•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 175
  • 176
  • 177(current)
  • 178
  • 179
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
من که از اولش هرچی خواستگار داشتم همشون منو میشناختن confused2 حالا چه قبل ام.اس چه بعدش !
همه دوستان بودن ، همکلاسی ها ، همکارا و کلی کسانی که میشناختم شون . چه قبل ام.اس چه بعدش دلیل مخالفت ها ربطی به ام.اس نداشته . مثلا قد مون به هم نمی خورد laughing3 یا فرضا به من می گفتن چادر سرت کن ! یا سطح طبقاتی خانواده ها به هم نمی یومد Huh یا مثلا مشکل این بود که بایس از محل سکونت فعلیم میرفتم یک شهر دیگه و ...
تعجب می کنم چقدر این ام.اس رو برای خودتون غول ساختین ، عجیبه که من اصلا واسم مهم نیست.
آدم های سالم رو ببینید دور و اطراف تون ، خیلی هاشون مجرد موندن و ازدواج نکردن ، چه ربطی داره آخه ؟ اونا هم ام.اس دارن ؟؟؟ angry2
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : fatima , nazii , پروانه , reyhaneh , ارزو , Parla , ساغر
من هنوز به کسی اجازه ندادم که بیاد!
ولی اگه کسی رو راه دادم، وقتی بهش می گم که خودم نظرم مثبت باشه!
بعدشم هر اتفاقی افتاد میسپارم دست خدا....اگه موند که من انتخابم درست بوده اگه رفت می فهمم ارزش منو نداشته!agreement2
ارزش تو به اندازه آن چیزی است که به آن دل می بندی
پس مواظب باش که به کمتر از بی نهایت عشق ، دلبسته نشوی...
 تشکر شده توسط : nazii , reyhaneh , ثریا
سلام به مجردهای گل سایتlove51
ایشالله شیرینی عروسی یکی یکی تون و بخورمwink2
میدونید وقتی به ازدواج فکر میکنیم اولین چیزی و که تو خودمون پیدا میکنیم ام اس نباشه اقاپسری که قراره بری خواستگاری قرار نیست همون اول بگی من ام اس دارم چون منم جای دختر مقابلتون باشم میگم نگاه کن شانس مارو و پر رویی طرف و با چه جراتی اومده خواستگاری مــــــــــــــــــــــــــــنfighting0030.giffighting0030.gif
داداش من شما اول یه چیزهایی و باید بدونی و اونم اینکه قراره اینها رو تو خودت باور کنی و تو خواستگاری بگی مثلا[size=x-large]:من شغلم اینه...پس اندازم برا شروع زندگی یا به زبون خودمون دارو ندارم اینه...ظاهر و هیکلم اینه(خوب خوبم)...از این خانواده هستم و بهش افتخار میکنم....سر سفره پدر و مادر بزرگ شدم و اهل ریاکاری و کوچه گردی و کلاهبرداری نیستم...اهل دود و دم نیستم...تحصیلاتم اینقدره...[/size]و خیلی چیزهای دیگه و در اخر میگید من مشکلی شخصی دارم که بین خودمون باشه بهتره البته شما میتونید تحقیق کنید و اون اینکه ام اس دارمicon_question
شما به طرف مقابلتون یه لیستی درباره خودتون میدید و بهش اجازه میدید از بین تمام چیزهایی که شما دارید انتخاب کنه که چی براش مهمه ویا از بین خواستگارهایی که داشته تشخیص بده شما از چه لحاظ سرتر هستید اینجاست که اون میتونه انتخاب بکنه و اگه شما جواب منفی گرفتید نباید ناامید بشید باید همین طور ادامه بدید و پیش برید هرگز جواب منفی و به حساب بیماریتون نذارید به طرف مقابلتون هم حق بدید شاید شخصی هست که میدونه کم تحمله یا تو رندگیش خیلی مشکلات تحمل کرده و امیدش زندگی اینده اش هستش شاید توان و جرات زندگی با یک شخصی که بیماری و داره نداشته پس بهر حال بدونیدشما دربین تمام چیزهای خوبی که دارید ام اس رو هم شریک کردید
در یک درخت بزرگ کرمها و حشرات هم زندگی میکنن اما این باعث نشده کسی از میوه و سایه اش استفاده نکنه:agree:
برای خواهر های خوبم هم همینطوره شما باید تمام زیبایی ها و خوبیهاتون و بگید در اخر ام اس و بیان کنیدمن میدونم که ما میتونیم همسر و مادرهای خیلی خوبی باشیم پس این حق و خودمون از خودمون نگیریمlove51love51love51love51love51
تنها چیزی که ما نیاز داریم اعتماد به نفس و جرات هستش قرار نیست همون دفعه اول نتیجه بگیرید پس ناامید نشیدagreement2
ممنون.ببخشید اگه نوشته هام طولانی میشه و خسته میشیدashamed0006.gif
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : nazii , fatima , reyhaneh , ارزو , edarzi , TootFarangi , Parla , بنده خدا , reihane
پروانه جون ممنون از حرفای قشنگتlove51
کاملا باهات موافقم عزیزمagreement2
ارزش تو به اندازه آن چیزی است که به آن دل می بندی
پس مواظب باش که به کمتر از بی نهایت عشق ، دلبسته نشوی...
 تشکر شده توسط : پروانه
بنظر من هر کی خواست بیاد هر کیم جا زد یا ترسید بره به درک
ما باید به خودمون افتخار کنیم اگه قراره کسی از چیزی بترسه باید از صرع و سرطان بترسن چون با سرطان ادمها مردن ولی تو ام اس خیلی نادره تازشم توی صرع و دیابت بیماریهای ارثی هست یعنی چه یه نفر داشته باشه چه هر دو بچه هاشون به این بیماری مبتلا خواهند شد ولی ماها چی
خیلیم دلشون بخواد وییییییییییییییییییییییش angry
 تشکر شده توسط : reyhaneh , ثریا
شما با مهریه بالا موافقید؟

به نظرتون برای ما که این مسئلرو داریم یه تضمین نیست تو زندگی؟
صفـایـی بـود دیـشب بـا خیـالت خـلـوت مــا را
ولـــی مــن بـاز پنـهانی تـو را هـم آرزو کـردم
(2012/03/02, 11:19 PM)yas نوشته است: بنظر من هر کی خواست بیاد هر کیم جا زد یا ترسید بره به درک
ما باید به خودمون افتخار کنیم اگه قراره کسی از چیزی بترسه باید از صرع و سرطان بترسن چون با سرطان ادمها مردن ولی تو ام اس خیلی نادره تازشم توی صرع و دیابت بیماریهای ارثی هست یعنی چه یه نفر داشته باشه چه هر دو بچه هاشون به این بیماری مبتلا خواهند شد ولی ماها چی
خیلیم دلشون بخواد وییییییییییییییییییییییش angry

همه ی ادم ها حق زندگی دارند و حق انتخاب!

چه سرطانیش چه صرع و چه دیابت!

همون طور که شما نمی دونی که صرع و دیابت ابدا ارثی نیستند و به بچه ی طرف انتقال پیدا نمی کنه!
نباید انتظار داشته باشید همه در مورد ام اس اطلاعات کافی داشته باشن.

باید سعی کنیم با آرامش زمینه ی اطلاع رسانی رو فراهم کنیم.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : ارزو , fafa , MAHDI , shokolat , رضا محمدی ها , Matilat , edarzi , رامين , TootFarangi , پروانه , Ferfer , شيدا رها , احمدرضا , ساغر
(2012/03/03, 04:56 PM)ارزو نوشته است: شما با مهریه بالا موافقید؟

اگه ازدواج رو يه معامله مالي در نظر بگيريم بله هست يه تضمين خوبي هم مي تونه باشه اما اگه ازدواج رو يه قرارداد قلبي و عاطفي بدونيم نه تضميني نيست كه مهريه بالا ضامن پايداري هميشگي اين قرارداد قلبي باشه. دو نفر كه قلباشون ديگه با هم ارتباطي نداره يه عاملي مثل ترس از مهريه نمي تونه خوشبختشون كنه و اثر مخربي كه اين قضيه مي ذاره از اون مهريه اي هم كه دريافت ميشه به نظر من بيشتره.
مهم توي زندگي شناخت درست و انتخاب درست و بازي با دل هاست و اميد به آينده و توكل به خدا.
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : shokolat , baran1390 , رضا محمدی ها , nafass , Matilat , edarzi , ارزو , TootFarangi , بنده خدا , سپیده قاصدک , احمدرضا , Prime , بهــار
مرسی آقا مهدی عزیز.نظر من هم این نیست اما دوست داشتم نظرات دوستان رو بدونم
صفـایـی بـود دیـشب بـا خیـالت خـلـوت مــا را
ولـــی مــن بـاز پنـهانی تـو را هـم آرزو کـردم
 تشکر شده توسط : fireboud , MAHDI , Prime
(2012/03/03, 04:56 PM)ارزو نوشته است: شما با مهریه بالا موافقید؟

عزیزم چرا مهریه بالا ؟
یک عدد سند محضری دال بر تایید اینکه آقای داماد در مورد بیماری شما اطلاع داشته کافی هست.
نیازی نیست مهریه بالا در نظر بگیرید.

چون به قول آقا مهدی کسی که نتونه زندگی کنه میگه مهرم حلال جونم آزاد حالا میخواد 100 میلیارد مهرش باشه یا یک میلیون !
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : بنده خدا , ارزو , ساغر

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 175
  • 176
  • 177(current)
  • 178
  • 179
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,181 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,731 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,417 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,783 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,112 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
5 مهمان