امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارائه خدمات هوشمند به بیماران ام اس
ناهید جان من به تاریخ یک سال میتونم از اون حواله استفاده کنم یعنی اعتبارش تا یک ساله ولی بنا به تجربه شما صد در صد برای گرفتن کارت اقدام میکنم،ضرر که نداره
در اغاز کلام بود،کلام با خدا بود و کلام،خدا بود. همان در آغاز با خدا بود.
همه چیز به واسطه او پدید آمد و از هر آنچه پدید آمد هیچ چیز بدون او پدیدار نگشت. در او حیات بود و آن حیات نور آدمیان گردید، آن نور در تاریکی میدرخشد و تاریکی آن را در نیافته است...wink2
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2010/09/01, 03:29 PM)Milo نوشته است: خداروشکر من تا حالا ازش استفاده نکردم ، ولی ماتیلات جون فکر کنم همه دوستانی اینجا هستند چه اونایی که مثل من و شما آمپول مصرف نمی کنن چه بقیه دوستان دفترچه بیمشون روش کد بیماری خاص داره ها ! بدون اون که دیگه نمیشه !؟!؟!؟

واسه ی من که بابام 2 روز میرفت و میومد تا درست شد ! کلی هم سره اون کد بیماری خاص علاف مون کزدن ، کلی هم قبلش کمسیون پزشکی تشکیل دادن که اذیت شدم angry خوبه واسه شما تندی همه چی اوکی شده ...

اين ديگه بر ميگرده به علوم پزشكي و خدمات درماني اون استان كل مراحل من 1 ساعت نشد
(2010/09/01, 05:22 PM)yaro نوشته است: اين ديگه بر ميگرده به علوم پزشكي و خدمات درماني اون استان كل مراحل من 1 ساعت نشد

بیمه خدمات درمانی استان خراسان - مشهد
(2010/09/01, 04:54 PM)shadi نوشته است: ناهید جان من به تاریخ یک سال میتونم از اون حواله استفاده کنم یعنی اعتبارش تا یک ساله ولی بنا به تجربه شما صد در صد برای گرفتن کارت اقدام میکنم،ضرر که نداره

چطوری تا به حال بدون کارت به شما دارو می دادن ؟ confused2
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
سلام ؛ من هم اسفند ماه 88 برای کارت هوشمند اقدام کردم و ثبت نام کردم ولی نمیدونم آماده شده یا نه
اصلا نمیدونم به چه دردی میخوره لطفا بهم اطلاعات بدید
منم همچنان با برگ معرفی دارو میگیرم فعلا کارت ندادن البته گفته بودن حداکثر دو ماهه میدن.
وعده است دیگه تو مملکت ما نقش مهریه رو بازی می کنه کی داده کی گرفته
من همون اول فرم کارت هوشمند رو پر کردم و انصافا تا زمان صدور کارت یک هفته بیشتر طول نکشید و چون خودم نیومدم تهران یکی از دوستان رفت و زحمت تحویلش رو کشید و برام اورد .
تا حالا استفاده داروئی برام نداشته ولی بد نیست که دنبالتون باشه . خیلی جاها به درد می خوره مثلا داروخانه که می خوای یه دارو بدون نسخه بگیری مخصوصا داروهایی که می گن حتما باید نسخه داشته باشی وقتی کارت رو نشون می دی دارو رو بدون بحث بهت می دن . اینجا که اینجوریه
چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش
منم آمپولامو فقط با کارت هوشمند و رایگان می گیرم،مثل ناهید جون.ولی فکر کنم فقط برای داروهای ایرانی باشه.
ولی من از روز اولش اقدام کردم 15 روزه واسم اومد تا به حال هم نشده تو داروخانه بگن که سیستمش قطعه یا مشکل داره این کارتها هم واس اینه که جلوی سوء استفاده ها ی از داروهای یارانه ای رو بگیرن قبلا که من ندیدم ولی میگن که شیشه خالی امپولا رو میگرفتن بعد سهمیه ماهانه رو میدادن ولی الان دیگه با این کارتها همه چیز واسشون معلوم میشه
خدایا تنهایی و بی همتایی [/size]
(2012/02/14, 05:45 PM)آنا نوشته است: منم آمپولامو فقط با کارت هوشمند و رایگان می گیرم،مثل ناهید جون.ولی فکر کنم فقط برای داروهای ایرانی باشه.

ایرانی خارجی نداره ! کلن سهمیه داروی هر ماه با اون کارت تعیین میشه . من داروم خراجیه ولی از روز اول با همون کارت دارو رو گرفتمش.
البته فکر می کنم جدیدا تامین اجتماعی کارت هوشمند صادر نمی کنه ، نمی دونم بازم confused2
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
من كه كارتشو دارم به هيچ كاري هم نمياد پس عجله نكنيد
حضورت در قلبم مثل نفس كشيدن است
آرام....بيصدا....اما هميشگي

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بودجه بیماران خاص کاهش یافت nahid 3 2,073 2019/01/03, 01:38 PM
آخرین ارسال: minas
  راه‌اندازی شبکه مراکز جامع خدمات بیماران خاص nahid 0 1,343 2018/11/12, 06:15 PM
آخرین ارسال: nahid
  درمان بیماران ام-اس در پژوهشگاه رویان محقق خواهد شد hamdam 22 19,233 2018/10/12, 06:38 PM
آخرین ارسال: kohedard
  بیماران خاص نگران دارو نباشند nahid 0 1,763 2018/07/24, 07:35 PM
  حمایت بیمه ای بیماران ام اس nahid 0 1,893 2018/01/17, 06:34 PM
  رایزنی مجلس با وزارت بهداشت برای تعیین تکلیف هزینه های درمانی بیماران خاص nahid 0 1,929 2017/12/14, 06:46 PM
  ورود جلیقه های خنک کننده ویژه بیماران MS به بازار yummy 66 39,585 2017/02/14, 07:58 PM
آخرین ارسال: pesareshoja_ir71
  ارائه خدمات توانبخشی با راه‌اندازی کلینیک مغز و شناخت nahid 0 1,748 2016/10/30, 03:49 PM
  مشکل اصلی و خاص بیماران «ام.اس»، مشکل بیمه آن‌هاست paeazan 3 4,625 2016/04/18, 11:54 AM
آخرین ارسال: بابک ابو علی زاده
  همایش بیماران ام اس rashvand-cinnagen 0 2,159 2016/03/09, 03:30 PM
آخرین ارسال: rashvand-cinnagen

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان