نظرسنجی: آیا مایل به شرکت در برنامه کوهنوردی هستید ؟
بله
100.00%
12 100.00%

0%
0 0%
در کل 12 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه : هفتمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر (انتخابی)
هفتمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر
خداوند زيباست و زيبائيها را دوست دارد

[تصویر:  MS%20Logo.jpg]
همیشه داخل کوله پشتی سفرم را وارسی می کنم تا همواره
این سه چیز را همراه داشته باشم :

ایمان ، امید و عشق .

طبق برنامه ریزی های انجام شده توسط بخش ورزشی و توانبخشی سایت ، قصد داریم تیمی از اعضای سایت ام اس سنتر را جهت صعود به دماوند برای تابستان سال آینده آماده کنیم .
2 برنامه اول (شاید هم شد 3 تا!) اعلام عمومی بوده اما بر اساس توانایی ها و روحیات گروهی افراد ، اعضای شرکت کننده انتخاب می شوند
اما در برنامه های بعدی تنها با افرادی که به طور قطع برای تیم انتخاب شده اند برنامه ها را اجرا می کنیم و طبق برنامه ریزی اولیه 7 برنامه دیگر در پیش داریم

[تصویر:  Ms7.jpg]

هفتمین فراخوان : کوهپیمایی به ایستگاه 5 توچال (سطح برنامه نیمه سنگین)
تاریخ : 25 اسفند 91
زمان : 7 صبح
مکان : ولنجک - مسیر تله کابین
مقصد : ایستگاه 5 تله کابین
ارتفاع : 2910 متر
وسایل مورد نیاز:
کفش (لزومی به کفش حرفه ای کوهنوردی نمی باشد، ولی کف کفش لیز نباشه و آجدار باشه، یه مقدار ساقدار باشه و پاتون توش راحت باشه) – لباس گرم، باد گیر – کلاه و دستکش – لیوان – صبحانه (چای، نان، پنیر و …) – خرما، شکلات و کاکائو – ناهار (سعی شود از کنسرو ، الویه و یا کوکو استفاده شود) – آب معدنی
* یک کوله سبک و راحت جهت کوهپیمایی انتخاب شود از سنگین کردن کوله پرهیز شود
نوع برنامه : کوهنوردی نیمه سنگین
هدف از برنامه : آماده سازی جهت صعود به دماوند

تذکر : این برنامه عمومی بوده اما به دلیل اینکه جهت آماده سازی برای صعود به دماوند می باشد کاملا انتخابی هست به همین دلیل تنها افرادی اجازه شرکت در این برنامه را خواهند داشت که مورد تایید باشند (با توجه به برنامه های قبلی) دوستان که تازه اقدام به شرکت در برنامه می کنند هم طی تماس با مدیر و تایید میتونن در برنامه شرکت کنند

پی نوشت:

◄ دوستان عزیز حتما” قوانین و مقررات گروه کوهنوردی ام اس سنتر را مطالعه و بعد از قبول آن اقدام به شرکت در برنامه نمائید.
◄ساعت 7 صبح جمعه درب ورودی مجموعه توچال حضور داشته باشید
◄ افرادی که تمایل به شرکت در برنامه را دارند حتما در نظرسنجی شرکت کنند .
◄ از تمامی دوستانی که قصد شرکت در برنامه کوهنوردی را دارند تقاضا می شود حتما” از طریق پیغام خصوصی حضور خود را اعلام نمایند.
◄ دوستان عزیز خواهشمندم راس ساعت 7 صبح در محل قرار حضور داشته باشید، زمان حرکت راس ساعت 7:30 صبح می باشد.
این برنامه به دلیل سنگین بودن انتخابی می باشد

[تصویر:  velenjak.JPG]

کروکی محل دیدار

فرم شرکت در برنامه
قوانین و مقررات گروه
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : نازلی , O#!!! , neda.n , paeazan , hamid , سمانه , shokolat , Mehdi Marjani , nafass , fateme fatahinejad , khatereh. , sargol , eglantine , مـه ســـا , movahedi , رنگین کمان , hessam , Narges , hamid t , م.ه , arezooo82 , ساحل , DavidBili , نگار1353 , Majid , arezoo_azizi , zhonan , shahrzad , roohi , saeed5952 , sooorooosh , a.as , هاجی
یعنی 6 نفر حاضرن پرچم ام اس رو بالای قله دماوند برافراشته کنن ؟؟؟؟
بچه های ثابت همیشگی برنامه های کوهنوردی کجایید ؟؟؟؟
بچه هایی که تا حالا نیومدید تو گروه و دوست دارید بیایید ، کجاییید ؟

بشتابید بشتابید
دماوند در همین نزدیکی هاست smiling
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : khatereh. , hessam , sargol , O#!!! , movahedi , م.ه , arezooo82 , نگار1353 , Majid , zhonan , shahrzad
این برنامه فقط برای آقایونه؟
من کوه قبلا خیلی زیاد میرفتم مخصوصا زمان دانشجویی ...اون وقتا فقط پسرا رو دعوت میکردیم با ما بیان کوه تا فقط چایی برامون حاضر کنن و کوله های سنگین رو بندازیم روشون
 تشکر شده توسط : movahedi , arezooo82
نه !!
مگه جایی گفته شده این موضوع ؟
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : khatereh. , hessam , sargol , movahedi , arezooo82
پس اونای که کوری میخوندن کجان
از من پیر مرد خجالت بکشین بلکه سر غیرت بیاید ایستگاه 5 توچال خیلی هم عالی یعنی یک بشر ......دوشواری نداریم .....اون چوبه .....wink2
خدایا حواست هست؟
صدای گریه ام از گلویی در میاید که تو از رگ به آن نزدیکتری
 تشکر شده توسط : movahedi , nazaninamiri70 , fireboud , shahrzad
من اگه ۲۵ اسفند تهران می بودم می آمدم ولی چه کار می شه کرد angry2 دم عید دیگه می روم شهرستان در کنار خانوادم باشم
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
من هم انشا اله حتما میام واقعا دوست دارم smilingsmiling
منم خیلی دوست دارم بیام..الته دماوند..چون 25 اسفند نمیتونم بیام..یه سوال:اگه بخوایم بیایم دماوند حتما باید این چند تا برنامه رو شرکت کنیم؟؟؟
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : fireboud
برای صعود به دماوند حتما باید پیش برنامه ها رو شرکت کنید
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : arezooo82 , hessam , هاجی , sargol
آخه سابقه صعود به سبلان و کوههای معمولی تر رو دارما...گواهی صعودم دارم..
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه : اولین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر fireboud 167 85,330 2018/10/28, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه : فراخوان برگزاری تیم فوتسال ام اس سنتر (ویژه آقایان) گروه کوهنوردی ام اس سنتر 103 69,525 2017/04/07, 08:57 PM
آخرین ارسال: hadisss
  اراده بچه های ام اس سنتر قراره کوه آرارات را تسخیر کنه... سمیرا67 636 252,014 2015/09/12, 01:07 PM
آخرین ارسال: hadisss
  نارنجی پوشان 5 : پنجاه و نهمین فراخوان گردشگری گروه کوهنوردی ام اس سنتر یه غریبه 18 12,897 2015/09/07, 12:57 PM
  نارنجی پوشان 4 : بیست و نهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 136 72,697 2015/05/19, 09:55 PM
  چهل و هفتمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 17 10,950 2015/02/12, 11:36 AM
آخرین ارسال: Vahid.1974
  چهل و پنجمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 107 58,959 2015/01/10, 02:38 PM
آخرین ارسال: matin
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 36 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 21 15,625 2014/10/30, 07:25 PM
آخرین ارسال: Sajjad
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 38 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 9 5,845 2014/10/04, 12:06 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 37 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 0 2,533 2014/09/22, 10:47 AM
آخرین ارسال: گروه کوهنوردی ام اس سنتر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان