•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اسی های فعال سایت
من خودم ایمان دارم ام اسی ها همشون موفق هستندagreement2شک ندارم.بمن ثابت شده تو هر زمینه ای .من دوست ام اسی زیاد دارم.اما من خودمم یک فرد با ارده ای هستم .تابود درکارم موفق بودم که کاش کنار نمیزاشتم sad2چه الان که تو نستم با تصمیم واراده خودم خیلی وزنم وپائین بیارمsmiling.فکر نکنین 10کیلو 15 کیلوهاااااااااااین ها برامن رقمی نیستSmile (52)دعا کنید همینطوری پیش برمicon_question
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : نازلی , afsaneh , parisa2011 , Ali 324 , movahedi , zohaa , glassheart , A.Kh
سرگل خانم
يه چيزي به شما ودوستان بگم شايد باورتون نشه من قبلا يه ورز شكار خوب بودم
از زمانيكه ام اسم مشخص شد تابه حالا نه تنها ورزشم قطع نشدبلكه با ورزش نه تنها قواي جسميم بيشتر شده با وجود حملاتي كه داشته ام اعتماد به نفسم هم بيشتر شده وايمانم به خدا
 تشکر شده توسط : movahedi , hessam , parisa2011 , shaytoon , zohaa , A.Kh
فعالیتی ندارم فقط دارم میجنگم بدتر نشم
...
 تشکر شده توسط : shaytoon , م.ه , liliyam , visko , zohaa , paeazan , A.Kh
[img]http://[/img]
(2012/04/20, 09:36 PM)سـاناز نوشته است:
ام اسی های فعال را به ما معرفی کنید

دوستان عزیزم
حتما در اطرافتون افرادی هستن که ازشون به عنوان ام اسی های فعال و موفق یاد میشه .
این افراد رو به ما معرفی کنید تا باهاشون صحبت کنیم و بتونیم تجربیاتشون رو اینجا قرار بدیم که همه استفاده کنن .
خوندن سرگذشت این افراد انگیزه ی خیلی خوبیه برای کسانی که بعد از ابتلا به ام اس اعتماد به نفسشون رو از دست دادن و دیگه خودشون رو باور ندارن .

پس ام اسی های فعال رو اینجا به ما معرفی کنید .
با تشکر فراوان .

+ این نکته رو هم اضافه می کنم و این خواهش رو دارم ازتون که این تاپیک رو جدی بگیرید تا بحث اصلی منحرف نشه .

سلام
منم الان حدود 12 سالی میشه که ام اس دارم .اما هیچوقت اجازه ندادم که بیماری اسیرم کنه .دست روی دست نذاشتم که مریضم بلکه باهاش جنگیدم

سر کار میرم روزانه سعی میکنم یه وقتی برای ورزش پیاده روی بذارم یه بچه 5 ساله دارم تا جاییم که بتونم سعی میکنم از زندگیم کم نذارم .البته سخته اما شدنیه

میدونین باید اینجور رفتار کنیم .امیدوارم که همگی بتونیم با امید وانرژی بیماری را شکست بدیم
 تشکر شده توسط : shaytoon , shahrzad.s , zohaa , A.Kh
من فعالیت از همه لحاظ اساسی دارم agreement2
و دارم برنامه ریزی می کنم که اعلام پیروزی با شکوهی داشته باشم wink2
(ولی در مورد تجربیاتم می ترسم بیان کنم .icon_cry
از یک طرف بخاطر این که ریا نشه چون بعضی ها در مورد خودشان فکر می کنند که خوب شدنی در کار نیست و شرایط رو به بدتر شدن را برای خودشان فرض می کنند که یک اشتباه بزرگ است
و از طرف دیگه ممکنه یکی این وسط برعکس نتیجه من را بگیره)
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : shaytoon
وااااای ام اس های فعال!!!
happy0065.gif
اینی که میگم رو یه بار ندا هم گفت،
من از دوستان وهمکاران به اصطلاح سالم خودم بیشتر کار می کنم، بیشتر فعالیت می کنم و بیشتر تلاش می کنم
happy0065.gif happy0065.gif
هفته ای دو دانشگاه تدریس می کنم
یک روز هفته رودهن هستم ودو روز کاشان (بماند که ترم پیش پرند هم می رفتم!!!)
و این روزها ساعت 6صبح و 4صبح لازمه که از خواب بیدار بشم!!! confused
اون وسط تقریباً هر دو ماه یکبار هم برای کنفرانسی سمیناری چیزی عازم شهرهای دیگه میشم: تبریز، مشهد، اصفهان و...
به یمن برنامه های کوه، دیگه 5شنبه جمعه ها هم تهران نیستیم... icon_biggrin
من عاشق وجه مارکوپولویی زندگیم هستم... agreement2
اما اینا که زندگی من بود، حرفی که برای دوستان نازنینم دارم اینه که بیکاری یعنی فکر وخیال، وبه نظرم این بدترین چیزه...
زندگی پرفعالیت مجالی برای غم وغصه خوردن باقی نمیذاره... امتحانش کنید!
icon_smile happy0064.gif happy0065.gif
چقدر شعـــــــر نوشتیم برای باران
غافل از آن دل دیوانه که بارانی بود
 تشکر شده توسط : fireboud , earth , ابراهیم , shokolat , neda.n , hilda , nahid , parisa2011 , mari , رنگین کمان , سیمین , nazaninamiri70 , spring , elham 66 , baharan , liliyam , بی تـــا , zohaa , paeeze , barzegar , الهام ج , A.Kh
چرا الکی امیدوارمون میکنید ام اس همه چی رو از من گرفته کارمو زندگیمو سلامتیمو دیگه چی میخواد بگیره بره خلاص
 تشکر شده توسط : earth , visko , perspolis , سها , zohaa
اره منم خیلی فعالم مثلا همین امروز جمعه بازار رفتم جوجه خریدم رفتم بالا از پاله ها گذاشتمشون بالا بعد دیدم جیک جیکاشون خونه رو برداشته دوباره بدو بدو رفتم بالا دو ساعت نشستم پیششون بعد برگشتم دوباره جیک جیک تو افتاب یا ............. کنارشونم هم پیش خرگوشم هم مرغام هم جوجه های تازه خریداری شده جا نداریم جاشون نیست ولی خب خوبه بهشون میرسم
بعد رفتم سبزی خریدم تا همین الان داشتم چندکیلو رو پاک میکردم بعد رفتم خونه بابابزرگ برا روز پدر بهش کادو دادم دوباره اومدم میزشام و ظهر ناهار و ظرفا هم بماند و...
رانندگی کردن یه طرف مهمان داری یه طرف و...
اینم از ما

ولی خب دوست عزیزمون هم راست میگه خیلها بیماریشون فرق میکنه و ام اس از نوع 4 دارن و همه چیز رو ازشون میگیرن میفهمم شاید درک نکنم ولی میفهمم چقدر سخته
جز دعا و ارامش براتون چیز دیگه ای نمیتونم انجام بدم

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : neda.n , hessam , FBF , nahid , Hasty , mari , سیمین , spring , afsaneh , visko , zohaa , glassheart , A.Kh
بله منم بیکار یجا نمیشینم این ترم از شنبه تا پنج شنبه دانشگاه درس برداشتم . تازگیا استخدامم شدم یک هفته دیگه هم باید پتروشیمی برم سر کار
از ديروز بياموز، براي امروز زندگي كن و به فردا اميد داشته باش
 تشکر شده توسط : perspolis , یوسفی نازنین , paeeze , A.Kh
من توی میدون ولی عصر کافه داشتم شریکم 2 درم کرد 70 میلیون پول پرید از اون ور نامزدم بعد 5 سال باهم بودن رفت این فشارای عصبی کاری کرد این توری بشم .خدارو شکر این نیز بگذرد

منم الان تو صرافی مشغولم اب باریکه ی میادو میره
 تشکر شده توسط : یوسفی نازنین , rezami , همسر یک قهرمان , zenith , A.Kh

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • 9
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گفت و گوی سایت تبیان با فربود (fireboud) neda.n 28 20,863 2015/07/07, 04:38 PM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان