امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه شماره 4 : ناظر انجمن
با سلام
همان طور كه اطلاع داريد كار منظم سازي انجمن ها مدتیست که به پايان رسيده است .
به اطلاع اعضای گرامی می رساند با توجه به تصميم گيريهاي اتخاذ شده توسط اعضاي هيئت مديره مبني بر انتخاب ناظران انجمن، شرایط انتخاب ناظر انجمن بدین شرح می باشد :
ناظر انجمن به نوعی ، مدیر انجمن مربوطه می باشد و وظیفه ساماندهی و نظم دادن به ارسالهای کاربران را دارد .
ناظر انجمن بايد انجمن مربوطه را مطابق با قوانين سايت پيش ببرد
( تاپيك هاي تكراري و بي مورد حذف گردد
تاپيك هاي هم موضوع باهم ادغام شوند
تاپيك ها و پست هايي كه در جاي مناسب ثبت نشده اند انتقال داده شود
به كاربران متخلف از طريق ويرايش پست اخطار دهند)
بدیهی است کوتاهی در وظیفه محوله باعث بروز مشکلات در انجمن مربوطه خواهد شد .

افراد داوطلب ميتوانند امادگي خود را براي نظارت بر انجمن هاي :
بحث هاي عمومي ،
سرگرمي و
روانشناسي
اعلام كنند .

با تصميم اعضاي هيئت مديره ، بين افراد داوطلب ، براي هر انجمن يك نفر انتخاب ميشود و مراحل كار به طور كامل به آن فرد توضيح داده خواهد شد .

باتشکر
تیم مدیریت
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : nazaninn , earth , sarajahed , pariya , Morteza , zaynab , Matilat , sayna , سحــــــــر , Narges , نسیم , paeazan , پریا حقیقت پور
اگه کیک و ساندیس هم میدید من داوطلبم!
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
بخواید هستم من چون فعلا بیکارم نتم هم همیشه انه
پرواز را به خاطر بسپار پرنده رفتنی است
دوستان عزیز لطفا در تاپیک های مهم از شوخی کردن پرهیز کنید . بهنام جان من از لحن صحبت نمیتونم تشخیص بدم که تماایل به همکاری داری یا نه !

زینب جان شما هم لطف کن بگو که در کدوم تاپیک قصد همکاری داری ! اگه هم واست فرقی نداره که هیچ !
مث حس ی عشق تازه بودی
روانشناسی‌ نه.اون ۲تا هر کدومش فرقی‌ نداره
پرواز را به خاطر بسپار پرنده رفتنی است
حمید جان منم میتونم همکاری کنم کدوم بخشش فرقی نداره! البته اگر من رو برای این کار مناسب دیدید، با آیدی "تنها" این امکان رو به من بدین!
(2010/11/21, 12:23 PM)behnam نوشته است: حمید جان منم میتونم همکاری کنم کدوم بخشش فرقی نداره! البته اگر من رو برای این کار مناسب دیدید، با آیدی "تنها" این امکان رو به من بدین!

بهنام جان سرور یه مشکل کوچک داره که هنوز نتونستیم مشکل پسورد شما رو درست کنیم .
به محض درست شدن اکانتتون درست میشه .
واسه مابقی قضایا هم توضیح دادم
کمی صبر کنید تا وضعیت معلوم بشه
مث حس ی عشق تازه بودی
دوستای خوبم سلام
همتون میدونین که این سایت و جمعی که هستیم بخشی از زندگی روزمره ما شده و نمی تونیم تاثیرشو تو زندگی شخصیمون نادیده بگیریم. دوستای خوبی پیدا کردیم و از طرفی کلی مطلب جدید یاد گرفتیم و خلاصه بهش عادت کردیم. الان چند وقتیه که یکم بی نظمی هایی بوجود اومده بود که با تلاش بچه ها نظم بیشتری ایجاد شده. همتون میدونید که اگه بخوایم این فضای دوست داشتنی همینطور دوست داشتنی بمونه باید همه به هم کمک کنیم. بالاخره این سایت یه حقی بر گردن ما داره چون بخشی از زندگی ما رو پر کرده پس ماهم یه وظیفه ای در قبالش داریم. الان ما نیاز به یه تعداد ناظر داریم که این نظم موقتی که ایجاد شده پایدار بمونه. من از تک تک بچه ها می خوام مشارکت کنن علی الخصوص قدیمی های سایت. مرتضی نازنین مریم سعیده پریا میرعلی حمید علی بهار و .... الان وقتشه که همه بهم کمک کنیم و همفکری کنیم تا این جمع دوست داشتنی رو برای همیشه حفظ کنیم.
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : nazaninn , hamid , hamed , mirali , سحــــــــر , Morteza , anaram , hanie , paeazan , پریا حقیقت پور
کاملا موافقم که این اتفاق بیافته
ممنون
خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!
منم تمایل به همکاری دارم
 تشکر شده توسط : MAHDI , مـه ســـا , hamid , hamed , پریا حقیقت پور

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,747 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,331 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,351 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 81,347 2018/09/18, 03:23 PM
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 14,877 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  اطلاعیه شماره 7: افراد شرکت کننده در دیدارها هیئت مدیره 71 45,358 2018/05/09, 12:52 AM
  اطلاعیه شماره ۳۳: چت روم و قوانین admin 47 95,189 2018/03/24, 02:57 PM
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,176 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 4,873 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره ۲: معارفه و تودیع ( تقدیر و تشکر ) hamid 39 37,080 2016/08/19, 01:30 PM
آخرین ارسال: admin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان