•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 127
  • 128
  • 129(current)
  • 130
  • 131
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
چی میشد اگه همه مثل آقا پویا فکر میکردن؟Angel
 تشکر شده توسط : ساغر
كاش ... بي خيال...
من 15 ماه پيش عقد كردم و الان 2 ماهه بيماري ام اس تشخيص داده شده و دقيقا 2 ماهه همسرمو نديدم قرار بود 5 ماه ديگه عروسيم باشه ولي احضاريه ا.ومده كه برم دادگاه خانواده ، آخه به چه جرمي؟ البته راضيم به رضاي خدا
زندگی باوری میخواهد از جنس امیدicon_question
اگه انقدر نابالغه که به خاطر یک اسم میخواد ترکت کنه همون بهتر که بره،بنظرت این ادم،ادم مبارزه با مشکلاته؟
یکی از همکلاسیهای (دختر) گروهمون مدتی با یک نفر دوست بود و بعد از مدتی تصمیم به نامزدی(غیر رسمی)گرفتن اما کمی بعد مبتلا به بیماری دویک شد و بینایی یک چشمش رو تاحد زیادی از دست داد طوری که دکتر صحراییان گفته بود دیگه دیدیت بر نمی گرده که البته اخیرا حدود 1/ برگشته اما نامزدش با تمام این تفاسیر سر حرفش مونده بود تا اینکه ماه قبل عروسی کردن
این ادم ادم زندگی و واقعا به طرفش علاقه داره نه این طرفی که طرف شماست
حرف هايم ، مثل يك تكه چمن روشن بود.
من به آنان گفتم:
آفتابي لب درگاه شماست
كه اگر در بگشاييد به رفتار شما مي تابد.

و به آنان گفتم : سنگ آرايش كوهستان نيست
همچناني كه فلز ، زيوري نيست به اندام كلنگ .
در كف دست زمين گوهر ناپيدايي است
كه رسولان همه از تابش آن خيره شدند.
پي گوهر باشيد.
لحظه ها را به چراگاه رسالت ببريد

تشکر شده توسط : ارزو , ساغر
(2011/10/13, 09:58 PM)مهسا24 نوشته است: كاش ... بي خيال...
من 15 ماه پيش عقد كردم و الان 2 ماهه بيماري ام اس تشخيص داده شده و دقيقا 2 ماهه همسرمو نديدم قرار بود 5 ماه ديگه عروسيم باشه ولي احضاريه ا.ومده كه برم دادگاه خانواده ، آخه به چه جرمي؟ البته راضيم به رضاي خدا

سلام عزيزم
اميدوارم الان خوب باشى به اين قضيه از جنبه مثبتش نكاه كن ببين خدا خيلى دوست داشته كه يه ادم ضعيف و بى اراده رو از سرنوشتت برده بيرون اين يك امتحان براى اين ادم بود كه ثابت كرد ارزش تو رو نداره بعدها مشكلات خيلى بزركترى بوجود مياد همون بهتر كه الان ماهيت خودشو نشون داد قوى و محكم باش اين ادم ميخواست تكيه كاه يك عمر تو باشه؟ اينطور ادما همون بهتر كه نباشن به خدا توكل كن خدا با ماست love51love51love51love51love51
هيچگاه اميد كسى را نا اميد مكن شايد اين تنها دارايى او باشدundecided2
 تشکر شده توسط : ارزو , soly , arezooo82
مهسای عزیز به نظر من که خدا خیلی دوستت داشته....
 تشکر شده توسط : ارزو , hedieh
مهساجان غصه نخور.هرکدوم ازمایه جور داره اذیت میشه.خیلی ازتنهایی خسته ام.به جایی رسیدم که احساس میکنم باید یکی کنارم باشه.ولی هرکی ام اس رو میشنوه جا میزنه.دیگه حتی نمیتونم تصورش رو بکتنم که ممکنه منم یه روزی بتونم ازدواج کنم.ولی شاید هیچ وقت ازدواج نکردن بهتر باشه تا اینکه ازدواج کنی و...........
ولی حیف.......همیشه ازبچگیم تو رویاهام فکرمیکردم خیلی مامان مهربونی میشم...................ولی حال حتی تصورش هم برام مشکلهangry3angry3sadsad
پروردگارا: به من كمك كن قبل ازينكه درمورد راه رفتن كسي قضاوت كنم كمي با كفش هاي او راه بروم. دكترشريعتي
 تشکر شده توسط : soly , ساغر

به نظر من اینجا جایی که باید طرفت رو بشناسی و از اونی که گفتی راضیم به رضای خدا خیلی خوشم اومد مطمئن باش خدا واست بد نمیخواد هیچ وخ
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
 تشکر شده توسط : ارزو , arezooo82

مهسا جونم ایشالا که هر چی صلاحته همون پیش بیاد.
نمیخوام دلداریت بدم ولی عزیزم سعی کن با این قضیه کنار بیای چون اگه نتونی، خیلی زودتر از اونی که فکر کنی همین توانایی های هم که الان داری دیگه نداری.
سعی کن فقط به سلامتیت فکر کنی.
رنگین کمان پاداش کسانی است که تا انتهای باران ایستاده اند.
 تشکر شده توسط : ارزو , hedieh
اوایل(چند روز اول) که فهمیدم ام اس دارم گفتم حالا هیچی اعصابم رو خورد نمیکنه ولی فردا رووز نمیتونم با بچه هام حرص و جوش بخورم، بعد از چند روز فهمیدم ای بابا شاید نتونم بچه دار شم. حالا که بیشتر از 1 هفته از تشخیص نهایی ام اس نمیگذره فهمیدم ای واااااااای من شاید هیچ وقت نتونم ازدواج کنم. دیگه دارم فکرشو رو از سرم بیرون میکنم.اینکه ازدواج نکنم خیلی بهتر از اینه که به طرف بگم ام اس دارم و اونم بذاره بره. اینروزا پسرا بخاطر کم خونیه ساده دختره رو ول میکنن ام اس که دیگه جای خودش رو داره. خدا بزرگه امیدوارم هرچی خیر و صلاحه برامون پیش بیاد.
به سراغ من اگر می آیید با پتک و تبر بیایید! مسابقه است! برسر شکستن چینی نازک تنهایی من
من نمیفهمم این همه نا امیدیو جو منفی دادن چه دردیو دوا میکنه اخههه angry3angry3angry3angry3angry3 ضمنا هرکی واقعا بخواد تو هر شرایطی باشه میتونه یه ازدواج موفق داشته باشه اینو کسی میگه خودش نامزدش سر همین بیماری باهاش بهم زد
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 127
  • 128
  • 129(current)
  • 130
  • 131
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,197 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,752 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,435 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,894 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,115 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
6 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست