•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 101
  • 102
  • 103(current)
  • 104
  • 105
  • ...
  • 107
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امیتازات : 3.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاع از قیمت داروها
(2020/01/11, 09:09 PM)shokolat نوشته است:
(2020/01/11, 07:45 PM)الی کوچولو نوشته است:
(2020/01/11, 04:47 PM)shokolat نوشته است:
(2020/01/11, 04:35 PM)الی کوچولو نوشته است:
(2020/01/11, 04:27 PM)shokolat نوشته است: میشه انقدر اظهار وجود بی مناسبت نداشته باشیم کاربر الی کوچولو؟؟؟؟

کدوم اظهار وجود ؟!؟
عنوان تاپیک "اطلاع از قیمت داروها" هست. منم قیمت زیتاکس رو گفتم

قربونت عالیه اطلاع قیمتی دادین ولی این موارد لزومی نداره انقدر کلی جواب داده بشه از قیمت ۴تاش !!!

ببخشید که با اظهار وجود بیجای خودم خاطر جنابعالی رو مکدر کردم

قربونت اصلا عذرخواهی نیاز نبود فقط یه کوچولو شاید دقت بچه ها و افکارشون برا انالیز ان قیمت شاید فقط یک ان استرس ایجاد کنه،ممنون از حضورت مهربون

الان مديرا ميان بابت كش دادن  و پست خارج از موضوع دعوا مي كنن ولي:
شكلات جان احتمالا شما يهو بابت اون قيمت نجومي كه يه لحظه فكر كردي مال يه ويال هست ناراحت شدي و اون پست رو زدي ولي يه كمي لحنت تند بود طوري كه منم متعجب شده بودم نكنه اينا مشكلي باهم دارند كه اينطوري شده؟ confusedخدا رو شكر كه خودت شفاف سازي كردي
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
 تشکر شده توسط : الی کوچولو , ارزو ش , پریا حقیقت پور , pariya1361
لیلی جان من اصلا راجع به قیمت دارو فکر نمیکنم چون بوقتش اطلاع درست رو از همه لحاظ چه قیمتی چه اثربخشی تحقیق میکنم،لحن تند نبود برداشت هر فرد مختص خودشه و لازم به یادآوری براهمگیمونه اینجا خونه ما افراد مبتلا به ام اس هست همگی همو دوس داریم مشکلی هم هیچکس با شخص دیگه نداره،همگی فقط برا ارامش کنار همدیگه ایم عزیز دل baybay
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , pariya1361
سوسن جعفری عزیز برای راه رفتن دکتر که ریتوکسی پیشنهاد داده خوبه ودر کنارش قرص دالفیرا رو هم یقینا وضع راه رفتن مشکل داشته باشه بهت میگه مصرف کنی قیمتش حدود دویست و خورده ایه
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

دوستان لطفا در این تاپیک فقط این اطلاعات را در مورد داروی ام اس خریداری شده بنویسید : 

کدام دارو 
کدام داروخانه و شهر
به چه قیمتی  و با کدام  بیمه  ( ویا قیمت آزاد)
چه زمانی ؟ ( تاریخ خرید)

در این صورت این تاپیک راه سریع و موثقی است برای اطلاع از قیمت داروها برای همه دارو اولی ها و یا تغییر دهندگان دارو .

لطفا برای این هدف ، مطالب دیگر را در تاپیک های مناسب دیگر بنویسید . 
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : helli , shokolat , سمیرا67 , hadisss , ارزو ش , علیرضا 2 , پریا حقیقت پور , pariya1361
(2020/01/11, 09:09 PM)shokolat نوشته است:
(2020/01/11, 07:45 PM)الی کوچولو نوشته است:
(2020/01/11, 04:47 PM)shokolat نوشته است:
(2020/01/11, 04:35 PM)الی کوچولو نوشته است:
(2020/01/11, 04:27 PM)shokolat نوشته است: میشه انقدر اظهار وجود بی مناسبت نداشته باشیم کاربر الی کوچولو؟؟؟؟

کدوم اظهار وجود ؟!؟
عنوان تاپیک "اطلاع از قیمت داروها" هست. منم قیمت زیتاکس رو گفتم

قربونت عالیه اطلاع قیمتی دادین ولی این موارد لزومی نداره انقدر کلی جواب داده بشه از قیمت ۴تاش !!!

ببخشید که با اظهار وجود بیجای خودم خاطر جنابعالی رو مکدر کردم

قربونت اصلا عذرخواهی نیاز نبود فقط یه کوچولو شاید دقت بچه ها و افکارشون برا انالیز ان قیمت شاید فقط یک ان استرس ایجاد کنه،ممنون از حضورت مهربون

ببخشین دوست عزیز....شما میتونستین خیلی مودبانه تر و محترمانه تر این موضوع رو مطرح کنین ....فکر کنم همه اعضای گروه با من موافق باشن که الهام جون همیشه نیت خیر داشتن و هرگز  از کمک به دوستان دریغ نکردن....

مرسی الهام جون love51
 تشکر شده توسط : الی کوچولو , helli , پریا حقیقت پور , glassheart , pariya1361
(2020/01/09, 01:38 PM)الی کوچولو نوشته است: ۱۹ دی ۹۸
۴ ویال آمپول زیتاکس ۹۰۰ هزار تومن
داروخانه هلال احمر

من همین امروز از هلال احمر کرج گرفتم رایگان بود.
شما از کجا گرفتی 900هزار تومان
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
استغفرالله 
ارزو ش محترم وعزیز شما که مبتلا نیستی خداروشکر.اینجور که پروفایلت معرفیت میکنه اینجا محلی برای دفاع بی مورد از شخص یا حرف نیست angry2
فقط حجم مطالب اضافه تاپیک بالا میره ونظم بهم ریخته زحمت ناظر رو زیاد میکنه حواسمون به همه چی وهم کس باشه هممون love51

تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2020/01/15, 01:30 PM)shokolat نوشته است: استغفرالله 
ارزو ش محترم وعزیز شما که مبتلا نیستی خداروشکر.اینجور که پروفایلت معرفیت میکنه اینجا محلی برای دفاع بی مورد از شخص یا حرف نیست angry2
فقط حجم مطالب اضافه تاپیک بالا میره ونظم بهم ریخته زحمت ناظر رو زیاد میکنه حواسمون به همه چی وهم کس باشه هممون love51

ببخشین آقا یا خانم شکلات ....اونوقت اینجا جای توهین به سایرین هست؟ 
ضمنا شما مگه پزشکین که چون دیدین نوشتم دارو مصرف نمیکنم تشخیص دادین  که  مبتلا نیستم؟ 
نمیخوام نصیحتتون کنم ولی حفط احترام اعضا فکر کنم از واجباته......ضمن اینکه هدف از نوشته من دفاع به قول شما بیمورد از کسی نبود ...تذکر به فردی مثل شما بود که به راحتی به دیگران توهین میکنین و سایر اعضای گروه رو قضاوت میکنین ....
اگر قراره حجم مطالب اضافه بالا نره بهتره در نوع نگارش تون تجدید نظر کنین ....

با عرض معذرت از ادمین های گروه .....
Wink 
(2020/01/15, 04:46 PM)ارزو ش نوشته است:

ضمنا شما مگه پزشکین که چون دیدین نوشتم دارو مصرف نمیکنم تشخیص دادین  که  مبتلا نیستم؟ 
نمیخوام نصیحتتون کنم ولی حفط احترام اعضا فکر کنم از واجباته......ضمن اینکه هدف از نوشته من دفاع به قول شما بیمورد از کسی نبود ...تذکر به فردی مثل شما بود که به راحتی به دیگران توهین میکنین و سایر اعضای گروه رو قضاوت میکنین ....

برای اینکه راحتتر از خجالتهم در بیاین و در عین حال وقت دیگران را نگیرید برید پیام خصوصی و هم دیگه رو بجوید
والا
پیش از آن‌که با خبر شوی
لحظه‌ی عزیمت تو ناگزیر می‌ شود
ای دریغ و حسرت همیشگی
ناگهان
چقدر زود
دیر می‌شود!

تشکر شده توسط : ارزو ش , shokolat , پریا حقیقت پور
(2020/01/15, 06:15 PM)mj.ny-luise نوشته است:
(2020/01/15, 04:46 PM)ارزو ش نوشته است:

برای اینکه راحتتر از خجالتهم در بیاین و در عین حال وقت دیگران را نگیرید برید پیام خصوصی و هم دیگه رو بجوید
والا

ببخشین عمو مجید من که عذرخواهی کردم ....
ضمنا فکر نکنم هدف از تشکیل این وبسایت جویدن همدیگه باشه .....ولی ایکاش یاد بگیریم احترام همدیگه رو هم حفظ کنیم 
بازم از همگی معذرت می‌خوام sad2

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 101
  • 102
  • 103(current)
  • 104
  • 105
  • ...
  • 107
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question شکایت از افزایش قیمت داروها پرستو 19 9,844 2021/07/21, 05:28 PM
آخرین ارسال: hessam
  چه کسانی از بیماری شما اطلاع دارند؟ مهسا24 166 81,869 2019/09/30, 06:49 PM
آخرین ارسال: مامان امیرحسین
  اطلاع اطرافيان hamid 209 115,973 2018/09/06, 11:18 PM
آخرین ارسال: سها
  چقدر از وضعیت ام اس خود یا دیگران اطلاع دارید؟ sara.arsham 3 4,067 2017/01/12, 12:18 AM
آخرین ارسال: 71shahab
  حذف یارانه بعضی داروها paeeze 50 28,980 2011/03/13, 10:42 PM
آخرین ارسال: earth

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
3 مهمان