امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتواینجکتور سینومر و رسیژن
(2016/02/24, 11:17 AM)Princess نوشته است: سلام دوستان
من دیروز از داروخانه شهید کاظمی اتواینجکتور رسیژن رو تهیه کردم و برای اولین بار استفاده کردم، اصلا سوزنش دیده نمیشد؛ خیلی هم راحت تزریق شد، اصلا درد نداشت، فقط گذاشتم روی پام و دکمشو زدم، عالی بود.agreement2

لطفا برای تبلیغ اتواینجکتور از ایدی های یه کم قدیمی تر استفاده کنید تابلو نشه
اینکه یه ایدی بسازید و در اولین پستش تبلیغ اتو اینجکتور کنه یه نمه تابلوه!smiling
 تشکر شده توسط : Parla
(2016/02/24, 11:24 AM)سمیرا67 نوشته است: کاش سینووکس هم خودتزریق میشد مثل آونکس UndecidedUndecided یعنی امکانش هستicon_cryicon_cry

آره ولی ایشالا تا اون موقع درمان قطعی این بیماری پیدا شدهicon_biggrin
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
خوب فقط داروخانه شهیدکاظمی داره یا همه داروخانه ها مثل داروخانه بیمارستان سینا داره؟؟؟؟؟
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
دوستان تو بروشور نوشته 10 ثانيه طول مي كشه تا تزريق انجام شه
اين دستگاه تو 4 ثانيه تزريق رو انجام مي ده و همونطور كه ميدونين آروم تزريق كردن ميزان عوارض دارو رو كاهش مي ده
نظرتون در اين مورد چيه؟
فقط برای همه دعا کنید
(2016/08/14, 12:54 PM)mehdernet2 نوشته است: دوستان تو بروشور نوشته 10 ثانيه طول مي كشه تا تزريق انجام شه
اين دستگاه تو 4 ثانيه تزريق رو انجام مي ده و همونطور كه ميدونين آروم تزريق كردن ميزان عوارض دارو رو كاهش مي ده
نظرتون در اين مورد چيه؟
سلام
درسته مدت زمان تزریق اونطور که تو بروشور نوشته نیست و کمتره، ولی واسه من فرقی با حالت قبلی نداره و عوارض آنچنانی نداره

+
من اوایل که اتواینجکتور رو گرفتم زنگ زدم شرکت سیناژن، گفتن می تونین شکل قبلی آمپول رو هم دریافت کنین و اختیاری هست
ولی داروخونه میگه فعلاً فقط با دستگاه موجوده
کوپامر چی؟
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
الان چرا انقدر معما شده ماجرا؟ دوستان این دستگاه تزریق خودکار یکبار مصرف دقیقا نمونه کپی پیست شده از Rebidose داروی معروف Rebif هستش که قبل از تهاجم رسیژن به سمتش توی داروخونه ها بود و قیمت به مراتب متعادل تری هم داشت نسبت به الانش. جالبه فقط اون موقع شرکت Merck ازخدا بیخبر هم مدل سنتی ارایه میکرد هم اینو و هم دستگاه اسمارت رو تا بیماران آزادی عمل داشته باشن, ولی خب مال ما چون میدونن این به نفعمونه کلا دیگه فقط اینه! ینی محبت اینقدر سرشاره! ضمنا این دستگاهم دقت کنید ته دکمش یه علامت شبیه خورشید داره حالا مال کدوم ساپلایر چینیه خدا میدونه
سر بالایی فقط تا قله ادامه دارد...
 تشکر شده توسط : Parla
(2016/02/24, 11:24 AM)سمیرا67 نوشته است: کاش سینووکس هم خودتزریق میشد مثل آونکس UndecidedUndecided یعنی امکانش هستicon_cryicon_cry

سلام .سینوویکس هم دستگاه تزریق داره‌من ازبیمارستانی که دارو میگیرم.به مسول ام مراجعه کردم دستگاه تزریق سینوویکس داد.
مطمئنی برای سینووکس بوده ؟ جتما مال سینومر بوده . اگه داشت که تا حالا صد بار گفته بودن.
برای داروهای زیر پوستیشون ساختن نه عضلانی.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
مدتی از این دستگاه استفاده میکنم البته داروی من سینومر فقط یک بدی داره که مجبور شدم توی شکمم هم بزنم و تعداد جاهایی که میشه تزریق انجام داد محدود به شکم و پا شده
کسی تا حالا با این دستگاه توی بازو هم زده؟؟305320_JC_thinking305320_JC_thinking

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رسیژن (ReciGen) saffari_mo 6 7,854 2014/10/23, 02:49 AM
آخرین ارسال: kohedard

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان