•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 295
  • 296
  • 297(current)
  • 298
  • 299
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
(2009/07/16, 01:53 PM)fariba نوشته است: سلام .منم معتقدم که باید قبل از ازدواج به طرف این مساله رو گفت.و این رو هم میدونم گفتنش به قیمت این تموم میشه که طرف بره و پشت سرشو هم نگاه نکنه. Smile به نظر من تنها در صورتی طرف این مساله رو میپذیره که به خاطر رابطه دوستی قبلی با دختر خانمه و به خاطر شناختی که از اون پیدا کرده متوجه بشه که ام اس مشکل بزرگی نیست.در غیر اینصورت میره سراغ یه مورد ایده التر. Smile (16)
وخلاصه کلام اینکه من خودم رو مساله ازدواج خط کشیدم. Wink

سلام
ولی به نظر من شما ها همتون در اشتباهید!
icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
اولا که شما نباید جای طرفتون قضاوت کنید!شاید اگه بش بگید شیفته صداقتتون شه و بیشتر از قبل دوستون داشته باشه،پس باید واقعیت رو گفت اما نه روز اول و دوم،بگذارید چند هفته ای با شما آشنا شه تا متوجه بشه ام اس واقعا مشکل خاصی نیست و شما هم میتونید به راحتی و حتی راحتتر از بقیه به زندگی معمولیتون ادامه بدید، فقط حواستون باشه نگذارید قبل از گفتن این موضوع بهش عاشقتون بشه یل عاشقش بشید چونت دیگه ......................
سلام
ولی به نظر من شما ها همتون در اشتباهید!
icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
اولا که شما نباید جای طرفتون قضاوت کنید!شاید اگه بش بگید شیفته صداقتتون شه و بیشتر از قبل دوستون داشته باشه،پس باید واقعیت رو گفت اما نه روز اول و دوم،بگذارید چند هفته ای با شما آشنا شه تا متوجه بشه ام اس واقعا مشکل خاصی نیست و شما هم میتونید به راحتی و حتی راحتتر از بقیه به زندگی معمولیتون ادامه بدید، فقط حواستون باشه نگذارید قبل از گفتن این موضوع بهش عاشقتون بشه یل عاشقش بشید چونت دیگه ......................
به "تدبیرش" اعتماد کن،به "حکمتش" دل بسپار،به او "توکل" کن و به سمت او "قدمی بردار"تا ده قدم آمدنش به سوى خود را به تماشا بنشینی.
 تشکر شده توسط : movahedi , zenith , biparva , minoshka , Elinaz
icon_questionicon_questionدرود برشما در رابطه صحبت کردن ازدواج کار مهمی است امسال من کاربر نظر مان زیاد مهم و تخصصی نیست ؟
ما یک کفش یا لباسی می خواهیم انتخاب کنیم نهایت دقت را میکنیم؟
ازدواج یک امر مهمی است که شریک زندگی خود را باید انتخاب کنیم نهایت دقت با علم و اگاهی بسنجیم به رشد عقلی و جسمی کامل رسیده باشیم زوجین گفتگو یا گفتمان یا هدف مشترک داشته باشند به همدیگر دروغ نگویند حداقل تا 6 ماه با هم دیگر ارتباط داشته باشند که همدیگر را خوب بشناسند(لطفا سی دی دکتر هلاکویی و دکتر فرنودی در رابطه ی ازدواج حداقل یک بار گوش کنید)
با تشکر موحدicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : mehdisalimi , Elinaz
love28love28love51love51love28
 تشکر شده توسط : mari , mehdisalimi
خب الهه عزیر بذار فعلا طرف پاپیش بذاره
بعد بهش کم کم بگو بعد ببرش پیش دکترت خیالش که راحت شد و از شوک اومد بیرون اونوقت اگه خواستید به خانودش بگید
و بهشون بگو حتما که میبینید من همه کار میکنم
بدبختی ما اینکه اگه مشکلیم نداشته باشیم اسم این بیماری همه رو به وحشت میندازه
و کسیم نیست حمایتمون کنه
که بگیم بابا ما هم ادمیم زنده ایم و...
چی بگم

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : نازلی , dr.dentist , mari , OMG! , saeid , elahe , عمومهربان
کاش اسم این مرض رو عوض می کردند هم ترس ماها می ریخت هم بقیهconfused خوبه خودمون یه اسم جدید به فرهنگستان پیشنهاد بدیم واسش؟N_aggressive (35)
 تشکر شده توسط : saeid , elahe
اگه قسمت باشه مطمئن باش درست میشه الهه خانوم
همه چی رو بسپار دست خدا فقط اونه که میتونه
اسم زیبای اباالفضل
نمک زندگیمونه
 تشکر شده توسط : elahe , minoshka
الهه جون ایشالا که اگه طرف آدم خوبیه واقعا آدم خداترس وخوبیه بیاد خواستگاریت وایشالا که بتونی باهاش ازدواج کنی.اما اگه فهمید ونیومد اصلا غصه نخور من به این اعتقاد دارم که خدا توی این موضوع خیلی هوامونو داره.آدمای بی ارزش که فقط به خودشون فکر میکنن وهیچوقت به این فکرنمیکنن که یه روزی ممکنه اونا هم درگیر مشکلات بدتر از این بشن رو از سر راهمون پاکسازی میکنه.اگه نشد بخودت بگو بیخیال همه ی آدمایی که اینقدر از یه بیماری میترسن.بیخیال بزدلا وترسوها....
منم گفتم والان احساس پیروزی توی یه جنگ تن به تن رو دارم
 تشکر شده توسط : ostad2000 , فاطمه جون , minoshka
فردآگاه وتحصيل كرده وكسي كه واقعادوستت داشته باشه راحتترازاوني ك فكرشوبكني قبول ميكنه...اصلا قبول چيه باجونو دل ميپذيره وميشه تكيه گاهت...
 تشکر شده توسط : parastoo joon , chipchip , فاطمه جون , minoshka
به نظرمن واسه کسی که ام.اس داره ازدواج بافردی مثل خودش یعنی اینکه اونم ام.اس داشته باشه بهتره من که خودم اینطوری دوست دارم چون همدیگه رو میشه درک کرد.با اینکه مشکلات خیلی بیشتر هم میشه.icon_cry
 تشکر شده توسط : parastoo joon , zenith , mehdisalimi , فاطمه جون , minoshka , نگار زرگام
ازدواج چيه بابا

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 295
  • 296
  • 297(current)
  • 298
  • 299
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,275 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,895 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,557 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,412 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,127 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
6 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست