•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 44
  • 45
  • 46(current)
  • 47
  • 48
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
سحر خانم
یک مسئله ای رو باید به شما بگم که اگر از اول راه به طرف مقابل دروغ بگی بعدش تو زندگی هر کاری که بکنی طرف مقابلت می گه اوه این آدم دروغ گو مخ ما رو زد حالا داره فیلم بازی می کنه و ...
بعد از یک مدت زندگی عشقولانه تموم میشه و مشکلات زندگی شروع میشه . اصلا کار صحیحی نیست که آدم شخصیت نازنین خودش رو به خاطر یک آدم بد نشون بده که حلا می خواد حتما ازدواج کنه یا نکنه confused2
من در مورد خودم این صحبت رو می گم ( به عنوان یک دختر در ایران ) هرگز این صحبت رو قبول ندارم که برم سه چهار ماه با یکی دوست شم بعدش هم که هم من هم طرف مقابل به من وابسته شد بش بگم ببخشید من ام اس دارم Angel هر کی باشه همونجا میزاره میره !!!!!!
من باشم اگر مدتها با یکی دوست باشم بعدش برگرده بهم بگه ببخشید میلو خانم من شما رو خیلی دوست دارم تو هم که منو دوست داری ما قراره ازدواج کنیم حالا می خوام یک چیزی بهت بگم من مریض هستم و فلان بیماری رو دارم confused من میزارم میرم چون طرف مقابل آدم باید بدونه همسرش در چه وضعیتی هست ، سالمه ؟ نیست ؟
اگر بعد از مدتی که از ازدواج این دو نفر گذشت و خانواده طرف فهمیدن نمیان بگن این دختره / پسره مخ دختر / پسر ما رو زد تو این چند ماه که این دیوانه شد اومد با این ازدواج کرد ؟
این خیلی زشته که یک آدم بیاد به همسرش همون روز اول آشنایی دروغ بگه .
کاری ندارم دختر/پسر گناهی مرتکب نشده برای بیماریش ولی این گناه بزرگتره که بخواد همه چیز رو مخفی کنه !!! confused
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : sadaf , پویش
نمیدونم شاید حق با شما باشه ولی من اگه با همچین مساله ای برخورد کردم نمیگم طرف منو گول زده یا خواسته به من دروغ بگه بلکه گفتن این مساله واسش سخت بوده
و اگه هم گفتم که این مساله زود گفته نشه واسه اینه که طرف با طرز فکر خودش راحت قضاوت نکنه
آقا محمد در مورد شما بگم ک خانم ها خیلی حساسن و وقتی یه مشکلی واسشون پیش بیاد حس میکنن طرف مقابلشون رو تو دردسر میندازن
ولی ی چیزی رو بهت میگم و این 95% حقیقته اینکه خانم شما از ته دل اصلا و ابدا دوست نداره شما تنهاش بزارین و وقتی که به شما میگه برو واسه همیشه از ته دلش دعا میکن که شما نرین و کنارش بمونین
من چون دختر بودم این رفتار رو اینجوری دیدم شاید نظر دوستان متفاوت باشه
عشــق
همین خنده های ساده ی توست
وقتی با تمام غصه هایت میخندی
تا از تمام غصه هایم
رها شوم...

(2011/02/23, 09:17 PM)sahar نوشته است: آقا محمد در مورد شما بگم ک خانم ها خیلی حساسن و وقتی یه مشکلی واسشون پیش بیاد حس میکنن طرف مقابلشون رو تو دردسر میندازن
ولی ی چیزی رو بهت میگم و این 95% حقیقته اینکه خانم شما از ته دل اصلا و ابدا دوست نداره شما تنهاش بزارین و وقتی که به شما میگه برو واسه همیشه از ته دلش دعا میکن که شما نرین و کنارش بمونین
من چون دختر بودم این رفتار رو اینجوری دیدم شاید نظر دوستان متفاوت باشه

سحر خانم نمیدونم چی بگم، من نمیدونم چکار کنم، اون حتی شمارش رو هم عوض کرده واسه اینکه من دیگه باهاش تماس نگیرم، ولی من اصلا نمیتونم فراموشش کنم، میدونم اونم نمیتونه ولی میخاد خودش رو فریب بده، موندم که چکار کنم، دیگه واقعا فکرم به جایی نمیرسه ..........angry3
میدونی چیهrolleyes الآن حالشو میفهمم خیلییییییی خودشم ناراحته rolleyes
اما یه چیزی بهتون بگم خانم ها گاهی دوست دارن مرد زندگیشون عشقش رو با همه وجودش ابراز کنه شاید خواسته با این کار ببینه واقعا تا کجا پاش وایمیسین و اگه گوشیش خاموش بشه شما هم میگین دیگه تموم یا نه انقدر میرید دنبالش که تنهات نزاره
ولی اگه دیدیش بهش بگو که با این کارش به شما نه لطف میکنه نه کمک بلکه زندگیتون رو خراب میکنه و خیالش رو راحت کنید که دوسش دارید
عشــق
تا از تمام غصه هایم
رها شوم...

آقا محمد من و ببخشید اما شما مطمئنید ایشون هم به اندازه ی شما، شما رو دوست داره؟
آنقدر باورت دارم که وقتی میگویی باران، خیس می شوم
(2011/02/23, 09:39 PM)leila نوشته است: آقا محمد من و ببخشید اما شما مطمئنید ایشون هم به اندازه ی شما، شما رو دوست داره؟

لیلا جون شاید واسه اینکه نخواد محمد آقا رو به دردسر بندازه رفته
عشــق
تا از تمام غصه هایم
رها شوم...

(2011/02/23, 09:34 PM)sahar نوشته است: میدونی چیهrolleyes الآن حالشو میفهمم خیلییییییی خودشم ناراحته rolleyes
اما یه چیزی بهتون بگم خانم ها گاهی دوست دارن مرد زندگیشون عشقش رو با همه وجودش ابراز کنه شاید خواسته با این کار ببینه واقعا تا کجا پاش وایمیسین و اگه گوشیش خاموش بشه شما هم میگین دیگه تموم یا نه انقدر میرید دنبالش که تنهات نزاره
ولی اگه دیدیش بهش بگو که با این کارش به شما نه لطف میکنه نه کمک بلکه زندگیتون رو خراب میکنه و خیالش رو راحت کنید که دوسش دارید

فکر کنم بدونه که تا آخر پاش وایستادم،چون براش هرکاری کردم که باور کنه!
نه دیگه نمیتونم ببینمش، فقط تو نت باهاش در تماسم، تو وبلاگش کامنت میگذارم، اونم جواب کامنتام رو میده و تو وبلاگم کامنت میگذاره، البته به قول خودش به عنوان یه دوست ساده و گفته اگه نظر عاشقانه بدی یا دوباره باهام بحث کنی دیگه ایگنورت میکنم و جوابت رو نمیدم، فقط اینجوری میخاد که از حال هم باخبر باشیم، چون میدونم که اونم نمیتونه فراموشم کنه، دوستام میگن باید صبر کنی، ولی من کلا آدم عجولیم و زیاد از صبر و انتظار خوشم نمیادsad2angry3
دوستات میگن که باید صبر کنی چون دوستات پسرن و نمیتونن یه دختر رو درک کن
به نظر من باهاش منطقی حرف بزن و بگو اون نمیتونه جایه تو تصمیم بگیره
عشــق
تا از تمام غصه هایم
رها شوم...

(2011/02/23, 09:39 PM)leila نوشته است: آقا محمد من و ببخشید اما شما مطمئنید ایشون هم به اندازه ی شما، شما رو دوست داره؟

اندازش رو نمیدونم icon_cryicon_cryicon_cryولی این رو میدونم که دوستم دارهlove28
حرف آخرشم اینه که نمیخام به خاطر من خودت رو بدبخت کنیconfused2:38:
شرمنده ولی آخه مگه دخترا منطق هم دارنShy(شوخی کردمsmiling)
هم دست پسرام و هم دخترا این رو میگن
شرمنده ولی آخه مگه دخترا منطق هم دارنShy(شوخی کردمsmiling)
هم دست پسرام و هم دخترا این رو میگن
ایشالله که نظرش عوض میشه
راستی بهش این سایت رو معرفی کن اینجا روحیش عوض میشهwink2
عشــق
تا از تمام غصه هایم
رها شوم...

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 44
  • 45
  • 46(current)
  • 47
  • 48
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,173 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,722 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,409 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,753 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,110 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
38 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست