امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس در افراد باهوش شايعتر است
آره مجبوریم این حرفها رو به خودمون بزنیم
ولی بنظر من ام اس رو افراد خودخور و عصبی و حساس و زودرنج و صبور میگیرن agreement2
 تشکر شده توسط : ارزو , Hasty
(2011/07/24, 09:18 PM)yas نوشته است: آره مجبوریم این حرفها رو به خودمون بزنیم
ولی بنظر من ام اس رو افراد خودخور و عصبی و حساس و زودرنج و صبور میگیرن agreement2

زود رنجی و صبوری رو چجوری گذاشتی کنار هم؟icon_cry ... ولی خودمونیم باهوش ها و خوشگل ها همه ی این ویژگی هایی رو که گفتی دارنAngel
[تصویر:  gifs-butterfly-6.gif]
[تصویر:  be-my-valentine01-source_fxf.gif]
 تشکر شده توسط : شیماتی , najva , Hasty

چرا همه این حرف رو میزنن؟به من هم چند نفری گفتن ام اس مریضیه خوشگلاس یا یه پرستار توی بیمارستان بهم گفت میدونی بیماریه زیبا رویان رو گرفتی این حرف از کجا منشاء گرفته می دونی؟

بگذار سرنوشت هر راهی می خواهد برود راه من جداست....
بگذار این ابرها تا می توانند ببارند چتر من خداست.....
 تشکر شده توسط : warrior , شیماتی
چون دلايل ژنتيكي داره.............حالا من خوشگلم يا اوازم خوبه كه خدا اين درد بهم داده.........smilinglaughing3laughing3laughing3laughing3 فكر كنم خوشگل باشم.........................................smilingsmilingsmilingsmilingsmilingsmilingagreement2agreement2agreement2agreement2laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinsmilingsmilingsmilingsmiling
ینی من باهوش نیستتتتتتتتتتم؟icon_cryicon_cry
ینی واقعا؟confused
همین؟sad2sad2sad2
smile , be happy and enjoy life
 تشکر شده توسط : warrior
اره بابا من خودم که همه این ویزگی ها رو دارم
هم زیباییم
هم باهوشم
هم زودرنجم
ولی هم بعضی وقتا خیلی صبورم
هم.................................

دینگ دینگ
ستاد تحویل گرفتن خودمون
ام اسی ها حواستون هست که زیادی داریم خودمونو تحویل میگیریمagreement2
خوشم میاد کم هم نمیاریمlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

نه خیلی خوبهlove51
 تشکر شده توسط : warrior , شیماتی
البته این رو از قبل میدونستم که نبوغ زیادی دارم.smiling
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
بر اساس کدوم تحقیقات؟ لطفا در جملاتشون به سال پژوهش، جامعه و نمونه، روش نمونه گیری، روش تحلیل آماری، آزمون تعیین بهره هوشی مورد استفاده و ... اشاره بشه! در ضمن بد نیست چکیده ای از مقالات یا پژوهش ها رو منتشر کنند!
من که به هوش و نبوغم شک ندارم! اما به تحقیقات پژوهشگران ایرانی کاملا تردید دارم!
هیچ به فرضیات آماری ایرانیان عزیز توجه کردید؟

موضوع: بررسی رابطه میزان بهره هوشی افراد و ابتلا به بیماری ام اس
فرضیه 1: ضریب هوشی بالا باعث بروز بیماری ام اس می شود.
فرضیه 2: افراد باهوش بیشتر از سایرین مستعد ابتلا به بیماری ام اس می باشند.
فرضیه پژوهشگران ایرانی اکثرا به شکلی مثبت انجام میشه که رابطه بين دو يا چند متغير يا تفاوت اونهارو بصورت احتمالی و به شکل خبری مثبت بيان می کنن! دلیل این کار هم جلوگیری از زیر سوال رفتن موضوع پژوهش می باشد!!!!
در صحت نتایج باید شک کرد!
متاسفانه در ایران، اگر خلاف فرضیات پژوهشگر ثابت بشه، نه تنها برای انجام کار اصولی و دقیق پاداش نمیدن، بلکه مواخذه هم می کنن و به محقق برچسب بی سواد می زنن!
 تشکر شده توسط : warrior , nahid
نه كه ماها زياد نخبه ايم و كلا از هر لحاظ تو چشميم ام اس گرفتيم ديگه...
اينجوري خيالشون راحته فرار مغزها اتفاق نميفته....
بزنيد دست خوشگلرو به افتخار خودمون...
حالا همه با هم...icon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileagreement2agreement2
عقل ميگفت كه دل مسكن و ماواي من است
عشق خنديد كه يا جاي تو يا جاي من است....
دوستان دیروز که رفته بودم پیش دکترم دو مورد عجیب دیدم بنظر خودم عجیب بود ،یه دختر بچه 12 ساله رو دیدم که ام اس داشت و تازه پالس تراپی رو شرع کرده بود و یه خانم 56 ساله هم تازه ام اس گرفته بود
جايي كه راه نيست خداوند راه ميگشايد

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زندگی بیماران ام اس با افراد عادی هیچ تفاوتی ندارد hamdam 18 14,852 2013/01/22, 04:05 PM
آخرین ارسال: sargol

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان