امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارائه خدمات هوشمند به بیماران ام اس
حامد چسب نزدمicon_cryicon_cryicon_cry
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : یاسی , hamed_24 , پریا حقیقت پور
من ازاول ازاین کارتا داشتم
فقط 1ماه اول نداشتم تاکارتم صادربشه Smile
روز را با خنده شروع کن تا زندگی با خنده در دستانت شکوفا شود
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
خوب شاید چون داروت ایرانیه یا شهرتون دارو رایگانه . نمیدونم.!
ولی همین سینووکسی که شما میگیری بدون کارت و رایگان برای من بعد از صدور این کارت با همین کارت بوده و غیر از این کارت حتا اگه خودشون بخوان محاله که بتونن بدن .یعنی اگه اینترنت قطع باشه اون زمان نمیتونن بدن. شما نمیدونم چطور بهتون میدن ولی ما نه.

من اولین سال یه بار حواله یادم رفته بود ببرم یا یه بار کارت نبرده بودم دارو ندادن . دوتاش باید میبود.

البته از پست اول معلومه که تازه در بعضی استانها میخواسته این هوشمند سازی راه بیفته نیمه سال 2010 !
تو تهران و بیمه خدمات درمانی و برای بعضی داروها لابد زودتر راه افتاده.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
نمیدونم ولی همون چند روز اول کارتم صادر شد وتحویل گرفتم ولی هیچ وقت ازش استفاده نکردم.البته منم نسخم اینترنتی ثبت میشه چون شده رفتم برای تایید نسخه نت قطع بوده موندم تاوصل بشه ولی کارت نخواستن. icon_cryicon_cryicon_cry
ما که تا کارتو ندیم دارو نمیدن یعنی تا کارتو به کارتخوانشون نزنن دارونمیدن من اوایل نداشتم یه کاغذ که کدداشت بهم دادن ازرواون شماررو وارد میکردن بعد داروهارو میدادن تعجب میکنم کسی بگه کارتمون ارزشی نداره
ساقیا امشب صدایت با صدایم سازنیست
یاکه من بسیارمستم یاکه سازت ساز نیست
ساقیا امشب مخالف مینوازد تارتو
یا که من مست وخرابم یا که تارت تارنیست
 تشکر شده توسط : hyd69hyd , پریا حقیقت پور
خدای منconfused من خرم آباد درس خوندم اونجا هم چندبار دارو گرفتم بازم ازم کارت نخواستن.میرفتم اسناد پزشکی تو میدون ژاندارمری (همونجا که مجسمه دوتا قوچ هست) نسخه رو تایید میکردم بعدم میرفتم بیمارستان عشایر انبار دارویی پیش خانم عموشاهی اگه اشتباه نکنمicon_cry داروم میگرفتم .البته یه بار رفتم داروخانه دکتر روزبهانی اونجا بهم گفتن باید برم دانشگاه علوم پزشکی خرم آباد پرونده تشکیل بدم تا اونا داروم رایگان بدن برای همین دیگه پیششون نرفتم ولی توضیح دادم که من معاونت درمان استان خودم پرونده دارم ودیگه لازم نیست که دانشگاه علوم پزشکی هم برم.دفعه بعدی که گذرم افتاد به اون داروخانه البته نه برای سینووکس بهم گفتن که پیگیری کردن ومتوجه شدن من درست میگم واگه دوباره آمپول خواستم میتونم برم اونجا که دیگه من درسم تموم شد واومدمwink2
 تشکر شده توسط : یاسی , پریا حقیقت پور
خوب با کارت هوشمند نیازی به این زحمت برای تایید نسخه و ... ، نیست فقط با نسخه دکتر به داروخونه می ریم و دارو میگیریم.
دیدم کارت هوشمند شما تامین اجتماعیه ، شاید برای همین با ما فرق داره.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
اگه نیاز به تایید نسخه نباشه که زحمتش کمتر میشه .این دفعه که برم خودم بهشون پیشنهاد بدم اون کارت جایگزین تایید نسخه بشه خب خیلی بهتره ببینم چی میشه باز نتیجشو اعلام مینم.
من با کارتم بهم امپول میدن اینترنتی هست اون کارت به یه دستگاه میکشه ویارانه داروهام اونجا نشون میده توی کامپیوترشارژشده باشه هرماه بهم امپول میدنSmile
روز را با خنده شروع کن تا زندگی با خنده در دستانت شکوفا شود
سلام دوستان خواستم بدونم برا بیماران ام اس غیر از دارو چی رایگانه و چه خدماتی میدن کارت ام اس که برام صادر کردن کجاها کاربرد داره لطفا راهنماییم کنینconfused2

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بودجه بیماران خاص کاهش یافت nahid 3 2,073 2019/01/03, 01:38 PM
آخرین ارسال: minas
  راه‌اندازی شبکه مراکز جامع خدمات بیماران خاص nahid 0 1,343 2018/11/12, 06:15 PM
آخرین ارسال: nahid
  درمان بیماران ام-اس در پژوهشگاه رویان محقق خواهد شد hamdam 22 19,233 2018/10/12, 06:38 PM
آخرین ارسال: kohedard
  بیماران خاص نگران دارو نباشند nahid 0 1,763 2018/07/24, 07:35 PM
  حمایت بیمه ای بیماران ام اس nahid 0 1,894 2018/01/17, 06:34 PM
  رایزنی مجلس با وزارت بهداشت برای تعیین تکلیف هزینه های درمانی بیماران خاص nahid 0 1,930 2017/12/14, 06:46 PM
  ورود جلیقه های خنک کننده ویژه بیماران MS به بازار yummy 66 39,585 2017/02/14, 07:58 PM
آخرین ارسال: pesareshoja_ir71
  ارائه خدمات توانبخشی با راه‌اندازی کلینیک مغز و شناخت nahid 0 1,748 2016/10/30, 03:49 PM
  مشکل اصلی و خاص بیماران «ام.اس»، مشکل بیمه آن‌هاست paeazan 3 4,625 2016/04/18, 11:54 AM
آخرین ارسال: بابک ابو علی زاده
  همایش بیماران ام اس rashvand-cinnagen 0 2,159 2016/03/09, 03:30 PM
آخرین ارسال: rashvand-cinnagen

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست