• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 64
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اراده بچه های ام اس سنتر قراره کوه آرارات را تسخیر کنه...
موضوع برنامه :
صعود به قله آرارات از جبهه جنوبی

زمان برنامه :
۱۳ مرداد ۱۳۹۴ – زمان.

سلامممممicon_questionicon_questionicon_question
الان دارم به روزای اولی که متوجه بیماریم شده بودم فکر میکنم.روزای تنهایی وناامیدی و...اون روزا خیلی اتفاقی اینجا رو پیدا کردم.اینجا وبچه هاش باعث شدن خیلی زود به خودم بیام که ms پایان من نیست.اینجا هررروز اتفاقایی افتاد که باعث شد از بودن اینجا خوشحال باشم.از روز اول که به مدیر(نه خودم اون موقع من تازه وارد بودم الان من مدیرمSleepy) پیام دادم میخوام با بچه های ام اسی دوست بشم UndecidedUndecidedوبعدش کلی به خودم خندیدم که خجسته اینا همین جا هستن دیگه چرا به مدیر پیام دادیconfused نخندین خب Dodgyترسیده بودم میخواستم سریع به نتیجه برسم.Angelحالا تقریبا چهار سال گذشته از تولد ام اس من ومن تونستم اسیرش کنم که درصد زیادیشو مدیون اینجا وبچه هاشمlove28love28
حالا منم میخوام مفید باشم میخوام یه کوچولو جبران کنم تمام زحمتایی که اینجا کشیده میشه.از حمید ممنونم که بعد از من مدیرانه مدبرانه اینجا رو اداره میکنهicon_questionاز رنگیا ممنونم که باحضورشون اگه اشتباهی سهوی پیش بیاد سریع رفع میکننicon_questionاز چیپ چیپ ممنونم که روزای اول بهم قول داد ستاره میده بهمicon_question ولی ندادDodgyحالا خودم مدیرم ستاره هاشو که چیدم اونوقت متوجه میشه دنیا دست کیهevilgrin0039.gifاز همه بچه ها که حضورشون وحرفاشون وآرزوهاشون همه قشنگهicon_questionlove28
خب بریم سر اصل موضوع از الان تا وقتی که به امید خدا بچه های ام اس سنتر آرارات رو فتح کنن میخوام این تایپک یه بمب انرژی باشه براشونhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif

وَ هُوَ الَّذِی مَدَّ الْأَرْضَ وَ جَعَلَ فِیهَا رَوَاسِىَ وَ أَنْهَاراً...
و او کسى است که زمین را گسترد و در آن کوه‌هاى استوار و نهرهایى قرارداد...

کوه نوردای ام اس سنتر به نمایندگی همه ما برین تا به همه ثابت کنین که ms پایان نیست ومیتونه یه شروع باشه حتی یه شروع قشنگ.love28ما به همتون افتخار میکنیم وبراتون دعا میکنیمinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gif

کوه نتواند شدن سدِ رهِ مقصود مرد
همت مردان برآرد از نهادِ کوه، گَرد.happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
این برا شروع تقدیم شماicon_questionicon_questionicon_question
راستی حلالتون نمیکنم اگه تو کوه آرارات اعلام نکنین که من مدیرم واگذارتون میکنم به کلید اسرارangryangry
laughing3laughing3laughing3laughing3
همه بچه های سایت که دوست دارین با من همراه باشین شروع کنین واین تایپک رو سرپا نگه دارینicon_questionicon_questionicon_question
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : hadisss , glassheart , یاسی , coffeedot , elham 66 , hamed_24 , laleh , یه غریبه , minoshka , eglantine , hamid , ahya , nahid , رضا ا , paeeze , لاله وحشی , Kamyar , همراز , shahrzad , نارنجی مدرسه موشها , hamid_147 , sahel1 , fariba 68 , ayda.m , برگ 7 , Exhautless , gor911 , omid , n70
ی کم من بگم اوایل مهر ۹۱بود تازه انتخاب رشته کرده بودم عشق دندونپزشکی بودم اما رفتم ریاضی تا بتونم فقط کنکورمو تجربی بدم اما خیلی دستم گز گز میکرد همینطور علایم پیشروی کرد تا اینکه ۷بهمن اولین دوز دارو گرفتم اون موقع فکر میکردم دنیا تموم شده فکر به ترک تحصیل میکردم فقط بخاطر حرفای معون مدرسمون حاظر شدم امتحانای سال دوم بدم تابستون بود خیلی به طور الکی اینجارو پیدا کردم کم کم با بچه های اینجا آشنا شدم کم کم به خودم اومدم که دیوونه ام اس پایان راه نیست ام اس دوست توعه ام اس میتونه از تو ی انسان بسازه من تمام تمام تمام زندگیمو مدیون این سایت و بچه هاشم در این حد که با ناراحتی بچه ها ناراحت میشم و با خوشحالی بچه ها خوشحال امروز داشتم صفحه اینستاگرام گروه کوهنوردی نگاه میکردم با هر عکسی که باز میشد اشک میریختم لحظه به لحظه دارم به ۱۲ مرداد فکر میکنم و این که بچه های این سایت قراره اولین گروه از ایران باشن که صعود برون مرزی داشته باشن این ی افتخار خیلییییییی خیلییییییییییی بزرگه ی مرسسسسسسییییییییی خیلی بزرگ به بچه های گروه کوهنوردی که این شادیهارو برای ما بوجود آوردنlove28love28love28love28love28
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , coffeedot , hadisss , معصومه عباسی , hamed_24 , طاهره. , یه غریبه , minoshka , یاسی , eglantine , hamid , ahya , nahid , elham 66 , نارنجی مدرسه موشها , shahrzad , hamid_147 , sahel1 , neghar , برگ 7 , n70
راستی اینو یادم رفت بگم از امروز تا وقتی برین وبه سلامت برگردین من هرروز برای سلامتی وموفقیتتون صلوات میفرستم.love28love28love28

همت اگر سلسله جنبان شود
مور تواند که سلیمان شود
همت اگر پایه فزایی کند
پَشّه بی بال، همایی کند
همت اگر پای به میدان نهد
گوی فلک در خم چوگان نهد

آفرین به همت واراده شماhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : hadisss , یه غریبه , coffeedot , minoshka , glassheart , یاسی , eglantine , طاهره. , hamid , ahya , hamed_24 , nahid , elham 66 , معصومه عباسی , نارنجی مدرسه موشها , shahrzad , hamid_147 , sahel1 , arezooo82
اهم!
ما خودمون نميايم كوه ولى انرژى مثبتمون رو باهاتون راهى ميكنيم كه همراهتون باشه!Sleepy
 تشکر شده توسط : hadisss , coffeedot , minoshka , glassheart , eglantine , یاسی , طاهره. , hamid , ahya , hamed_24 , nahid , elham 66 , سمیرا67 , معصومه عباسی , نارنجی مدرسه موشها , shahrzad , hamid_147 , sahel1
اصلا ی مساله ای هست که من باهاتون نمیام ۱۸ سالم نشده پاسپورت بهم نمیدن که تهنایی برم خارجستونSleepyاما انرژیم تمام کمال در اختیار شماس icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : minoshka , coffeedot , یه غریبه , hadisss , eglantine , طاهره. , hamid , ahya , hamed_24 , nahid , elham 66 , سمیرا67 , معصومه عباسی , نارنجی مدرسه موشها , shahrzad , sahel1
سلام ،سلام
منم اومدم به همتون بگم که عاشقتونم love28
بچه ها مثل همیشه بهتون افتخار میکنیم icon_question
به عشق شما همش میآیم تا تاپیک همیشه بالا باشه
میدونم که بازم میتونین به همه ثابت کنین که
ما میتونیم دنیا رو تو مشتمون بگیریم
منم برای موفقیت بچه ها مثل سمیر صلوات نذر میکنم
خدا مثل همیشه یاورتون. .
پهلونای ام اس سنتری icon_questionicon_question
میشه باز هم نفس کشید و زندگی کرد  
 تشکر شده توسط : coffeedot , یه غریبه , hadisss , glassheart , یاسی , eglantine , hamid , ahya , hamed_24 , nahid , elham 66 , سمیرا67 , معصومه عباسی , نارنجی مدرسه موشها , shahrzad , hamid_147 , sahel1
[تصویر:  o92rsqltdqcx8jswrbyu.gif]
ای ول سمیرا icon_biggrin
اتفاقا تو فکرم بود چرا صعود به این بزرگی توی سایت تاپیکی چیزی نداره icon_cry
اون کلید اصرار رو خووووووووووب اومدی laughing3laughing3laughing3laughing3
فک کن
حمید آخرش مدیریتو بهت برگردونه Smile (16)

یعنی اگه بعد از این صعود جامعه بخواد باز چپکی به ام اس نگاه کنه میزنم شل و پلشون میکنم fighting0030.giffighting0030.giffighting0030.gif

حمیییییییییییییییید تو هم اینقد استرس نداشته باش و برو سوالا صندلی داغتو جواب بده Dodgy
ماشاالله شونصد تا کوهنوردی رفتی تا حالا icon_biggrin
تازشم این کلاسش بیشتره
اونور آبیه evilgrin0039.gif
اینم مطمئنم میتوووووووووووووووووووونید wink2
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : یه غریبه , glassheart , coffeedot , eglantine , یاسی , hamid , ahya , nahid , hamed_24 , elham 66 , سمیرا67 , minoshka , نارنجی مدرسه موشها , shahrzad , hamid_147 , sahel1
با غرور و غیرت و دعای کاربرایی که پشت راهتونه

با پرچم مقدسی که بر فراز آسمونه

وبسایت ما تا همیشه قهرمان میمونه

خدا میدونه حقتونه فتح جهانی

میرین به سمت قله های جهانی

به عشق هرچی ام اسی ایرانی

confusedconfused ادبیات آدم اینقد له که نشه یه شعر رو کپی و تغییر بده angry3angry3 کپک از من خاصیتش بیشتر یعنی angry3angry3

یـــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووووووهــــــــــــــــوووووووووو مثل همیشه منتظر عکس با بنر ام اس سنتر بالای کوه می مونم icon_biggrinicon_biggrin

تشکر شده توسط : یاسی , eglantine , hadisss , یه غریبه , طاهره. , hamid , glassheart , ahya , nahid , hamed_24 , elham 66 , سمیرا67 , minoshka , نارنجی مدرسه موشها , shahrzad , hamid_147 , sahel1
بچه هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
من الان اینجوری sad2sad2sad2sad2sad2sad2 شدم ولی از رو ذوق مرگی
فکر کنید که :

بعد از کلی بدبختی سر تمام اتفاقات ، بعد از چند ماه تلاش و کلی ناامیدی و شادی و ....
بالاخره ساعت 19:24 تاریخ 94/05/16 ، یعنی همین ۲ ساعت پیش یه نفس راحت کشیدیم و برنامه آرارات ۱۰۰۰۰۰۰٪ شد
خیلی خوشحالم که بالاخره یه قسمتی از راه رو با موفقیت گذروندیم و از اون خوشحال ترم که الان اینجام
واقعا مرسی
واقعا دم همتون گرم
واقعا خستگی چند ماهه با دیدن پست هاتون به در شد
مرسی مرسی مرسی

یعنی عاشقتونم
مرسییییییییییییییییییییییییییییییییییی icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
بازم اشک شوق rolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesicon_questionicon_questionlove28love28love28love28icon_questionicon_questionicon_questionrolleyesrolleyesrolleyesicon_questionicon_questionicon_questionlove28love28love28
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : coffeedot , glassheart , ahya , hamed_24 , nahid , elham 66 , یاسی , یه غریبه , سمیرا67 , hadisss , paeeze , minoshka , معصومه عباسی , نارنجی مدرسه موشها , shahrzad , hamid_147 , sahel1 , arman alagha , شهرزاد
تبریک تبریک تبریک icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
به همه بچه های ام اس سنترییییییییییییییییییییییییی
واقعا باورم نمیشه
یعنی وقتی اومدم خوندم جیغ زدم. هیچ جوره نمی تونم حسمو بیان کنم.
فقط میتونم بگم بهتون افتخار می کنم.
به امید موفقیت mscenter
~دلم اغوای تاکستان به لطف مستی انگور
دلم بوی خوش بابونه می خواهد~
 تشکر شده توسط : coffeedot , glassheart , یاسی , یه غریبه , سمیرا67 , hamid , hadisss , minoshka , hamed_24 , معصومه عباسی , shahrzad , hamid_147 , sahel1

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 64
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه : اولین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر fireboud 167 84,363 2018/10/28, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه : فراخوان برگزاری تیم فوتسال ام اس سنتر (ویژه آقایان) گروه کوهنوردی ام اس سنتر 103 68,890 2017/04/07, 08:57 PM
آخرین ارسال: hadisss
  نارنجی پوشان 5 : پنجاه و نهمین فراخوان گردشگری گروه کوهنوردی ام اس سنتر یه غریبه 18 12,729 2015/09/07, 12:57 PM
  همه با هم در صعود به آرارات Aram 46 28,428 2015/08/11, 10:11 PM
آخرین ارسال: Sajjad
  نارنجی پوشان 4 : بیست و نهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 136 71,944 2015/05/19, 09:55 PM
  چهل و هفتمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 17 10,732 2015/02/12, 11:36 AM
آخرین ارسال: Vahid.1974
  چهل و پنجمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 107 58,374 2015/01/10, 02:38 PM
آخرین ارسال: matin
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 36 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 21 15,398 2014/10/30, 07:25 PM
آخرین ارسال: Sajjad
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 38 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 9 5,773 2014/10/04, 12:06 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 37 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 0 2,499 2014/09/22, 10:47 AM
آخرین ارسال: گروه کوهنوردی ام اس سنتر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست