امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه شماره 4 : ناظر انجمن
سارا جان این تاپیک که قدیمی هست و حرفی که از قدیمی ها زده شده واسه قبلا بود . الان شرایط عوض شده و هیچ فرقی نداره .
مطمئنا میزان زمان آنلاین بودن ملاک هست . اگر کسی هفته ای یکبار انلاین بشه مطمئنا نمیتونه به کارهای مدیریتی برسه .

گفتی دوستای قدیمی نیستن !! رو چه حساب این حرف رو میزنی ؟
شهرزاد - مهسا - سلمان - حمید - سارا - دوباره سارا ( خودت ) - ندا - ناهید - فرشته

80% بچه های قدیم هستن . ولی موضوع بحث اصلا اینه ؟
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : fireboud , پریا حقیقت پور
(2011/07/21, 03:04 PM)shokolat نوشته است: نمیدونم تموم شد مشارکت یانهsad2sad2sad2
منم دوست دارم کمتون کنم.مخصوصا گفت و گوی اعضا که یکی سلام میده پاش100اتشکر میزنن یکی میاد از سایت و عوامل تشکر میکنه و یا سوالی میپرسی کسی پیدانمیشه جواب بده.این قسمتو هستم که سرو سامون بدیم.آره ه ه ه ه ه ؟wink2
من اماده کمکم

سلام
سارا خانوم سوال شما رو تو گفتگوی اعضا دیدم.
در مورد نواترون پرسیده بودید.

شما بعنوان قدیمی سایت میای میری تو گفتگو میپرسی سوالت رو؟
توقع داری اونجا جواب بگیری؟
من بعنوان مدیر تازه کار انجمن پرسش و پاسخ میام روی هر سوال کلی وقت میذارم اگر بخوام توضیحات رو تو گفتگو بدم که بعد برن زیر خروار ها پست که بدرد نمیخوره!

البته من سوال جواب داده و میدم در گفتگوی اعضا اونم فقط سوالاتی که خاص موردی و شخصی در مورد همون نفر باشه!
نه اینکه نواترون خوردید یا نه!
متوجه منظورم میشید؟
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : fireboud , h.kakavand , shahrzad , پریا حقیقت پور
خوب چه قدر اماده شلیک گلوله به من بودیدsmilingsmilingsmiling
جا داره از همه کسایی که در بمباران شکلات شرکت داشتند تشکر کنم
بابا من اومدم یه اعلام همکاری کنم اما مثل اینکه خیلیا دلشون از دستم پربوده ومن رو بمباران کردن sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2تازه باارسال تشکر پای بمباران اتیش بازی راه انداختن.بعدا دستبوسی از عزیزان صورت میگیردUndecided
ببخشید بابا حرفمو پس میگیرم اقای علیرضاجان به خدا اونجا کسی از دکترهای حاذق سنتری جوابی نداد من ایجا دردودل کردم ببخشید به بزرگیتون
واقعا مستحق انقدر کوچیک شدن بودمrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesمچکر از بزرگواری بزرگمندانه شما دوست عزیز
 تشکر شده توسط : earth , Prime , پریا حقیقت پور
منم آمادگی خودمو اعلام می کنم
[تصویر:  emza-full-light.gif]

... Forever trusting who we are , And nothing else matters
 تشکر شده توسط : fireboud , hamid , Prime , پریا حقیقت پور
سارا خانم
ناراحت نشو
علیرضا ناظر قسمت پرسش و پاسخ است و یکی از وظایفش جواب دادن سوالات کاربرانی است که در این قسمت می نویسند
وقتی شما انتقاد می کنید ایشون هم حق دارد از خودش دفاع کند و برای اینکه برای شما ارزش قائل است فقط قصد توضیح دادن داشت نه خدای ناکرده توهین.
اصلا شخصیت علیرضا اینطور نیست که بخواهد خدای نکرده کسی را کوچک کند و یا اینکه به او توهین کند

شما مطمئن باش که مدیران سایت و اعضای هیئت مدیره در صورت نیاز از شما و دیگر کاربران استفاده خواهند کرد
ولی همانطور که حمید گفت این تاپیک برای زمانهای قبل هست ( شما می تونید از تاریخ اولین پست آن متوجه شوید)

دوستان عزیز
این سایت برای این نیست که ما در آن ناراحت شویم یا همدیگر را ناراحت کنیم یا ناراحت ببینیم
همه ما وقتی که در این سایت می آییم اینقدر دنیای اطرافمان ما را اذیت و ناراحت کرده اند که آمدیم لحظاتی شاد و آرام را در یک محیط دوستانه بگذرانیم

بیاید ناراحتیهای کوچکمان را در دنیای بزرگمان حل کنیم ، تا نهال دوستیهایمان در گذر عمر و گدشت به در ختی کهنسال و قوی تبدیل شود ، تا بتوانیم در این گوشه دنیای وب دور هم در دنیای خودمان شاد زندگی کنیم .

با تشکر از همه دوستان عزیز
یادت باشد گاهی اوقات بدست نیاوردن آنچه می خواهی نوعی شانس و اقبال است.
در روز تولدت درختی بکار،که در سبزی دنیا تو هم سهیم باشی .
طوری زندگی کن که هر وقت اطرافیانت خوبی، مهربانی و بزرگواری دیدند، به یاد تو بیفتند.
 تشکر شده توسط : Sina , fireboud , hamid , hanie , shokolat , paeazan , پریا حقیقت پور
(2011/07/22, 05:44 PM)shokolat نوشته است: خوب چه قدر اماده شلیک گلوله به من بودیدsmilingsmilingsmiling
جا داره از همه کسایی که در بمباران شکلات شرکت داشتند تشکر کنم
بابا من اومدم یه اعلام همکاری کنم اما مثل اینکه خیلیا دلشون از دستم پربوده ومن رو بمباران کردن sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2تازه باارسال تشکر پای بمباران اتیش بازی راه انداختن.بعدا دستبوسی از عزیزان صورت میگیردUndecided
ببخشید بابا حرفمو پس میگیرم اقای علیرضاجان به خدا اونجا کسی از دکترهای حاذق سنتری جوابی نداد من ایجا دردودل کردم ببخشید به بزرگیتون
واقعا مستحق انقدر کوچیک شدن بودمrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesمچکر از بزرگواری بزرگمندانه شما دوست عزیز

بابا این حرف ها چیه؟
گلوله و شلیک و این حرفا نداریم.

شما فرمودی چرا سوال من جواب داده نشد!؟
نقل قول: مخصوصا گفت و گوی اعضا که یکی سلام میده پاش100اتشکر میزنن یکی میاد از سایت و عوامل تشکر میکنه و یا سوالی میپرسی کسی پیدانمیشه جواب بده.این قسمتو هستم که سرو سامون بدیم.آره ه ه ه ه ه ؟
منم گفتم شما سوالتون رو جای اشتباهی پرسیدی!
اگر جسارتی کردم ببخشید.
اما حقیقتا جای اشتباهی پرسیدید.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : shahrzad , h.kakavand , پریا حقیقت پور
سارا جونم دل نازک شدی عزیزم...
باور کن ما قصدمون از اون حرفا کمک کردن به تو بود که سریع تر به جوابت برسی خانمی
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : h.kakavand , پریا حقیقت پور
(2011/07/23, 06:28 PM)shahrzad نوشته است: سارا جونم دل نازک شدی عزیزم...
باور کن ما قصدمون از اون حرفا کمک کردن به تو بود که سریع تر به جوابت برسی خانمی

شهرزاد عشقه من اره بایدبراش آستری بدوزم خیلی نازک شددهWinkWinkWink
همه خیلی خوبن من از دوست داشتن این حرفارو زدم واز روی دلتنگی که سعادت دیدنه کسیو نداشتمsad2sad2اما بعضیا سوراخ سوراخم کردن باشلیک مستقیمشونconfusedconfusedconfused
بابا گفتم دیگه سعی میکنم از این اشتباه ها نکنم باباعلیرضاخانBlush
حالا آشتی میکنید باهام؟؟؟؟؟HuhHuhHuh
HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
 تشکر شده توسط : fireboud , shahrzad , نازلی , پریا حقیقت پور

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,748 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,331 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,354 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 81,355 2018/09/18, 03:23 PM
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 14,881 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  اطلاعیه شماره 7: افراد شرکت کننده در دیدارها هیئت مدیره 71 45,360 2018/05/09, 12:52 AM
  اطلاعیه شماره ۳۳: چت روم و قوانین admin 47 95,200 2018/03/24, 02:57 PM
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,178 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 4,873 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره ۲: معارفه و تودیع ( تقدیر و تشکر ) hamid 39 37,080 2016/08/19, 01:30 PM
آخرین ارسال: admin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست