امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتواینجکتور سینومر و رسیژن
شرکت تحقیقاتی تولیدی سیناژن مفتخر به ساخت داروی رسیژن و سینومر به صورت اتواینجکتور گردید :

http://www.iribnews.ir/fa/news/1038380/%...9%88%D8%B1
اولین دستگاه تزریق داروهای «ام.اس» رونمایی شد.

اتواینجکتور داروی رسیژن و سینومر که از به روزترین روش های ابداعی برای تسهیل فرآیند تزریق داروها است٬ رونمایی شد. به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،دکتر هاله حامدی فر در مراسم رونمایی از اتواینجکتور داروی رسیژن و سینومر که دیشب در هتل استقلال برگزار شد٬ گفت: اتواینجکتور که از به روزترین روش های ابداعی برای تسهیل فرآیند تزریق داروها است٬ گامی مهم و موثر در کاهش مشکلات تزریق و افزایش پذیرش بیماران نسبت به داروها است.

وی یادآور شد: این شکل دارویی دارای مزایای فراوانی است.

[تصویر:  4169054_663.jpg]

حامدی فر از جمله مزایای این دارو را نحوه بسیار ساده کارکردشان دانست و گفت: اتواینجکتورها توسط خود بیمار تزریق می شوند و نیازمند مراجعه به مراکز درمانی در هر نوبت تزریق نیستند و هزینه های مربوط به رفت و آمد و مسائل جانبی آن را ندارد.

وی از دیگر مزایای این دارو را دیده نشدن سوزن سرنگ در کل مدت زمان تزریق دانست و افزود: این موضوع هم از جنبه ایمنی (امکان آسیب دیدگی با سرسوزن) و هم از جنبه افزایش همکاری بیمار بسیار موثر است.

مدیرعامل شرکت سیناژن همچنین دقت این وسیله در تزریق را در خور توجه دانست و یادآور شد: تزریق های زیرپوستی به خودی خود به جهت میزان فضای محدود برای سرنگ و احتمال بالای خطا در تزریق فرآیند دشواری به حساب می آیند، اما این وسیله با نحوه قرارگیری ساده و مشخص، طول مشخص سوزن که برای این نوع تزریق تنظیم شده است خطای محل و میزان ورود سوزن را بسیار کاهش داده و بنا به نوع آزاد شدن دارو در آن (که با فشردن ساده یک دکمه انجام می شود) دغدغه تزریق میزان اشتباه از دارو را از بین می برد و دارو را به درستی به بیمار می رساند.

وی اظهار داشت: هم اکنون برای نخستین بار این تکنولوژی ارزشمند با یک داروی ایرانی و به دست توانمند ایرانی همراه شده است و برترین تکنولوژی تزریق در کنار کیفیت داروی ایرانی در اختیار هم میهنان قرار می گیرد.

حامدی فر اظهار امیدواری کرد: اتواینجکتورهای تولید کارخانه Becton Dickinson فرانسه همراه با داروی رسیژن و سینومر تولیدی شرکت تحقیقاتی تولیدی سیناژن نویدبخش روزهای بهتری برای بیماران ام اس کشورمان باشد.

به گفته وی٬ تا پیش از این استفاده از این داروها به رغم تلاش های فراوان برای تسهیل فرایند تزریق٬ با دغدغه هایی که پیشتر شمرده شد همراه بود و هم اکنون با ورود نخستین داروهای کاملا ایرانی حوزه ام اس، با این شکل دارویی شاهد برطرف شدن آن ها هستیم.

وی اظهار امیدواری کرد که با تلاشهایی از این دست تمامی خدمتگزاران عرصه دارویی کشور شاهد کاهش هر روزه آلام بیماران بالاخص هموطنان مبتلا به بیماریهای خاص و صعب العلاج باشیم.

اول اسفند 94 - منبع
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : hamid , kohedard , سها , helli , یه غریبه , hadisss , baharan , سمیرا67
تزریق های زیرپوستی به خودی خود به جهت میزان فضای محدود برای سرنگ و احتمال بالای خطا در تزریق فرآیند دشواری به حساب می آیند.
من این قسمت رو خوب متوجه نشدم چون من فکر می کردم تزریق زیر پوستی خیلی راحت تره
تزریق سینومر همینطوری هم درد خاصی نداره البته از رسیژن اطلاعی ندارم
 تشکر شده توسط : kohedard
سلام خدمت دوستان عزیزم
دستگاه تزریق جدید رسیژن مگه چه فرقی با دستگاه قبلی داره؟کسی اگه میدونه لطفا بگه
حقیقت تلخ است ولی حقیقت این است که دوستش دارم
ممنون ولی کاش سینوکس خودکاری تولید می کردین بیشتر به کار مردم میومدwink2

(2016/02/20, 02:20 PM)Parla نوشته است: تزریق های زیرپوستی به خودی خود به جهت میزان فضای محدود برای سرنگ و احتمال بالای خطا در تزریق فرآیند دشواری به حساب می آیند.
من این قسمت رو خوب متوجه نشدم چون من فکر می کردم تزریق زیر پوستی خیلی راحت تره
تزریق سینومر همینطوری هم درد خاصی نداره البته از رسیژن اطلاعی ندارم

فقط سعی دارن اهمیت کارشون رو بالا ببرن سخت نگیرینSmile (16)
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
 تشکر شده توسط : Parla , kohedard
با سلام خدمت همه دوستان من سینووکس تزریق میکنم بدرد من هم میخورد
وا گر از خدا ضرري به تو رسد هيچ كس جز خدا نتواند تو را از آن ضرر برهاند و اگر از او به تو خيري رسد هيچ كس تو را از آن منع نتواند كرد ، كه او بر هر چيز تواناست . (انعام . ۱۷ )
(2016/02/21, 01:14 AM)sadegh نوشته است: با سلام خدمت همه دوستان من سینووکس تزریق میکنم بدرد من هم میخورد
برای تزریقات زیرپوستی مثل رسیژن و سینومر مناسبه برای سینوکس مناسب نیست
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
(2016/02/20, 03:16 PM)kohedard نوشته است: سلام خدمت دوستان عزیزم

دوست عزیز سلام
برای اینکه ابهام برطرف شود باید این توضیح را بدهم که در مدل قبلی دستگاه رسیژن شما مجبور بودید سرنگ را داخل دستگاه جاسازی کنید اما در مدل جدید سرنگ آماده تزریق است و نیازی به جاگذاری ندارد.طبق بررسی های انجام شده و نظر سنجی از بیماران که از مدل جدید رسیژن استفاده کرده اند به دلیل عدم رویت سوزن،ترس و اضطراب تزریق کاهش پیدا کرده همچنین درد و التهاب بعد از تزریق به میزان زیادی کاهش یافته است
(2016/02/24, 09:49 AM)ف.رشوند.مدیر پرستاری سیناژن نوشته است:
(2016/02/20, 03:16 PM)kohedard نوشته است: سلام خدمت دوستان عزیزم

دوست عزیز سلام
برای اینکه ابهام برطرف شود باید این توضیح را بدهم که در مدل قبلی دستگاه رسیژن شما مجبور بودید سرنگ را داخل دستگاه جاسازی کنید اما در مدل جدید سرنگ آماده تزریق است و نیازی به جاگذاری ندارد.طبق بررسی های انجام شده و نظر سنجی از بیماران که از مدل جدید رسیژن استفاده کرده اند به دلیل عدم رویت سوزن،ترس و اضطراب تزریق کاهش پیدا کرده همچنین درد و التهاب بعد از تزریق به میزان زیادی کاهش یافته است

سلام دوستان
من دیروز از داروخانه شهید کاظمی اتواینجکتور رسیژن رو تهیه کردم و برای اولین بار استفاده کردم، اصلا سوزنش دیده نمیشد؛ خیلی هم راحت تزریق شد، اصلا درد نداشت، فقط گذاشتم روی پام و دکمشو زدم، عالی بود.agreement2
 تشکر شده توسط : helli
کاش سینووکس هم خودتزریق میشد مثل آونکس UndecidedUndecided یعنی امکانش هستicon_cryicon_cry
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : اهورا

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رسیژن (ReciGen) saffari_mo 6 7,854 2014/10/23, 02:49 AM
آخرین ارسال: kohedard

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست