امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ابی حامدی ، در حمایت از بیماران ام.اس کنسرت اجرا خواهد کرد
ابی حامدی ، در حمایت از بیماران ام.اس کنسرت اجرا خواهد کرد

۲۰ آوریل، برابر با ۳۱ فروردین، ابی با ارکستر کلاسیک در سالن آلبرت هال لندن، کنسرت بزرگی خواهد داشت که درآمد آن به نفع MS society که مرکز خیریه ای برای کمک به مبتلایان به بیماری ام اس است صرف خواهد شد .
ابی میگوید : من دوستی در لندن داشتم که به کنسرت هایم می آمد و ۲۳ سال بیشتر نداشت که خود من شاهد پیشرفت تدریجی بیماری این پسر جوان بودم و همیشه علاقه داشتم که بتوانم کمکی بکنم . الان با اجرای این کنسرت، قدمی در این راه خواهم برداشت.
قابل توضیح است که : برای طرفداران ابی این کنسرت استثنائی خواهد بود؛ آلبرت هال جایی است که خیلی از بزرگان موسیقی دنیا در آن کنسرت داشتنه و دارند و ورود به این سالن به این سادگی ها نیست.
احتمال میرود اجرای این کنسرت از تلویون بی بی سی فارسی پخش شود
شما میتوانید سخنان ابی و علت اجرای کنسرت را از زبان خودش در اینجا ببینید و بشنوید . برای دیدن ویدیو کلیپ استفاده از مرورگر فایرفاکس بهتر پاسخ میدهد .
شاد و پر انرژی باشید.Smile
 تشکر شده توسط : salman121 , vernal , mirali , anaram , yaro , محمود
دسش درد نكنه . ولي چيش به ما ؟ فك نكنم چيزي از اين كنسرت به ما برسه
آنارام باشید
آني خانون همين كه يه خواننده مثل ابي براي بيماران ام اس كنسرت مي ذاره براي اين بيماري تبليغ خيلي خوبي مي شه
حالا اين كه از لحاظ مالي ما بي نسيب مي مونيم ايرادي نداره
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
 تشکر شده توسط : anaram
(2010/03/30, 08:13 AM)hamed نوشته است: آني خانون همين كه يه خواننده مثل ابي براي بيماران ام اس كنسرت مي ذاره براي اين بيماري تبليغ خيلي خوبي مي شه
حالا اين كه از لحاظ مالي ما بي نسيب مي مونيم ايرادي نداره
آفرین حامد جان.الکی که نیست آقای صدا توی سالن آلبرت هال برامون می خونه.ما چه آدمای مهمی هستیمagreement2
حامد منم قبول دارم همين كه اين كار رو انجام ميده واقعاً حركت خوب و قابل تقديريه
خوب باشيد و خوب بمانيد
خوب بچه ها حالا یه تور انگلیس هم برا 31 فروردین بچینیم؟ احتمالا" با کارتهای هوشمندمون کنسرت برامون رایگانه
ابی، خواننده مشهور موسیقی پاپ ایران روز سه شنبه 20 آوریل (31 فروردین) کنسرت خیریه به نفع مبتلایان به بیماری ام اس در سالن رویال آلبرت هال لندن به روی صحنه رفت.

سالن 150 ساله رویال آلبرت هال لندن، یکی از سالنهای مطرح اجرای موسیقی در بریتانیا و جهان است. سالنی که بعد از انقلاب ایران محل برگزاری اولین کنسرت بزرگ ایرانیان در اروپا بود و سه شنبه شب بار دیگر میزبان خواننده ای ایرانی شد .
این بار در این سالن در روز سه شنبه 20 آوریل (31 فروردین) کنسرت خیریه ابی به نفع مبتلایان به بیماری ام اس با ارکستری از سازهای کلاسیک در بخش اول و سازهای الکترونیک در بخش دوم برگزار گردید کنسرتی که نتیجه ماهها برنامه ریزی و چکیده ای از سی و پنج سال فعالیت ابی در ضبط آلبوم و کنسرت بود .
دو سال پیش خانواده ای ایرانی در لندن به فکر برگزاری کنسرت خیریه ای برای مبتلایان به بیماری ام اس افتادند. بیماری ای که به تدریج می تواند بدن مبتلایان را فلج کند و سیستم عصب داخلی شان را مختل کند.
بزرگترین مرکز ام اس در بریتانیا MS society و بنیاد محمد صالحی به کمک این خانواده در برگزاری کنسرت خیریه آمدند و امیدوارند که بعد از سه شنبه شب توجه ایرانیان به این بیماری بیش از پیش جلب شود و برای تحقیق و پیشگری از آن، به موسسات یاری دهند.
اما مصیبتهای آسمانی هفته اخیر (خاکسترهای آتشفشانی ایسلند) باعث نگرانی کسانی شد که بلیت خود را از ماه ها قبل خریده بودند. شایعه لغو کنسرت از یک طرف و انتظار ابی در اروپا برای رسیدن به خاک بریتانیا از طرف دیگر، یکشنبه به پایان رسید. ابی در کنار یکی از قنادی های معروف لندن با دوستداران خود دیدار کرد و بلیت های کنسرت را به رسم یادگار امضا کرد.
با این حال "آندو" رهبر ارکستر به دلیل لغو شدن سفرهای هوایی به اروپا نتوانست برای این کنسرت از لس آنجلس به لندن بیاید و به جای او رهبر ارکستر جدیدی از طرف خود سالن آلبرت هال انتخاب شده است.
ابی در ساعات باقی مانده تا شروع کنسرت در حال تمرین با ارکستر سازهای کلاسیک و گروه همیشگی خود که از آلمان آمده اند، است.
این کنسرت از ماه ها قبل توجه مطبوعات داخلی بریتانیا را به خود جلب کرده و در برنامه های رادیویی و تلویزیونی (به زبان انگلیسی) با ابی گفتگو شده است.
تلویزیون بخش فارسی بی بی سی از این کنسرت متفاوت ابی در لندن، فیلمبرداری کرده و در هفته های آینده در بخش برنامه های موسیقی که جمعه شبها پخش می شود، نشان خواهد داد .
قسمتی از ترانه" ابی " که در این کنسرت برای بیماران ام.اس اجرا کرده است :
...
با تو این تن شکسته، داره کم کم جون میگیره
آخرین ذرات موندن، توی رگهام نمیمیره
با تو انگار تو بهشتم، با تو پرسعادتم من
دیگه از مرگ نمیترسم، عاشق شهامتم من
...

قسمتی از ویدئو کلیپ این کنسرت
به نظر من بيشتر تبليغ واسه خودشه . Smile
یه زحمتی براتون دارم سر نمازایی که میخونید یاد این برادر کوچیکتونم باشید . ...
منو از دعاي خودتون بي بهره نذاريد.ممنون ...
خدانگهدار همتون باشه.
خدا خودش شام تاریک سپید کنه.
دست طبیعت گل عمر مرا نچین.
(2010/05/06, 01:52 PM)kamix نوشته است: به نظر من بيشتر تبليغ واسه خودشه . Smile

کامی جون هر کاری هم در حق ما میکنن بازم میگیم به نفع خودشونه و تبلیغه
تبلیغم باشه ... بازم دستش درد نکنه ... تا باشه از این تبلیغا
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

Ebi khanande binazirie. maha ba ahangash zendegi kardim. enkaram be har hadafi anjam dade ghabele taghdire. kami jan ebi niazi be tabligh nadare. enghad mahbobe ke niazi nist ba enkara khodesho neshon bede barax enkaresh baes mishe bekhatere mahbobiate ebi tavajoh be ms bishtar beshe
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ارائه خدمات هوشمند به بیماران ام اس محمود 41 33,069 2019/06/02, 08:29 AM
آخرین ارسال: parisaa
  بودجه بیماران خاص کاهش یافت nahid 3 2,128 2019/01/03, 01:38 PM
آخرین ارسال: minas
  راه‌اندازی شبکه مراکز جامع خدمات بیماران خاص nahid 0 1,384 2018/11/12, 06:15 PM
آخرین ارسال: nahid
  درمان بیماران ام-اس در پژوهشگاه رویان محقق خواهد شد hamdam 22 19,371 2018/10/12, 06:38 PM
آخرین ارسال: kohedard
  بیماران خاص نگران دارو نباشند nahid 0 1,811 2018/07/24, 07:35 PM
  حمایت بیمه ای بیماران ام اس nahid 0 1,941 2018/01/17, 06:34 PM
  رایزنی مجلس با وزارت بهداشت برای تعیین تکلیف هزینه های درمانی بیماران خاص nahid 0 1,976 2017/12/14, 06:46 PM
  ورود جلیقه های خنک کننده ویژه بیماران MS به بازار yummy 66 40,069 2017/02/14, 07:58 PM
آخرین ارسال: pesareshoja_ir71
  مشکل اصلی و خاص بیماران «ام.اس»، مشکل بیمه آن‌هاست paeazan 3 4,686 2016/04/18, 11:54 AM
آخرین ارسال: بابک ابو علی زاده
  همایش بیماران ام اس rashvand-cinnagen 0 2,197 2016/03/09, 03:30 PM
آخرین ارسال: rashvand-cinnagen

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست