•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 88
  • 89
  • 90(current)
  • 91
  • 92
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
به من آخر بگو ای دل، چرا امشب پریشانی؟ دلم دریای خون است و پرازامواج بی حاصل درون سینه ام آری ، تو آن موج هراسانی همراه قلب بیمارم ...rolleyes
یه زحمتی براتون دارم سر نمازایی که میخونید یاد این برادر کوچیکتونم باشید . ...
منو از دعاي خودتون بي بهره نذاريد.ممنون ...
خدانگهدار همتون باشه.
خدا خودش شام تاریک سپید کنه.
دست طبیعت گل عمر مرا نچین.
 تشکر شده توسط : fatima , هاجی
سما جون اين حرفو نزن
مشكلات كدومه؟ ناراحتي و ناله و گريه نداره؟
چرا به خودت افتخار نمي كني؟كارهايي كه ما انجام ميديم رو خيلي از مردم سالم هم نمي تونن انجام بدن...هيچ كسي احساس پاك و لطيف يه ام اسي رو نداره...
چيزي كه ما از زندگي ميخوايم عشقه و جايي كه عشق باشه ترس از مشكلات هم نيست...ايمان داشته باش و با اميد به خوشبختي زندگي كن...love51
ارزش تو به اندازه آن چیزی است که به آن دل می بندی
پس مواظب باش که به کمتر از بی نهایت عشق ، دلبسته نشوی...
 تشکر شده توسط : هاجی
angelangelangelangelangel

احساس میکنم داره خسته میشهrolleyesrolleyesrolleyes
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2
(2011/08/10, 11:47 AM)هاجی نوشته است: سلام دوستان
من بعد از فارغ التحصیلی از مقطع کارشناسی/الان دانشجوی سال اول دندونپزشکی هستم و این موفقیت رو مدیون ام اس هستم
ازدواج خوبه اما همه چیز نیست.شاید منم مثه فریبا جون رو این مساله خط کشیدمagreement2

سلام هاجي
آفرين به پشتكارت
منم همون سال كه كنكور داشتم ام اس مهمونم شد...چند ماه مونده به كنكور تمام انر‍ژيم رو گرفت...اونقد داغون شدم كه نتونستم درس بخونم!سال بعدش هم اوايل نخوندم ولي 2ماه قبل از كنكور خوندم و پزشكي قبول شدم!و فك ميكنم ام اس خيلي كمكم كرد!
راستي اين همه حرف زدم كه بت بگم دور ازدواج خط كشيدن كار درستي نيست...عشق چيزي نيست كه بشه با چيزاي ديگه جايگزينش كردwink2
يه همسر خوب از هر نعمتي زيباتره...love51
چرا سماي عزيز؟
 تشکر شده توسط : parisa2087 , هاجی
(2011/08/10, 10:54 PM)shokolat نوشته است: متاسفم که به ام اس در زندگیتون به عنوان یه درد نگاه میکنید قرار نیست ماجز شادی و محبت توی زندگی دیگری که میشه نیمی از وجود خودمون،چیزه دیگه ای وارد کنیم.یه نگاه قشنگتر به ام اس همه سختی ها رو باتوکل به خدا حل میکنه.من نمیخوام بگم ام اس یه نعمت شیرین و بی دردسر نه یه نعمتیه که اخرش یه شیرینیه بزرگ در انتظار هممونه یه ذره احتیاج به تلاش زیاد داره برای رسیده بهش صبر و دید مثبت احتیاجهagreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2
درسته ازدواج همه چیز نیست اما یه بخش یا یه فصله مهم از کتاب زندگی هر آدمیه.خوب نیست خود ما با این دیدگاه هامون باعث بشیم که دیگرون فکر کنن که واقعا ام اس یه فاکتور منفیه و یا شاید واقعا قراره که به نتیجه بدی ختم بشه زندگیمون که خودمون از الان میگیم قیدشو زدیم یا نمیخوایم کسه دیگه ای رو زندگیشو باواردشدن به زندگیمون خراب کنیمicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

منم با دوست عزيزم موافقم...icon_question.بچه ها زيادي دارين ام اس رو بزرگ مي كنيد...داريد بهش الكي پرو بال ميديد!!!
ام اس رو خيلي بدبخت بدونيد چون قراره ما نابودش كنيم...!!!
مطمين باشيد خدا خوبيه مارو خواسته و يه كادو خيلي بزرگ خواسته به ما بده كه پيش زمينه اين كادو ام اسه!!!!love28
وقتی احساس میکنی داری به بن بست میرسی و زندگی خیلی تخیلی شده به یاد بیار که قبلا هم اینطوری شده بود ولی گذشت. این لحظات فرصتهایی برای بزرگ شدن هستند.icon_biggrin
 تشکر شده توسط : fatima , fireboud , هاجی
این حرفا چیه بابا هممون میدونیم ام اس سوسکه:35::35::35::35::35::35:
هر کی جرات پیدا کرد دمپایی رو برداره سوسکرو بکشه میتونه بر ام اس هم غلبه کنه اینا همش حرفهagreement2agreement2agreement2agreement2agreement2
icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : fireboud , fatima , blue sky , romina60
سلام .من با ام اس مشكل خاصي ندارم ولي با مجرد موندن تا آخرش ....خب نميخوامsad2.البته ديشب با ديدن سوسن جون اميدوار شدم كه آدماي خوب هنوز هستن.تا خدا چي بخوادRolleyes
 تشکر شده توسط : zaynab , fatima , blue sky , هاجی
اگه كسي پيدا شه كه واقعا خود ِ خودت براش از همه چي مهمتر باشي، ام اس كه هيچ تا پاي مرگ پات واميستهangel
 تشکر شده توسط : leili , blue sky , هاجی
ببینین من خودم ام اس دارم و اگه یکی بخاطر اینکه من ام اس دارم از
تشکیل زندگی با من صرفنظر کنه سعی میکنم ناراحت نشم .بله دل منم میشکنه منم ناراحت میشم
اما حق داره یه نفر یه آدم سالمو برای یه عمر زندگی انتخاب کنه.
اگه فردا بچتونم مستعد ام اس شد به خاطر شما . چه حسی دارین ؟
اگه فردا منت یه نفر رو سرتون باشه که بگه آره تو دردسری چه حالی دارین ؟

یه لحظه فکر کنین : اگه شما سالم بودین با یه آدم ام اس ازدواج میکردین ؟؟؟؟

زیاد به طرف مقابلتون سخت نگیرین . اونم حق انتخاب آزاد و سالمو داره .

یه زحمتی براتون دارم سر نمازایی که میخونید یاد این برادر کوچیکتونم باشید . ...
منو از دعاي خودتون بي بهره نذاريد.ممنون ...
خدانگهدار همتون باشه.
خدا خودش شام تاریک سپید کنه.
دست طبیعت گل عمر مرا نچین.
 تشکر شده توسط : zaynab , blue sky , fatima , parivash
كي سخت گرفت آغا كامي؟!
از خداشم باشه طرف!!!smiling
اما خداييش من حاضرم بخاطر عشق با كسي كه فقط 1 روز تا پايان زندگيش مونده ازدواج كنم...

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 88
  • 89
  • 90(current)
  • 91
  • 92
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,200 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,754 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,437 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,905 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,115 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
8 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست