نظرسنجی: آیا تمایل به شرکت در نوزدهمین برنامه کوهنوردی دارید ؟
بله
100.00%
12 100.00%

0%
0 0%
در کل 12 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه : نوزدهمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر
من
تمایل دارم که بیام کوه نوردی ولی نمی دانم که مسائله پایان نامه به من اجاره را بده و با شما دوستان کوه نوردی بیام
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : Maz , arezooo82 , ahya
[تصویر:  attachment.php?aid=10384]

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : hadisss , paeazan , zenith , محبوب64 , nazaninamiri70 , sooorooosh , ahya , hilda
اولین گزارش کوهنوردی
ساعت 7:50 تازه سرپرست رسید ی وضعیه هاااا
سویچ ماشینhamid_147 گم شد.خوب چ جوری برگردمconfused2

سوتی فربود
مرغابی با طوله هاشlaughing3
دیونگی یعنی همین اهنگ که واسه تو با عشق میخونم
این همه لحظه های خوبو من به پاکی این عشق مدیونم
love28
 تشکر شده توسط : afsaneh , بی تـــا , ahya , yummy , ehsan 10054 , maryam.N , ayda.m , Maz , hilda , نازی ی
من تکدیب میکنم
ساعت 6:55 رسیدم جا پارک نبود منم که دلسوز به حمید147 گفتم پارک کن ببرمت و اینو میعن رو رسوندم بالا خودم برگشتم تا اریاشهر Smile جا پارک نبود . پارک کردم با مهدی مرجانی بودم رفتیم درکه Smile اقا ماشینشو جلو صافکاری پارک کرده بود . دوباره ماشینه اونو بردیم ( دیگه اریاشهر جا نبود ) رفتیم میدون المپیک
اقا برگشتیم دیدیم حمید147 سوییچشو گم کرده . کل تهرانو گشتیم پیدا نشد و اینجوری شد که 7:45 رسیدم
من از شما میپرسم ایا مقصر منم ؟ Smile (16)
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : afsaneh , بی تـــا , ahya , yummy , maryam.N , paeazan , ayda.m , Maz , hamid_147 , hilda , نازی ی
آخه چرا کارای خطرناک میکنین angry میخواین به زندگیتون هیجان بدین برین بانجی جامپینگ برین رو طناب راه برین angry آخــه چرا حمید و کردین سرپرست angry3 angry3

بچه ها دست سروشو ول نکنینـــآآآآآآ sad2
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : afsaneh , بی تـــا , ahya , yummy , maryam.N , hamid , ayda.m , minoshka , Maz , یه غریبه , hilda , نازی ی
یعنی الان کجان؟؟؟
کی برمی گردین یه گزارش کامل بدین؟؟
منتظریمااااااااااااااااا
هیلدا تو هم رفتی؟؟؟sad2
آخه چرا دانشگاهمو زدم اون سر دنیا ؟؟؟angryangry
~دلم اغوای تاکستان به لطف مستی انگور
دلم بوی خوش بابونه می خواهد~
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , maryam.N , afsaneh , ayda.m , minoshka , Maz , hilda
کوهنوردان عزیزچرا سکوت کردید؟icon_cry
اینطوری فکر میکنیم هنوز تو کوهید براتون گروه امداد و نجات میفرستیماSad

البته میدونم الان خسته ایدwink2باشه فردا امیدوارم بهتون خوش گزشته باشهicon_questionicon_questionicon_question
تو رو آرزو نکردم
این یعنی نهایت درد
خیلی چیزا هست تو دنیا که نمیشه آرزو کرد
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , hamid , ayda.m , maryam.N , Maz , hilda
روز خوبی بود دوستای گل..icon_question
بعد مدتها یه روز خنک....خوش گذشت هر چند که من کم آوردم و وسط راه از بقیه جدا شدمconfused
موقع صبحونه و نهار و بازی بعد نهار ،جدی میگم و از ته دلم....جای خیلیاتون خالی بودlove28....
راستی ذکر خیر بالش صورتی هم بودsmiling
قابل توجه سجاد جان:سرپرستی حمید هم ایرادی نداشت...N_aggressive (35)
 تشکر شده توسط : chipchip , afsaneh , yummy , paeazan , hamid , بی تـــا , nahid , ayda.m , ahya , maryam.N , minoshka , Maz , یه غریبه , hilda , نازی ی
بازی کردید؟؟؟
حـــــــــــــیف من نبودم اون موقع
دوستای عزیز ببخشید نیمه ی راه برگشتم
خوش گذشت
icon_question
همه چی آرومه.....
دل من استثناست....Blush
 تشکر شده توسط : ahya , maryam.N , minoshka , chipchip , hamid , Maz , یه غریبه , hilda
بابا کجاییـــــــــــــــــــــــــــــن؟؟؟؟
مهسا جون بازم ایول به تو.
واقعا باید تا فردا صبر کنم؟sad2
ببینم چه بازی کردین؟
کی برگشتین؟
در هر صورت
icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinخسته نباشید دوستای خوبمicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
~دلم اغوای تاکستان به لطف مستی انگور
دلم بوی خوش بابونه می خواهد~
 تشکر شده توسط : maryam.N , minoshka , chipchip , hamid , Maz , hilda , مـه ســـا

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه : اولین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر fireboud 167 85,271 2018/10/28, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه : فراخوان برگزاری تیم فوتسال ام اس سنتر (ویژه آقایان) گروه کوهنوردی ام اس سنتر 103 69,458 2017/04/07, 08:57 PM
آخرین ارسال: hadisss
  اراده بچه های ام اس سنتر قراره کوه آرارات را تسخیر کنه... سمیرا67 636 251,869 2015/09/12, 01:07 PM
آخرین ارسال: hadisss
  نارنجی پوشان 5 : پنجاه و نهمین فراخوان گردشگری گروه کوهنوردی ام اس سنتر یه غریبه 18 12,820 2015/09/07, 12:57 PM
  نارنجی پوشان 4 : بیست و نهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 136 72,638 2015/05/19, 09:55 PM
  چهل و هفتمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 17 10,909 2015/02/12, 11:36 AM
آخرین ارسال: Vahid.1974
  چهل و پنجمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 107 58,917 2015/01/10, 02:38 PM
آخرین ارسال: matin
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 36 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 21 15,594 2014/10/30, 07:25 PM
آخرین ارسال: Sajjad
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 38 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 9 5,809 2014/10/04, 12:06 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 37 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 0 2,520 2014/09/22, 10:47 AM
آخرین ارسال: گروه کوهنوردی ام اس سنتر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست