•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 67
  • 68
  • 69(current)
  • 70
  • 71
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
اینجا بالاخره هر کسی یه جورایی یه چیزایی از خودش و رو میکنه اون دو نفری هم که باید اگه قرار باشه از بین همین بچه ها هم و پیدا کنن مطمئن باشید منتظر دلسوزی من و شما نمیشینن
بزارید به همین روال طی بشه تا از قبح یه چیزایی کم نشه همه چیز وقتی چیزی به اسم همسر یابی بیاد وسط قضیه لوس و زشت و پیش پا افتاده میشه و یه جورایی یه چیزایی از خود طرفین و ازاین سایت زیر سوال میره
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : pariya , fireboud , نازلی , havaars , i3aran , TootFarangi
منم با نازنین موافقم، دلیل نمیشه برای اینکه یه نفرو بتونیم انتخاب کنیم همه در جریان ریز شرایط آدم قرار بگیرن!
ضمن اینکه جو این سایت با سایتای همسریابی خیلی فرق میکنه، اینجا تقریباً همه همدیگرو میشناسن و یه وجه اشتراک هم با هم دارن که به خاطرش دور هم جمع شدن به همین خاطر یه صمیمیت خاصی بین اعضاء وجود داره در حالی که ممکنه جاهای دیگه اصلاً یک بار هم پیش نیاد که اعضاء همدیگرو ببینند!
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
 تشکر شده توسط : nazaninn , i3aran , khatoon25 , Aram
ولي خداييش خيلي بامزه ميشهlaughing3

مثلاً": مردي هستم داري يك عدد سبيل و دوعدد چشم ريز و يك دماغ گنده و اندكي كچل مايل به ازدواج با دختر هم سطح خودم ميباشدconfused لطفا بامن تماس گرفته و اينجانب را از تنهايي نجات دهيدangry3

بچه ها باور كنيد زشته. بازم خود دانيد. من اگر اين كارو بكنيد ديگه يه چشي ميام تو سايتconfused
باران رحمت الهي هميشه مي بارد تقصير ماست كه كاسه هايمان را بر عكس گرفته ايم
خیلی برام جالبه که دوستان چنین نظریاتی افاضات می فرمایند !!!
مطمئنا در هیچ سایت همسریابی از فرم و اندازه سبیل و کچلی صحبت به میون نمیاد . منظور من پیدا کردن افرادی همسان با وضعیت مالی و شغلی و فرهنگی و خانوادگی خودمون بود . مگه اینکه بگید همون سبیل و کچلی و اینجور چیزها برای ازدواج مهمه نه چیز دیگه ای !!! (که اون وقت دیگه حرفی هم نمی مونه . بسم الله ...)
مشکل فقط ms نیست ... دوستان ! سعی کنید کمی دوراندیش باشید و فقط یک محدوده ی کوچیک رو نبینید !!!
خیلی از اقشار جامعه ی ما نابینا و ناشنوا و معلول حرکتی هستند که واقعا دنبال همسر از بین افراد همسطح خودشونن .
چرا با حرکت های نوین و پیشرفته اینطور برخورد می کنین ؟!
نظر شما اینه که توی این سایت همه با هم صمیمی هستن و همدیگه رو میشناسن . خود من کسی هستم که با اعضای سایت فقط به صورت مجازی ارتباط دارم .
پس این دلیلتون کاملا رده !
به هرحال این یک پیشنهاد بود برای ایجاد مسیرهای تسهیل کننده و نوین جهت انتخاب همسر .
دیگه به استدلال و تفسیر خودتون مربوط میشه که چه برداشتی بکنید ...
[تصویر:  gifs-butterfly-6.gif]
[تصویر:  be-my-valentine01-source_fxf.gif]
به نظر من هم اصلاً صورت خوبی ندارد یک همچون کاری angry2
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
 تشکر شده توسط : i3aran , TootFarangi , Aram
سلام پروانه خانم
پیشنهاد جالبی هست و به ظاهر مشکلی هم نداره
اما تجربه ثابت کرده (در انجمن های دیگه هم به همین صورت)که وجود چنین تاپیک هایی بعضا مشکلاتی بوجود میاره و سیاست اصلی سایت متمرکز به بیماری ام اس هست(همین الانش هم مواقعی از دست در میره) هر چند بقول شما ازدواج هم میتونه دخیل باشه ولی با توجه به دردسرهایی که داره بهتره از این موضوع صرف نظر کنیم
در مورد ارتباطات هم فکر کنم اگر شخصی با این هدف وارد سایت بشه و میخواد که انتخابش محدود به این سایت بشه خیلی راحت میتونه در جمع های بچه ها که ماهانه برگزار میشه شرکت کنه و با دوستان و روحیاتشون آشنا بشه در هر صورت شرکت در این جمع ها اختیاری هست
به هر حال خیلی ممنون از شما میدونم هدف شما هم خیر بوده و مسلما کمک به بچه ها
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : parvaneh , i3aran , بهــار , TootFarangi , pariya , farshid
پروانه جون
به نظر من اين سايت با تمام سايتهاي ديگه فرق ميكنه
اصلا روابط بچه ها اونطور كه شما فكر مي كني نيست
شما هم اگر تو ديدارهاي ما شركت كنين بچه ها رو بهتر ميشناسين
من واقعا به اينجا به چشم يك محيط مجازي نگاه نمي كنم
بچه ها فكر كنين اگه يه همچين تاپيكي اينجا باز بشه
چه سوژه ي جديدي ميشه laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
بيا با من مدارا كن ، كه من مجنونم و مستم ...
 تشکر شده توسط : khatoon25
اوکی بی خیال می شویم !!!
من از همه ی دوستان بابت پیشنهادم معذرت می خوام .Undecided به هر حال این یک طرح بود که ظاهراً هیچ بازخورد مثبتی میون شماها نداشت .icon_cry
من فقط با یک بخش از حرف های دوستمون ، فربود جان ، موافقم که گفتن این کار سیاست های متفاوتی رو می طلبه که در حیطه ی فعالیت این سایت نیست .
بی خیال ... شاد باشید Smile (52)
[تصویر:  gifs-butterfly-6.gif]
[تصویر:  be-my-valentine01-source_fxf.gif]
 تشکر شده توسط : fireboud , i3aran , بهــار
ممنون از شما که منطقی برخورد کردید
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : parvaneh
دوست ندارم حرفی بزنم که دوستان از من برنجند ولی دوست دارم به عنوان خواهر بزرگتر در مورد چیزی که میگم فکر کنید ازدواج مهمترین مرحله زندگی هر فردیه ، ازدواج هائی که با اشنائی اینترنتی انجام بشه بدون تحقیق و اشنائی سطحی به نظر من سرانجامی نداره الان اگه جامعه را نگاه کنید طلاق در بین جوان ها زیاد شده است افراد سالم در زندگی به مشکلات زیادی برخورد می کنند نمی خواهم شما را از ازدواج کردن بترسانم ولی ما به علت مشکلات جسمی و روحی برای ادامه زندگی به کسی احتیاج داریم که واقعا ما را درک کند البته دو بیمار ام اسی بهتر همدیگر را می فهمند ولی به نظر من از طریق یک شبکه مجازی همسر خود را انتخاب نکنید بقولی (شنیدن کی بود مانند دیدن ) می توانید در دیدارها و حضور در جلساتی که انجمن برگزار می کند همسر خود را انتخاب کنید
امیدوارم مجرد های سایت نصفه دیگشون پیدا کنند و خوشبخت بشند من را ببخشید پر حرفی کردم دوستون دارممممممممicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : havaars , fireboud , Aram

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 67
  • 68
  • 69(current)
  • 70
  • 71
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,216 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,769 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,461 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,043 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,115 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
3 مهمان