امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتخاب پزشک مغز و اعصاب ؛ آزمايشگاه و مراکز درمانی
سلام بچه ها اميدوارم همه شما خوب باشين
هيچ كدومتون مريض دكتر لطفي بودين؟راضي هستين ازش؟
چه جور دكتريه؟راحت حرفش رو مي زنه؟بي رو در واسي بيماري رو مي گه يا مستقيم حرفي نمي زنه؟
ندا جان بهتر بود از طريق پيام خصوصي سوالتو از بچه ها ميپرسيدي
خدايي نكرده ما قصدمون ضربه خوردن به دكتر يا شخصيتي نيست
و اگر واقعا كسي برتري داشته باشه بهتره به صورت عادي مطرح بشه نه با تعريف و تمجيد تو سايت و همچنين اگر دكتري خدايي نكرده قدرت معالجعه بيماري رو نداره بازم بهتره به صورت عادي از تعداد مراجعه كننده هاش كم بشه . بازم بهترين راه همين پيغام خصوصي ميتونه باشه
دوستاني كه ميخوان جواب ندا عزيز رو بدن لطفا پيغام خصوصي بدن
با تشكر
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
دوستاي خوبم مي شه يه لطفي به من بكنين شماره واسم يه دكتر خوب رو تو تهران به من بدين
من هفته ديگه مي رم تهران دلم مي خواد تهرانم پيش يه دكتر خوب برم
فكر كردم تنها كسايي كه مي تونم به من دراين رابطه كمك كنن شما دوستاي عزيزم هستين
البته اينم بگم كه دكتر لطفي اصلا مريض جديد قبول نمي كنه
بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده
به نظر من در انتخاب پزشک باید خیلی دقت کرد اما وقتی با تحقیق یک پزشک خوب رو انتخاب کردین دیگه عوضش نکنین تا دچار سردرگمی نشین. اینکه وقتی تحت درمان زیر نظر یک پزشک به پزشک دیگری هم رجوع کنین ممکنه اعتمادتون به پزشک شخصیتون از بین بره و این خیلی بده.
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : zaynab
سلام. میشه چندتا دکتر خوب برای بیماری ام اس در تهران معرفی کنین؟ خیلی ضروری و فوریه.
vx جان اينجا اسم پزشك رو نميشه ارائه داد به دليل جلوگيري از تبليغات
اسم دوتا پزشك معروف تو تهران رو واست با پيغام خصوصي ميفرستم
گفتي واسه مادرته ديگه
الان مگه تحت درمان نيستند ايشون
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : hamid , voodoo
salam ravrsh haye tashkhise bimari m.s chiye?man M.R.I az maghz va gardan anjam dadam chizi neshoon nadadan dige che azmayeshi mishe kard ke 100% tashkhis dade beshe ? ?
سلام

با آزمایش مایع نخاعی میشه ولی خوب دردناک هست.من خودم تا 1 سال MRI ام چیزی نشون نمیداد.
علایم بالینی رو نگم بهتر هست.بعد به شک می افتی که داری.به خودت مسلط باش.خویشتندار و صبور.استرس هم نداشته باش.
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
(2010/08/03, 04:15 PM)parastoo نوشته است: salam ravrsh haye tashkhise bimari m.s chiye?man M.R.I az maghz va gardan anjam dadam chizi neshoon nadadan dige che azmayeshi mishe kard ke 100% tashkhis dade beshe ? ?

اکثرا از طریق MRI مشخص میشه اما علائم دیگه ای هم هست مثل تاری دید که کاملا شایع هست ، یا نداشتن تعادل و ... confused2
یه سری آزمایش خون هم میگیرن که مهمترینش آنتی دی ان آ هست که مقدارش از حد طبعی اگر بالاتر باشه معلوم میکنه و ...
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
سلام دوستان خوب
من دنبال پزشکان خوب مغز و اعصاب تهرانم که بیشتر کارشون در زمینه ام اس باشه نه بیماریهای دیگه

لطفا کسانی که اطلاعاتی در این مورد دارن به وسیله پیغام خصوصی من رو راهنمایی کنن. چون تو سایت نمیشه گفت .

با سپاس فراوان.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ویتامین درمانی pouria 35 22,647 2023/08/15, 07:21 PM
آخرین ارسال: bemon
  راهنمایی برای انتخاب و یا تغییر داروی ام اس hadyeh 171 102,937 2019/07/01, 08:43 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  چجور میشه با ام اس اعصاب رو کنترل کرد؟ Shimara 1 1,452 2018/03/07, 07:55 PM
آخرین ارسال: nahid
  نظر متفاوت 2 پزشک.. نظر شما چیه؟ mohamad88 31 16,306 2017/12/01, 09:30 PM
آخرین ارسال: hourieh
  ملاقات پزشک جدید glassheart 5 2,800 2016/08/31, 12:41 AM
آخرین ارسال: glassheart
  سلول درمانی sally 5 4,674 2016/07/27, 08:41 AM
آخرین ارسال: niloofary
  معرفی متخصص مغز و اعصاب (MS) hosein062 10 16,010 2015/01/19, 03:23 PM
آخرین ارسال: nahid
Rainbow میزان مراجعه به پزشک و پیگیری بیماری رنگین کمان 37 18,883 2014/04/13, 09:30 AM
آخرین ارسال: حکمت خدا
  نظر پزشک شما برای قطع تزریق در صورتی که چند سال حمله نداشته باشید afsaneh 47 32,733 2014/04/04, 09:29 AM
آخرین ارسال: موناامیدوار
  مگنتیک درمانی!؟؟؟ neda sedaghat 6 6,354 2012/05/18, 05:49 PM
آخرین ارسال: بنده خدا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست