•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 53
  • 54
  • 55(current)
  • 56
  • 57
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
خوب خدا رو شكر بحث تموم شد پس ديگه صلوات بفرستين.
بيا با من مدارا كن ، كه من مجنونم و مستم ...
 تشکر شده توسط : Matilat
سال نومبارک
ربطی به بحث ندارد
خانم میلو
داخل پرانتز مشهدی هستی
به خاطر دکترنوریان
البته دکترمن اسدپور
wink2ShyShy
(2011/03/20, 01:25 PM)baran. نوشته است: خوب خدا رو شكر بحث تموم شد پس ديگه صلوات بفرستين.

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم[تصویر:  foryou.gif]

تشکر شده توسط : سحــــــــر
[تصویر:  1r9fma7xzedxsn83a48.jpg]

[تصویر:  ntqi31fruz1s9mi1uaf.jpg]

[تصویر:  1t47mrj1j20147pscy.jpg]

[تصویر:  kz4rvmer03b90i3hgig.jpg]

[تصویر:  qnw4zybw74406b7ybf.jpg]

[تصویر:  fkgof31rykwjoa9zthu0.jpg]

[تصویر:  48yjpfom6j3iuo1kbwhh.jpg]

[تصویر:  05q9bcbz96boaon4133.jpg]

[تصویر:  jnbluiicyqe3v5klbv80.jpg]

[تصویر:  p799fe9t0ojz79hacuqy.jpg]

چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , نازلی , رامين , Matilat , montazer , سحــــــــر , fireboud , Prime , leila
اولا سلام سال نو ی همگی تبریک ایشالله سالی پر از شادی و خبرای خوب داشته باشید

ولی در مورد میلو جان و باران عزیزان میدونین یادم هست همیشه توی نت میخوندم میگفتن بیماران ام اسی روحیه ظریف و حساسی دارن یعنی چی ؟ بیخودی سر چی بحث میکنید والله من از توی این ام اس سنتر هنوزم شماره یکی رو ندارم اگه هم دلم بگیره میرم تو موبایلم مینویسم تا تخلیه شم

حالا میتونید کم کم متوجه بشید که چرا ازدواج دو ام اسی خوب نیست سوا از اینکه باید قید بچه دار شدن رو بزنن همین روحیه حساس و ناراحتی هست که خیلی ذجر اوره حالا میشه دو تا دوست رو از هم جدا کرد ولی دو همسفر و دو پرنده منظورم زن و شوهر هست که نمیشه ؟

خواهشا فکر کنید

من امسال تصمیم گرفتم به همه چی راضی باشم هر اتفاقی برام میفته خوب یا بد بدش به اون کسی که اون بالاست ایمان دارم و خیلی دوسش دارم چون اونم خیلی مواظب منه خدایا ممنونم :35:
 تشکر شده توسط : نازلی , earth , احمدرضا
(2011/03/21, 11:24 PM)yas نوشته است: اولا سلام سال نو ی همگی تبریک ایشالله سالی پر از شادی و خبرای خوب داشته باشید

ولی در مورد میلو جان و باران عزیزان میدونین یادم هست همیشه توی نت میخوندم میگفتن بیماران ام اسی روحیه ظریف و حساسی دارن یعنی چی ؟ بیخودی سر چی بحث میکنید والله من از توی این ام اس سنتر هنوزم شماره یکی رو ندارم اگه هم دلم بگیره میرم تو موبایلم مینویسم تا تخلیه شم

حالا میتونید کم کم متوجه بشید که چرا ازدواج دو ام اسی خوب نیست سوا از اینکه باید قید بچه دار شدن رو بزنن همین روحیه حساس و ناراحتی هست که خیلی ذجر اوره حالا میشه دو تا دوست رو از هم جدا کرد ولی دو همسفر و دو پرنده منظورم زن و شوهر هست که نمیشه ؟

خواهشا فکر کنید

من امسال تصمیم گرفتم به همه چی راضی باشم هر اتفاقی برام میفته خوب یا بد بدش به اون کسی که اون بالاست ایمان دارم و خیلی دوسش دارم چون اونم خیلی مواظب منه خدایا ممنونم :35:

راستش من دیگه بحثی ندارم هر کی هر کاری می خواد بکنه confused2
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
میلو جان مشخصه که من با شماها خیلی فرق داشتم میدونید چرا ؟ وقتی بعد از مدتی خودم کشف کردم که ام اس دارم تازه اصلا ناراحت نشدم خوشحالم شدم

ولی شماها هر کدوم وقتی بهتون گفتن یه عکس العملی نشون دادید خب معلومه ناراحت میشید ولی من نمیدونم چرا confused2

حالا دیگه سال جدید رو با کینه شروع نکن عزیز اون گریه کردنها هم هم بله شاید از جایه دیگه ای بوده ولی توش ام اسم دخیل بوده درست نمیگم بهانه ای براب گریستن بقول بچه ها اینجا شده بحث ازدواج یا بحث چیزهای دیگه
راستی بچه ها یادتونه توی فیلم میم مث مادرم مادر بزرگ بچه ام اس داشت ولی بنظرم خیلی بهتر از طلا و مس بود میدونید چرا ؟ اولا تا چند سال قبلش خوب بود مادربزرگه ولی آخرش که خیلی پیر شده بود با واکر راه میرفت و دراز کشیده شده بود بعد همتوی فیلم گفتن بخاطر ام اس مرده angry3 باز فیلمش بهتر از طلاو مس بود love28

بهرجحال اینجا تایپیک ازدواجه من از همینجا ارزو میکنم هر کی در ارزوی ازدواج ایشالله با تمام مشکلات ام اس با بدیاش و خوبیاش بتونه فرد مورد نظرش رو پیدا کنه البته منظورم با اقایونه اخه خانومها کمی مشکلات دارن برا ازدواج باید خانواده همسرشم این بیماری رو قبول بکنه icon_biggrin بیخیال
ایشالله همه خوشبخت بشن و به همه ارزوهاشون برسن میلو جون بیخیال بخند love51
 تشکر شده توسط : TootFarangi
(2011/03/22, 02:57 PM)yas نوشته است: میلو جان مشخصه که من با شماها خیلی فرق داشتم میدونید چرا ؟ وقتی بعد از مدتی خودم کشف کردم که ام اس دارم تازه اصلا ناراحت نشدم خوشحالم شدم

ولی شماها هر کدوم وقتی بهتون گفتن یه عکس العملی نشون دادید خب معلومه ناراحت میشید ولی من نمیدونم چرا confused2

حالا دیگه سال جدید رو با کینه شروع نکن عزیز اون گریه کردنها هم هم بله شاید از جایه دیگه ای بوده ولی توش ام اسم دخیل بوده درست نمیگم بهانه ای براب گریستن بقول بچه ها اینجا شده بحث ازدواج یا بحث چیزهای دیگه
راستی بچه ها یادتونه توی فیلم میم مث مادرم مادر بزرگ بچه ام اس داشت ولی بنظرم خیلی بهتر از طلا و مس بود میدونید چرا ؟ اولا تا چند سال قبلش خوب بود مادربزرگه ولی آخرش که خیلی پیر شده بود با واکر راه میرفت و دراز کشیده شده بود بعد همتوی فیلم گفتن بخاطر ام اس مرده angry3 باز فیلمش بهتر از طلاو مس بود love28

بهرجحال اینجا تایپیک ازدواجه من از همینجا ارزو میکنم هر کی در ارزوی ازدواج ایشالله با تمام مشکلات ام اس با بدیاش و خوبیاش بتونه فرد مورد نظرش رو پیدا کنه البته منظورم با اقایونه اخه خانومها کمی مشکلات دارن برا ازدواج باید خانواده همسرشم این بیماری رو قبول بکنه icon_biggrin بیخیال
ایشالله همه خوشبخت بشن و به همه ارزوهاشون برسن میلو جون بیخیال بخند love51

کینه از کی ؟ Huh
من اگر حرف بزنم نظر بدم میگن الکی میگی Confused
حرف نزنم نظر ندم باز می گن کینه گرفتی confused
من واسه خودم زندگی می کنم باقیه هم واسه خودشون من دیگه نه کار به ازدواج شما دارم نه بقیه همونطور که از اول نداشتم confused2
به من چه که نظر خانم/آقای فلانی در مورد ازدواج چیه Exclamation
والا !
شما اونطوری خوشحالی ایشاا... که همیشه و همیشه و همیشه خوشحال Rolleyes
باشی یک سری باز یه جور دیگه خوشحالن بازم ایشاا... که همیشه و همیشه و همیشه اونها هم خوشحال باشن . icon_biggrin
love28icon_question
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
بچه ها واقعا حالا یه سوال من اگه با یه کسی که ام اس نداره ازدواج کنم
شکست میخورم؟مامانشو خواهرش حرف درمیارن برام؟
زندگیم نابود میشه؟sad2sad2sad2sad2sad2
(2011/03/30, 09:45 AM)shokolat نوشته است: بچه ها واقعا حالا یه سوال من اگه با یه کسی که ام اس نداره ازدواج کنم
شکست میخورم؟مامانشو خواهرش حرف درمیارن برام؟
زندگیم نابود میشه؟sad2sad2sad2sad2sad2

این تفکر درستی نیست !!!
این به شخصیت اون خانواده بستگی داره ، اگر اونها بخوان حرف در بیارن برای عروس سالم و بدون ام اس هم حرف در میارن و اگر خانواده خوب و با اصالتی باشن بد تر از این هم باشه حرف که در نمیارن هیچ ، بلکه کمک هم می کنن .
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
 تشکر شده توسط : shokolat

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 53
  • 54
  • 55(current)
  • 56
  • 57
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,224 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,804 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,503 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,188 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,116 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
7 مهمان