امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتخاب پزشک مغز و اعصاب ؛ آزمايشگاه و مراکز درمانی
سلام به همگي
لطفا يك دكتر متخصص مغز و اعصاب خوب براي ms در مشهد معرفي كنيد
بهترين جا براي انجام MRI در مشهد كجاست؟
با تشكر
دوست عزیز معرفی دکتر و مراکز در سایت ممنوع میباشد .
میتوانید از بخش اطلاعات پزشکان به شماره تماس و ادرس پزشکان شهر خود دسترسی پیدا کنید .
برای سایر مسائل هم میتونید از طریق پیغام خصوصی با همشهریان خود در تماس باشید
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : fireboud , abc
سلام
طوری که به من گفتن مشکوک به ام اس هستم خواستم از همه دوستانی که تحت نظر دکتر سیگارودی یا دکتر لطفی هستن راهنماییم کنن تا بتونم ازشون نوبت بگیرم.خیلی ممنون میشم
راستی یه سوال دیگه حالت تهوع میتونه از علائم ام اس باشه؟؟؟
 تشکر شده توسط : ثریا
سلام دوست عزیز.در مورد نوبت گرفتن من یکی شرمنده ات شدم واقعا.چون دکترم کس دیگه ای هست.confused2confused2confused2confused2confused2confused2confused2
در مورد حالت تهوع هم گمون نمی کنم ربطی داشته باشه.حداقل من اینطور فکر میکنم.بازم بقیه بچه ها نظراتشون و بگن تا بیشتر راهنمائی کنیم این دوستمون و.ashamed0006.gifashamed0006.gifashamed0006.gifashamed0006.gifashamed0006.gifashamed0006.gif
مائیم و نوای بی نوایی، بسم الله اگر حریف مایی؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
من راجع به دکتر ها نمیتونم کمکتون کنم . فقط اگه راهنمایی خواستنتون درخواست شماره و ادرس مطب هست میتونید از تاپیک لیست پزشکان به این اطلاعات دست پیدا کنید .

سوالتون راجع به حالت تهوع هم فکر نمیکنم ربطی به ام اس داشته باشه . ام اس به اعصاب ربط داره و حالت تهوع به سیستم گوارشی ، من تا به الان نه تجربشو داشتم و نه شنیدم که ام اس باعث حالت تهوع بشه .

باز نظراتم به عنوان یک هم نوع هست و هیچ کدوممون پزشک نیستیم که نظر قطعی بدیم .
موفق باشید
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
من تقريباً همه حمله هام با سرگيجه و حالت تهوع شديد شروع شدند، ولى مثل اينكه شما فقط حالت تهوع داريد confused2
هيچگاه اميد كسى را نا اميد مكن شايد اين تنها دارايى او باشدundecided2
 تشکر شده توسط : hamid
سلام دوستان
برای معالجه مادرم می خوام که یکی دو تا پزشک متخصص MS توی تهران در پیام خصوصی بهم معرفی کنید. تا الان پیش کسی می رفت که نتیجه نداد و با کلی دارو و آمپول و بستری شدن حال مادرم تغییری نکرده . متشکر میشم اگه بیمارستان محل فعالیت دکتر رو هم اگه می دونید بفرمائید. مرسی
سلام دوستان.
متاسفانه امروز پزشکم بعد از دوهفته گزگز پا از طریق ام ار ای مشکوک به بیماری ام اس شد و گفت التهابی در نخاع دارم. ازم خواست تا بستری بشم تا بررسی دقیقتری انجام بده و از فردا دارو رو شروع کنه ولی خوب من نرفتم.
میخوام قبل از شروع درمان در شهرمون یکی از پزشکان خوب تهران در زمینه ام اس ویا بیماریهای مشابه آن رو برام معرفی کنید تا با اطمینان خاطر از تشخیص پزشک درمان رو شروع کنم.
ممنون میشم پیام خصوصی بدین.
(2014/07/27, 10:48 PM)laleh نوشته است: سلام دوستان.
متاسفانه امروز پزشکم بعد از دوهفته گزگز پا از طریق ام ار ای مشکوک به بیماری ام اس شد و گفت التهابی در نخاع دارم. ازم خواست تا بستری بشم تا بررسی دقیقتری انجام بده و از فردا دارو رو شروع کنه ولی خوب من نرفتم.
میخوام قبل از شروع درمان در شهرمون یکی از پزشکان خوب تهران در زمینه ام اس ویا بیماریهای مشابه آن رو برام معرفی کنید تا با اطمینان خاطر از تشخیص پزشک درمان رو شروع کنم.
ممنون میشم پیام خصوصی بدین.

دوست خوبم ببین بیماری ام اس پیچیدگی های خاص خودش رو داره اما در کلیت بعد از بررسی علایم بالینی و ام ار ای یه پزشک اعصاب راحت میتونه تشخیصش بده، اینم که گفتن بیمارستان بخوابی احتمال زیاد برای انجام پالس تراپی هستش که هرچه زودتر التهاب نخاعت فروکش کنه تا خدای ناکرده اثر خاصی ازش بجا نمونه. این حرکت درمانی برای همه ام اسی ها اشناست و خیلی رایجه. چیز خاصی هم نیست جز دوز بالای کورتون مثلا متیل پردنیزولون استات 2.5g .

خلاصه بهت بگم که خیلی خوبه که یه پزشک متخحصص واقعی و خوب بالای سرت باشه اما یکم واقع بینانه تر باید عمل کنی و از زمان عقب نمونی.
سر بالایی فقط تا قله ادامه دارد...
Sad 
سلام دوستان-خواهش میکنم من رو کمک کنید

نامزدم دچار التهاب عصب بینایی شده و دکتر مشکوک شده به خود ایمنی و ام اس-ما میخوایم ببریمش پیش یه دکتر متخصص خوب در ضمینه ام اس و مغز و اعصاب-لطفا راهنمایی کنید-ممنون میشم.
من خودم اینارو پیدا کردکم-کلینیک آلومینا-دکتر کلانی-دکتر دونلو-دکتر صحراییان

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ویتامین درمانی pouria 35 22,756 2023/08/15, 07:21 PM
آخرین ارسال: bemon
  راهنمایی برای انتخاب و یا تغییر داروی ام اس hadyeh 171 103,776 2019/07/01, 08:43 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  چجور میشه با ام اس اعصاب رو کنترل کرد؟ Shimara 1 1,463 2018/03/07, 07:55 PM
آخرین ارسال: nahid
  نظر متفاوت 2 پزشک.. نظر شما چیه؟ mohamad88 31 16,367 2017/12/01, 09:30 PM
آخرین ارسال: hourieh
  ملاقات پزشک جدید glassheart 5 2,819 2016/08/31, 12:41 AM
آخرین ارسال: glassheart
  سلول درمانی sally 5 4,696 2016/07/27, 08:41 AM
آخرین ارسال: niloofary
  معرفی متخصص مغز و اعصاب (MS) hosein062 10 16,045 2015/01/19, 03:23 PM
آخرین ارسال: nahid
Rainbow میزان مراجعه به پزشک و پیگیری بیماری رنگین کمان 37 19,090 2014/04/13, 09:30 AM
آخرین ارسال: حکمت خدا
  نظر پزشک شما برای قطع تزریق در صورتی که چند سال حمله نداشته باشید afsaneh 47 32,870 2014/04/04, 09:29 AM
آخرین ارسال: موناامیدوار
  مگنتیک درمانی!؟؟؟ neda sedaghat 6 6,392 2012/05/18, 05:49 PM
آخرین ارسال: بنده خدا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان