• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا علایم من نشانه حمله است ؟
سلام. من 2 هفته هست که درد صورت شدیدی دارم و هر روز که میگذره شدیدتر و غیر قابل تحملتر میشه . با وجود اینکه 6 تا دگزا زدم هر 12 ساعت بدتر هم شده. سرگیجه و حالت تهوع زیادی هم دارم. باید چی کار کنم؟angry3
بدون امضا
(2011/05/20, 04:37 PM)تنها نوشته است: سلام. من 2 هفته هست که درد صورت شدیدی دارم و هر روز که میگذره شدیدتر و غیر قابل تحملتر میشه . با وجود اینکه 6 تا دگزا زدم هر 12 ساعت بدتر هم شده. سرگیجه و حالت تهوع زیادی هم دارم. باید چی کار کنم؟angry3

دوست عزیزم
من شرح حال دقیقت رو نمیدونم ولی فکر میکنم دچار درگیری عصب هفت (عصب صورتی) شده باشی که در این صورت دگزا برات کفایت نمیکنه و باید کورتون با دوز بالا بگیری.حتما به پزشکت مراجعه کن تا اگر خدای نکرده حمله ای رخ داده باشه ب موقع جلوی عوارض رو بگیری.
به امید سلامتی
 تشکر شده توسط : zohaa
سلام 4 روزه نوک انگشتای دست چپم کمی بیحس شده . نشانه حملس ؟ من تازه 5 ماهه پیش کورتون گرفتمsad2
برای اولین بار یک روز که خوابیده بودم احساس کردم برق به تمام بدنم وصل شده تکون نمیخوردم و فقط به این فکر میکردم دوروورم هیچی برای برق گرفتگیم نیست وقتی چشمامو باز کردم گفتم خداروشکر خواب دیدم حتما ......یک هفته بعد چشمم تار شد ..... و 4 ماهه بعد 3تا حمله تو نخاع و بی حسی دست و پا برق گرفتگی .........
کاش چشمامو باز کنم بگن خواب بودهsad2sad2sad2
 تشکر شده توسط : zohaa
آها!!! سوال خوبیه!
باید اینجا عرض کنم که خیر! این بهش نمی گن حمله
این علائم باید به صورت پیشرونده باشن و حداقل دو منطقه رو درگیر کنن.
این حمله نیست بلکه یه التهاب خفیفه. شما میتونید برید دکتر عموما به شما گاباپنتین میدن. (قرص ساده و معمولیه ایست)
نیاز به مصرف کورتون نیست. دکتر من باشه میگه تو حساسی.
اونی که شما گفتی دفعه ی اول بهت دست داده بهش میگن حمله که چند ناحیه رو درگیر کرده...
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : sama , montazer , AVID2000 , hanie , آنا , zohaa , sms
سلام بچه ها من 6 ساله ام اس دارم و بتافرون میزنم اوایل بیماری دوتا حمله داشتم که بستری شدم و بعد با کورتون خوب شدم و بعد حمله شدیدی نداشتم به جز خستگی زیاد و احساس کوفتگی و گاهی که عصبی میشدم فقط بی حسی های کم مثل سوزن سوزنی شدن و سنگینی زبانم و دست وپاهام که دو روز بعد خودش می رفت ولی حالا چندوقت پیش یکی از اقواممون فوت کرد ومرتب بهش فکر میکردم وگریه می کردم و هی خود خوری می کردم که چرا نرفتم ببینمش تا اینکه سه چهار روز بعد متو جه شدم دستام و پاهام شروع کردن به گز گز کردن و احساس سفتی تو بدنم میکنم و دیگه ایندفعه پنج شش روزه هست و بیرون نمیره نمی دونم این علامت حمله است یا نه ولی الان چند روزه که دستام و پاهام سوزن سوزنی میشن با اینکه امپولمم میزنم به این نتیجه رسیدم ماها نباید خودخوری کنیم نباید بشینیم غصه بخوریم و نباید عصبانی بشیم
 تشکر شده توسط : zohaa , حسین8
آره دیگه منم اولین چیزی که دکتر بهم گفت اینکه نباید ناراحت بشی و بری تو گرما

ولی میگفت تو خونه نمون ولی بخت بد من بیکاری و هزار دردسر و از موقعیکه گفت تو خونه نشین من همش تو خونم همش agreement2
 تشکر شده توسط : zohaa , samiramiss
(به این نتیجه رسیدم ماها نباید خودخوری کنیم نباید بشینیم غصه بخوریم و نباید عصبانی بشیم )
icon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry
قربونت برم وقتی خودت می دونی نباید خودخوری کنی اخه چرااااااااااااااااااااااangry2angry2angry2
عزیزم اگه فقط در حد سوزن سوزن شدنه روزی 2 یا 3 تا گاباپنتین حالت رو بهتر می کنه
احساس سفتی همون اسپاسمه دکتر به من باکلوفن داده چون شل کننده عضلاته ولی بهتره با دکترت مشورت کنی حتما
انشاءالله چیزی نیست نگران نباش icon_questionlove28icon_questionlove28icon_question
 تشکر شده توسط : glassheart
بچه هاجون سلامicon_question
من 7.8 ماه پیش نصف صورتم (سمت چپ)1ماه تمام یه حالت سنگینی داشت دیگه این دکتر اون دکتر. ام ار ای و این حرفا .تا بیماریم تشخیص داده شد یعنی اون یه حمله بوده؟؟خیلی اذیت شدم اول از لبم بعد بینیم دیگه داشت بین موهامم میرفت که ول کردangry3rolleyes
 تشکر شده توسط : glassheart
هانیه جون بعضی وقتها یعنی چی دقیقا
هر از گاهی این اتفاق بافته طبیعیه و اسمش هم حمله نیست ولی اگه این اتفاق مداوم باشه و تقریبا یکی دو روز کامل داره اذیتت میکنه حتما برو پیش دکترت و بررسی کن
نگران نباش ولی سر سری هم نگیر عزیزم
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : MAHDI , zohaa
سلام دوستان.
من دیشب هر دو دستم می سوخت و درد بسیار بسیار شدیدی داشتم فکر می کنید حمله ام اس بوده باشه؟

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حمله چه مشخصاتی داره ؟ mina 70 102,617 2022/02/20, 01:10 PM
آخرین ارسال: طلوع..
  آیا این ها علایم بیماری ام اس است ؟ modemo 94 28,877 2022/02/18, 04:21 AM
آخرین ارسال: aydamirzaii
Rainbow هرمورمور، گزگزودوبینی نشانه ام اس نیست کارامل 14 8,811 2017/02/23, 02:50 PM
آخرین ارسال: hadisss
Rainbow ام اس و تعداد حمله ها ! نگین م 11 7,931 2016/06/05, 09:41 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  حمله جدید درست بعد از پالس کرتن Kamyar 11 7,746 2016/03/21, 12:49 PM
آخرین ارسال: آنا
  نظر پزشک شما برای قطع تزریق در صورتی که چند سال حمله نداشته باشید afsaneh 47 33,074 2014/04/04, 09:29 AM
آخرین ارسال: موناامیدوار
  آیا هر پلاکی نشانه ام اس است ؟ samiraa 7 51,795 2014/02/09, 02:21 PM
آخرین ارسال: 1124
Rainbow تاثیر گرما بر بروز علایم ام اس sadaf 43 28,450 2014/01/23, 01:29 PM
آخرین ارسال: sargol
  ایا دوبینی تک چشمی هم نشانه ام اسه؟ rana 10 9,998 2012/03/19, 12:42 AM
آخرین ارسال: rana

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان