•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 93
  • 94
  • 95(current)
  • 96
  • 97
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
به نظر من باید گفته بشه ولی اینو قبول دارید که دخترها با این موضوع که طرف ام اس داره کمتر مشکل دارن نسبت به پسرها مخصوصا وای به روزی که مامان پسره باخبر بشه دختر ام اس داره تمام تلاششو از مخالفت گرفته تا حلال نکردن شیر و ... انجام میده که ازدواج صورت نگیره (البته بعضی هاشون بلا نسبت مادرشوهر شما خانم های متاهل) یکی نیست بگه تو مطمئنی پسرت در اینده دچار مشکلی نمیشه کمتر خانواده ای پیدا میشن که با این موضوع منطقی برخورد کنن
 تشکر شده توسط : fatima
منم کاملا با نظر تبسم موافقمsmiling
(2011/08/15, 10:30 AM)shabgard نوشته است: منم کاملا با نظر تبسم موافقمsmiling

ممنون از فاطیما وشبگردagreement2
(2011/08/15, 09:16 AM)doght123 نوشته است: به نظر من که اصلن ارامش تو ازدواج به این ربطی نداره که دو طرف ام اس داشته باشن یا نه

اتفاقا داره.همه دنبال آرامشیم مگه نه؟
وقتی هر دو این مشکلو داشته باشن سخته.فک کن وقتی یکیشون به مشکل بخوره چی میشه؟
خب طرفه مقابل هم اذیت میشه استرسشم زیاد میشه.
اما وقتی کسی کنارت باشه که این مشکلو نداشته باشه حداقل خیالت راحته که یکی هست کنارت که بتونی بهش تکیه کنی و دستتو بگیره.
البته همه ما خدا رو داریم.
(2011/08/15, 09:50 AM)elahe نوشته است: به نظر من باید گفته بشه ولی اینو قبول دارید که دخترها با این موضوع که طرف ام اس داره کمتر مشکل دارن نسبت به پسرها مخصوصا وای به روزی که مامان پسره باخبر بشه دختر ام اس داره تمام تلاششو از مخالفت گرفته تا حلال نکردن شیر و ... انجام میده که ازدواج صورت نگیره (البته بعضی هاشون بلا نسبت مادرشوهر شما خانم های متاهل) یکی نیست بگه تو مطمئنی پسرت در اینده دچار مشکلی نمیشه کمتر خانواده ای پیدا میشن که با این موضوع منطقی برخورد کنن

موافقم با شما.ولی خدا همیشه هست.هر کاری ازش بر میاد.
درسته ما دخترا خیلی ماهیم.Smile
زندگی میکنم حتی اگر بهترینهایم را از دست بدهم
چون این زندگی کردن است که بهترینهای دیگر برایم میسازد
بگذار هر آنچه از دست میرود برود
چون من چیزی را میخواهم که به التماس آلوده نباشد.
(2011/08/14, 09:00 PM)tabasom نوشته است: به نظر من بهتره با کسی که این مشکلو نداره ازدواج کنید چون اگه هر دو این مشکلو داشته باشن زندگی سخت و ممکنن نتونن همه نیاز همو براورده کنن.اگه فقط هدف براوردن نیازی جنسی باشه مسئله ای نیس ولی زندگی که فقط این نیس.کسی که این مشکلو نداره بیشتر میتونه به طرف مقابل ارامش بده و استرسشو کم کنه البته این نظر منه که این مشکلو ندارم امیدوارم دلخور نشید.

خوب حالا ایا شما که ام اس ندارید حاضر هستید که با کسی که ام اس داره ازدواج کنید.......
خیلی کم اینجور ادما پیدا میشن......
به نظر من ازدواج دو فرد ام اسی بهتره.....
چون ایجوری بهتر هم دیگرو درک میکنن و به مشکلات هم میرسن.....
شما فکر میکنید که یه فرد ام اسی فلج و افتادست و پس بهتره که یه فرد سالم بالا سرش باشه....در حالی که اصلا اینطور نیست...................
خیلی ها بودن تا فهمیدن طرف ام اس داره رفتن به سمت طلاق.......

کبوتر با کبوتر باز با باز کنند پرواز......
 تشکر شده توسط : n_girl77
(2011/08/15, 10:58 AM)tabasom نوشته است: ممنون از فاطیما وشبگردagreement2
(2011/08/15, 09:16 AM)doght123 نوشته است: به نظر من که اصلن ارامش تو ازدواج به این ربطی نداره که دو طرف ام اس داشته باشن یا نه

اتفاقا داره.همه دنبال آرامشیم مگه نه؟
وقتی هر دو این مشکلو داشته باشن سخته.فک کن وقتی یکیشون به مشکل بخوره چی میشه؟
خب طرفه مقابل هم اذیت میشه استرسشم زیاد میشه.
اما وقتی کسی کنارت باشه که این مشکلو نداشته باشه حداقل خیالت راحته که یکی هست کنارت که بتونی بهش تکیه کنی و دستتو بگیره.
البته همه ما خدا رو داریم.
(2011/08/15, 09:50 AM)elahe نوشته است: به نظر من باید گفته بشه ولی اینو قبول دارید که دخترها با این موضوع که طرف ام اس داره کمتر مشکل دارن نسبت به پسرها مخصوصا وای به روزی که مامان پسره باخبر بشه دختر ام اس داره تمام تلاششو از مخالفت گرفته تا حلال نکردن شیر و ... انجام میده که ازدواج صورت نگیره (البته بعضی هاشون بلا نسبت مادرشوهر شما خانم های متاهل) یکی نیست بگه تو مطمئنی پسرت در اینده دچار مشکلی نمیشه کمتر خانواده ای پیدا میشن که با این موضوع منطقی برخورد کنن

موافقم با شما.ولی خدا همیشه هست.هر کاری ازش بر میاد.
درسته ما دخترا خیلی ماهیم.Smile
اگه ازدواج ازدواج درستی باشه وقتی مشکلی در هر موردی پیش بیاد هر دو ناراحت میشن و خود به خودم استرس هست ضمنا من خودم به عنوان یه امسی رو کاملا یه ادم قابل اتکایی میدونم

گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
 تشکر شده توسط : mrz81 , n_girl77
من دوستي دارم كه با داشتن يك فرزند همين كه همسرش فهميد ام اس داره( قبلا نداشت در طول زندگي مشترك آنهم پس از 6 سال زندگي مشترك پس از يك سردرد شديد و گز گز بدن در ام ار اي مشخص شد) كلي رفتار همسرش عوض شد و آخرش هم به جدايي كشيد
من در اين قضيه چون در جريان اختلافاتشون بودم بيشتر از همه دكتر معالجش رو مقصر مي دونم اونقده از عوارض ام اس حرف زده بود كه هر دو خودشون را باخته بودند و بيشتر از همه همسرش .

(2011/08/15, 11:31 AM)mrz81 نوشته است: من دوستي دارم كه با داشتن يك فرزند همين كه همسرش فهميد ام اس داره( قبلا نداشت در طول زندگي مشترك آنهم پس از 6 سال زندگي مشترك پس از يك سردرد شديد و گز گز بدن در ام ار اي مشخص شد) كلي رفتار همسرش عوض شد و آخرش هم به جدايي كشيد
من در اين قضيه چون در جريان اختلافاتشون بودم بيشتر از همه دكتر معالجش رو مقصر مي دونم اونقده از عوارض ام اس حرف زده بود كه هر دو خودشون را باخته بودند و بيشتر از همه همسرش .

من چند بار هم گفتم اگر آدم ازدواج میکنه و مکتوب عقد نامه می نویسه
یعنی پای همه چیز واستاده ام اس که چیزی نیست!

وگرنه تو خوشی ها با هم بودن که عقد و امضا نمیخواد! میخواد؟
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : بهــار , warrior , fatima , mrz81 , n_girl77
(2011/08/15, 11:37 AM)Prime نوشته است: من چند بار هم گفتم اگر آدم ازدواج میکنه و مکتوب عقد نامه می نویسه

تو خيلي آدما اين بيماري بوجود مياد اما طرف متوجه نميشه و بيماري خود به خود ترميم ميشه و هرگز بر نمي گرده!
حالا ما متوجه شديم و بش رسيديم...چه بسا اگه بش نرسيده بوديم هم مي رفت پي كارش و بر نمي گشت!!!اين خيلي مسخره س كه كسي رو كه هنوز ناتوان نشده بخاطر ناتواني رها كني..........
ارزش تو به اندازه آن چیزی است که به آن دل می بندی
پس مواظب باش که به کمتر از بی نهایت عشق ، دلبسته نشوی...
 تشکر شده توسط : warrior , Prime , mrz81 , شیماتی
(2011/08/15, 11:37 AM)Prime نوشته است: من چند بار هم گفتم اگر آدم ازدواج میکنه و مکتوب عقد نامه می نویسه

منم با شما كاملا موافقم . همه ازدواج مي كنن كه خوشبخت بشن و شريك خوشي و غمخوار يك ديگه باشن ولي وقتي با يك مشكلي در زندگي برخور مي كنند به نام ام اس كه شناختي از ان ندارن و متاسفانه علاوه بر تصوير منفي از اين بيماري در جامعه، يك دكتري هم پيدا مي شه و كلي از عوارض و اينده تاريك صحبت مي كنه شايد تصميم ها در اين خصوص زياد منطقي نباشه . بهمين خاطر مي گم كه هر دو خودشونو باخته بودند
 تشکر شده توسط : fatima , Prime
(2011/08/15, 11:45 AM)mrz81 نوشته است: منم با شما كاملا موافقم . همه ازدواج مي كنن كه خوشبخت بشن و شريك خوشي و غمخوار يك ديگه باشن ولي وقتي با يك مشكلي در زندگي برخور مي كنند به نام ام اس كه شناختي از ان ندارن و متاسفانه علاوه بر تصوير منفي از اين بيماري در جامعه، يك دكتري هم پيدا مي شه و كلي از عوارض و اينده تاريك صحبت مي كنه شايد تصميم ها در اين خصوص زياد منطقي نباشه . بهمين خاطر مي گم كه هر دو خودشونو باخته بودند
دكتر من اولين جمله اي كه گفت اين بود:
خانم نگران نباشيد اين روزا ام اس از ديابت هم ساده تره!love28agreement2
ارزش تو به اندازه آن چیزی است که به آن دل می بندی
پس مواظب باش که به کمتر از بی نهایت عشق ، دلبسته نشوی...
 تشکر شده توسط : Prime , mrz81 , شیماتی

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 93
  • 94
  • 95(current)
  • 96
  • 97
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,173 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,723 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,409 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,754 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,110 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
41 مهمان