبینی داشتید؟در ضمن منظورم از دوبینی اینه که بالای سطح هر چیزی فقط یه سایه کوچیک از سطحشو ببینید؟در ضمن داروی سینارزین و انتی هیستامین ها اگه به مدت طولانی مصرف شه میتونه این حالتو ایجاد کنه؟ببخشید واقعا چون خیلی نگرانم و تا بعد از عیدم باید صبر کنم مرتب میام اینجا از شما ها کمک میخوام.خیلی خیلی ممنون میشم اگه کسی این نوع دوبینیو داشته راهنماییم کنه

عزیزم اون دفعه هم جواب دادم2بینی سایه نیستconfused2دوبینی یعنی همه چیزرا واضح 2تا ببینی.علتش هم هماهنگ نبودن حرکت2چشم.به 1نفر بگو1خودکار ومنتهی علیه سمت 1چشمت بگیره تو بدون حرکت سر به اون نگاه کنی که متوجه بشی 2چشم باهم حرکت میکنه یا یکی دیر ترagreement2
اگرسوال دیگه ای داری الان بپرسicon_question
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : rana
(2012/03/18, 02:02 AM)فرناز نوشته است: عزیزم اون دفعه هم جواب دادم2بینی سایه نیستconfused2دوبینی یعنی همه چیزرا واضح 2تا ببینی.علتش هم هماهنگ نبودن حرکت2چشم.به 1نفر بگو1خودکار ومنتهی علیه سمت 1چشمت بگیره تو بدون حرکت سر به اون نگاه کنی که متوجه بشی 2چشم باهم حرکت میکنه یا یکی دیر ترagreement2
ممنون فرناز جون.این کار و چند بار انجام دادم با هم حرکت میکنه.دکتر مغز واعصابمم هر دفعه حرکات چشممو معاینه میکنه میگه چیز خاصی نیست.ولی دکتر چشم گفت برو ام اس رو پیگیری کن.من واقعا نمیدونم این چه حالتیهconfused2فقط خیلی نگرانم کردهConfused همش فکر میکنم این شروع دوبینیه
نه سایه من هم دارم برا استیکمات چشممهagreement2من 1شبه به اوج 2بینی رسیدمwink2اصلا دلت شور زنه.عینک میزنی؟
(2012/03/18, 02:14 AM)فرناز نوشته است: نه سایه من هم دارم برا استیکمات چشممهagreement2من 1شبه به اوج 2بینی رسیدمwink2اصلا دلت شور زنه.عینک میزنی؟

نه.ولی استیگماتم دارم نیم نمره.اما این حالت 1 ماه بعد خوردن داروهای آنتی هیستامین که برای سرگیجم دادن شروع شد.ام ار ای مغزو مخچه ونوار عصب بیناییی ومخچه و نخاعمم سالم بوده.من میترسم حدس چشم پزشک درست باشه و این شروعش باشه بعد تو عید بد تر شه
شمابرو عینک بگیر ببین چقدرموثر هستشwink2
شما با دستت یه سوراخ ریز درست کن و از سوراخ نگاه کن ببین سایه برطرف میشه.یا کف دستت رو به سمت صورتت بگیر و بین مرز قرنیه و تصویری که میبینی بگیر ببین برطرف میشه یا نه.
مائیم که اصل شادی و کان غمیم****سرمایه‌ی دادیم و نهاد ستمیم
پستیم و بلندیم و کمالیم و کمیم****آئینه‌ی زنگ خورده و جام جمیم
(2012/03/18, 02:24 AM)فرناز نوشته است: شمابرو عینک بگیر ببین چقدرموثر هستشwink2

فرنازی..icon_crylove28.
من خودم چشم چپم دوبینی داشت فقط
icon_biggrin
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
(2012/03/18, 10:22 AM)alip نوشته است: شما با دستت یه سوراخ ریز درست کن و از سوراخ نگاه کن ببین سایه برطرف میشه.یا کف دستت رو به سمت صورتت بگیر و بین مرز قرنیه و تصویری که میبینی بگیر ببین برطرف میشه یا نه.

وقتی با دستم یه سوراخ ریز دزست میکنم جلوی هر کئوم از چشمام میگیرم هم سایه کاملا بر طرف میشه هم تصویر پر رنگتر میبینم.اما اون یکی روش یعنی وقتی کف دستمو میگیرم جلوی صورتم هیچ فرقی نمی کنه.این یعنی چی؟icon_cry و این هم بگم بازم که این حالت یکدفعه بعد از 1 ماه که داروهای انتی هیستامین خوردم و میخورم به خاطر سرگیجم ایجاد شده قبلش نبود
من بگم دقت کردی کسانی که چشمشون ضعیفه عینک همراهشون نیست چشماشون وجمع میکنن واضح میبیننwink2من بدلم هستش تو چشم هات ضعیفهicon_question

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow هرمورمور، گزگزودوبینی نشانه ام اس نیست کارامل 14 8,701 2017/02/23, 02:50 PM
آخرین ارسال: hadisss
  آیا علایم من نشانه حمله است ؟ m.moza 87 46,340 2015/06/25, 09:36 AM
آخرین ارسال: ehsanm
  آیا هر پلاکی نشانه ام اس است ؟ samiraa 7 51,658 2014/02/09, 02:21 PM
آخرین ارسال: 1124
  زود خواهشا بهم كمك كنيد(التهاب چشمی) mehdernet2 16 10,271 2012/10/13, 01:18 PM
آخرین ارسال: mahta
  آيا دوبینی های ناشی از ام اس با عینک از بین میروند؟ نازنین 16 11,447 2012/02/29, 05:52 PM
آخرین ارسال: فرناز

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست