•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 398
  • 399
  • 400(current)
  • 401
  • 402
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
ممکنه بعضی هامون این روزها کلافه و نگران باشیم که پس کی همسر زندگی مون رو پیدا می کنیم.
خداوند قبل از اینکه مشکلات به سراغمون بیاد، راه حل ها رو آورده است. او آلردی همسر رویاهایت را در آینده مقرر کرده. اینکه خداوند روزی رسان است فقط به معنی پول رسان نیست، بلکه همسر خوب هم یک روزی است.
trust God's timing
یک زمان مقرری خداوند تعیین کرده روی تقویمت که همسر آرزوهایت را ملاقات کنی. این زمان در حد ثانیه دقیق است. وقتی این رو فهمیدیم، دیگه هیچ نگرانی نداریم، به او اعتماد می کنیم و صبر میکنیم تا به وقتش.
خداوند می گوید، تو فقط کافیست به من اعتماد کنی، ایمان داشته باشی و با بندگانم مهربان باشی، من آرزوهایت را چنان برآورده کنم که تو حیرت کنی.
من دلم رو،
به بازاری نمی برم که خریدار نداره
 تشکر شده توسط : elham 66 , 71shahab , leili-asmaneh , niloofary , niloofarh , زهرا93 , hyd69hyd , sadaf , غزاله
غير از اين داستان ها دوستان لطف كنين انقدر قضيه ام اس رو بزرگش نكنين حالا خواستگارا صف كشيدن از اون طرف هم كيس هاي مناسب واسه آقا پسرها مشخصه فقط مونديم ام اسو چي كار كنيم؟!!!!!!
نه خواهر من نه برادر من كلا ديگه كسي ازدواج نمي كنه همه دارن مي رن سمت استقلال مالي و زندگي مجردي من خودم دوستهاي خيلي خوب دورم هستن كه با شرايط مالي عالي تحصيلات قبافه ..... خواستگار براشون نيست سنشون هم داره از ٣٣ مي گذره پس الكي به ام اس جو ندين لطفا
يه ذره واقعيت همين
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
 تشکر شده توسط : niloofary , 71shahab , sadaf , Maryam95
سلام بچه ها یه سوال

اگه کسی ناخولسته به شما علاقمند بشه و بعدمتوجه بشی خواهرخودشم از بیماری ام اس ازنوع دیگری
مبتلاست ودرگیره
چه تصمیمی میگرفتید؟
اگه بیماریموت ارثی باشه درجه یکها بیمارند و برای بچه دارشدن کمی سوال براتگیزمیشه
و مت وقتی فکرمیکتم که من هیچ علایمی ندارم ولی خواهرایشون بخلطربیمازیش ازکارلستعفا داده وخیلی
نشکللت دیگریهم داره کمی مرددمیشم
هنوزصحبت جری نشده که من اعللم کنم بیمارم ولی هب طرف گناه داره دوطرفه درگیربشه هم خواهرمحردش هم خانم اینرش
بنظرتون جه کنم؟؟
 تشکر شده توسط : niloofary
(2016/01/06, 12:50 AM)زیر آسمون خدا نوشته است: سلام بچه ها یه سوال

بپرس

اولین کار برو با دکتر خودت و شخص مورد نظر مشورت کن
پیش از آن‌که با خبر شوی
لحظه‌ی عزیمت تو ناگزیر می‌ شود
ای دریغ و حسرت همیشگی
ناگهان
چقدر زود
دیر می‌شود!

تشکر شده توسط : niloofary , غزاله
(2016/01/06, 12:50 AM)زیر آسمون خدا نوشته است: سلام بچه ها یه سوال

اگه کسی ناخولسته به شما علاقمند بشه و بعدمتوجه بشی خواهرخودشم از بیماری ام اس ازنوع دیگری
مبتلاست ودرگیره
چه تصمیمی میگرفتید؟
اگه بیماریموت ارثی باشه درجه یکها بیمارند و برای بچه دارشدن کمی سوال براتگیزمیشه
و مت وقتی فکرمیکتم که من هیچ علایمی ندارم ولی خواهرایشون بخلطربیمازیش ازکارلستعفا داده وخیلی
نشکللت دیگریهم داره کمی مرددمیشم
هنوزصحبت جری نشده که من اعللم کنم بیمارم ولی هب طرف گناه داره دوطرفه درگیربشه هم خواهرمحردش هم خانم اینرش
بنظرتون جه کنم؟؟

بنظر من اولین کار بهش بگین!و دیگ اون خودش میدونه چرا جای اون تصمیم میگیری
ومیتونین بیری ایشون پیش دکترتون!
من احساس میکنم شمام بش علاقه دارین!
تنها کاری ک لازم هست بهشون بگو!
هر چیزی ک ب صلاح شما پیش میاد!
Hich vaght donbal ziba tarin star nabashim
Donbal on star bashim k kenaresh zibatarin va roshan tarin bashim
Blush
 تشکر شده توسط : mahsa24 , sadaf
من تابحال به ازدواج فک نکردم بخاطراینکه گفتنش سخته بهرحال هرکسی توی ذهنش تصوراتی داره
و ما بایدطرف مقابلم درک کنیم
ولی اینطورکه مشخصه ایشون ازخودش گذشته بخاطرخواهربیمازش زندگیشو بیشتر وقف ایشون کرده
دیگه نمیدونم
چی بگم !!!!
 تشکر شده توسط : mahsa24
هرچی خونواده گفتن نگو توکه چیزیت نیست,ولی من قضیه رو گفتم جلسه اول نه ولی جلسه دوم موقعی که همه آماده ی صحبت رو مراحل بعدی بودن وحتی یه سری صحبتاهم کرده بودن به خودش گفتم,جوابی که قبل گفتن من بله بود موند واسه بعد,یعنی همه چی تموم,
درسته داغونم ولی پشیمون نیستم سیصد بار هم برگردم عقب باز میگم,
من که مغزم errorداده...
خدا مرا مورد لطفش قرارداده...
 تشکر شده توسط : عسل راد , leili-asmaneh , niloofarh , sadaf , غزاله
(2016/01/09, 08:50 PM)Exhautless نوشته است: هرچی خونواده گفتن نگو توکه چیزیت نیست,ولی من قضیه رو گفتم جلسه اول نه ولی جلسه دوم موقعی که همه آماده ی صحبت رو مراحل بعدی بودن وحتی یه سری صحبتاهم کرده بودن به خودش گفتم,جوابی که قبل گفتن من بله بود موند واسه بعد,یعنی همه چی تموم,
درسته داغونم ولی پشیمون نیستم سیصد بار هم برگردم عقب باز میگم,
من که مغزم errorداده...

خيلي هم كار خوبي كردي مطمن باش خدا اين بيماري رو وسيله اي برات قرار داده كه بشه مانع و اون اتفاقي كه خيري درش نيست برات نيفته مي دونم الان دركش سخته درد داره ولي باور كن عين حقيقته
 تشکر شده توسط : Exhautless , 71shahab , fariba 68 , niloofarh , sadaf , غزاله , سمیرا
ما اگه نگیم ام اس داریم گرفتاری داره,بگیم ام اس داریم عواقب داره,زمان گفتن هم داستانش جداست ,
آخرش همه چی دست خدا هست,خودش بایدبه بهترین نحو قضیه رو پیش ببره,
خودمم منتظرم ببینم آخرش چی میشه...
خدا مرا مورد لطفش قرارداده...
 تشکر شده توسط : leili-asmaneh , niloofarh , sadaf , غزاله
(2016/01/09, 10:48 PM)Exhautless نوشته است: ما اگه نگیم ام اس داریم گرفتاری داره,بگیم ام اس داریم عواقب داره,زمان گفتن هم داستانش جداست ,
آخرش همه چی دست خدا هست,خودش بایدبه بهترین نحو قضیه رو پیش ببره,
خودمم منتظرم ببینم آخرش چی میشه...

به قول چارلي چاپلين آخرش هميشه خوب تموم مي شه اگه هنوز خوب نشده بدون كه آخرش نرسيده
 تشکر شده توسط : niloofarh , Exhautless , sadaf , غزاله

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 398
  • 399
  • 400(current)
  • 401
  • 402
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,224 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,812 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,506 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,201 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,118 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
6 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست